Hilinktech ماژول 120 کیلومتری 10G SFP بدون EDFA را اعلام کرد

April 23, 2021

هیلینکاست HLPG120D120 کیلومتر با یک ماژول گیرنده نوری 10Gb / s بسیار جمع و جور برای برنامه های ارتباطی نوری سریال با سرعت 10Gb / s است.HLPG120Dجریان داده های الکتریکی سریال 10Gb / s را به سیگنال خروجی نوری 10Gb / s و سیگنال ورودی نوری 10Gb / s را به جریان داده های الکتریکی سریال 10Gb / s تبدیل می کند.رابط الکتریکی با سرعت بالا 10Gb / s کاملاً با مشخصات SFI سازگار است.

تیاو عملکرد بالا 1550 نانومتر CML خنک شده فرستنده و حساسیت بالا APD گیرنده عملکرد برتر برای برنامه های اترنت حداکثر تا 120 کیلومتر پیوندها

ماژول SFP + سازگارs با SFF-8431 ، SFF-8432 و IEEE 802.3aه 10 گیگابایت-ZR.توابع تشخیص دیجیتال از طریق رابط سریال 2 سیمه ، همانطور که در SFF-8472 مشخص شده است ، در دسترس هستند.

 

امکانات:

² پراکندگی 0 تا 2400+ ps / nm تحمل (رسیدن به مسافت 120 کیلومتر بدون جبران پراکندگی)

² پشتیبانی از 9.95 به 11.3نرخ بیت Gb / s

² با قابلیت اتصال داغ

² دوبلکس LC اتصال دهنده

² 1550نانومتر خنک شده CML فرستنده، APD ردیاب عکس

² SMF به 120 کیلومتر

² رابط 2 سیمه برای مشخصات مدیریت سازگار با رابط نظارت دیجیتال تشخیصی SFF 8472

² منبع تغذیه: + 3.3 ولت

² پمصرف برق<1.8W

² دامنه دما: 0 ~ 70 درجه سانتیگراد

² RoHS سازگار است

آخرین اخبار شرکت Hilinktech ماژول 120 کیلومتری 10G SFP بدون EDFA را اعلام کرد  0