• سازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده
  • سازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده
  • سازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده
  • سازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده
سازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده

سازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HILINK
گواهی: CE,ROHS,FCC
شماره مدل: HL-10G- DW xx-SFP

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه استاتیک، پلاستیکی تخت، جعبه خرده فروشی، بر اساس نیاز
زمان تحویل: 2 ~ 3 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 2000 عدد / ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نرخ داده: 10 گیگ طول موج: 1560.606nm
فاصله: 100 کیلومتر لوگو: قابل تنظیم است
ضمانتنامه: 3 سال منبع: EML APD
برجسته:

sfp + ماژول نوری ، 10g sfp + ماژول

,

10g sfp+ module

توضیحات محصول

سازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده

فرستنده های گیرنده Hilink 100KM DWDM SFP + شامل یک دیود APD و یک فرستنده EML با ثبات دما هستند.توابع تشخیصی دیجیتال از طریق I2C در دسترس هستند. این ماژول برای فیبر تک حالت طراحی شده است و با طول موج اسمی 100GHz ITU Grid ، C Band DWDM موج کار می کند

 

توضیحات محصول
 

اتصال LC دوبلکس

پشتیبانی از داغ pluggable

فلز با EMI پایین تر

محافظت عالی از ESD

فاصله کانال DWDM 100GHz باند C

فرستنده EML و گیرنده APD

حداکثر طول پیوند تا 100 کیلومتر در SMF

RoHS سازگار و بدون سرب

تشخیص دیجیتال سازگار با SFF-8472

دمای عملیاتی مورد £ temperature درجه حرارت استاندارد: -5 ℃ ~ + 70

منبع تغذیه تنها 3.3 ولت و اتلاف انرژی کم

 

 

کاربرد

10GBASE-ZR / ZW

کانال فیبر 10G

 

مشخصات ویژگی ها

P / N SFP-10G-DW-xx.xx
نرخ داده 10.3G / ps
مسافت 100 کیلومتر
طول موج DWDM 1563.86nm-1530.33nm
فرستنده EML
گیرنده APD
نوع رسانه SMF
DDM / DOM آره
رابط LC
کاربرد 10 گیگابایت اترنت
دمای کار 0 ℃ ~ + 70
تامین کننده ولتاژ 3.3 ولت
صدور گواهینامه CE / FCC / RoHS / TUV / UL
نام تجاری نصب شده ، هیلینک

 

مزیت رقابتی:

1. کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
2. قیمت رقابتی
3. کاملاً سازگار (CISCO / HP / Extreme / Juniper / H3C)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. سهام را نگه دارید ، تحویل سریع


نمایش واقعی محصول

سازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده 0

 

9.jpgسازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده 2

 

 

بسته بندی و حمل و نقل

 

  • ما بسته بندی ایمن و قابل اطمینان را ارائه می دهیم: کیسه استاتیک ، کیسه پلاستیک ، جعبه خرده فروشی یا در صورت نیاز
  • زمان تحویل: 1-5 روز کاری
  • -_08_.png

حمل و نقل

  • اکسپرس بین المللی: DHL ، FedEx ، EMS ، TNT ، UPS و غیره.1-5 روز طول می کشد.

سالات متداول

 

1. آیا شما MOQ دارید؟

پاسخ: نه ، ما هیچ MOQ تعیین نکردیم مگر اینکه برای مورد ویژه تبلیغ ویژه باشد.

 

2. چگونه می توانم به شما پول پرداخت کنم؟

پاسخ: ما انتقال بانکی ، پی پال را قبول می کنیم (به طور کلی با پرداخت <3000 دلار)

لطفا برای حساب Paypay ما با ما تماس بگیرید.

 

3. ضمانت شما چیست؟

پاسخ: ما 3 سال گارانتی اساسی برای همه محصولات ارائه می دهیم.

 

4. آیا می توانم از ماژول گیرنده گیرنده شما در تجهیزات سیسکو یا Alcatel-Lucent استفاده کنم؟

پاسخ: بله ، ما می توانیم ماژول های گیرنده گیرنده سازگار در Cisco ، Alcatel-Lucent ، HP ، Extreme ... و غیره را ارائه دهیم.

 

5. در مورد زمان سربازی خود چطور؟

پاسخ: برای سفارش عادی ، ما می توانیم در عرض 1 ~ 2 هفته تحویل دهیم ، برای محصولات فروش داغ ، ما می توانیم ظرف 3 روز تحویل دهیم

 

اطلاعات شرکت

ما در تهیه تجهیزات شبکه تخصص داریم.محصولات اصلی ما ماژول گیرنده نوری و مالتی پلکسرهای منفعل CWDM / DWDM هستند.ماژول های گیرنده گیرنده شامل فرستنده و گیرنده SFP ، SFP28 ، SFP + ، XFP ، X2 ، QSFP28 CFP2 و CWDM / DWDM هستند.گیرنده های گیرنده می توانند تقریباً با همه سوئیچ های مارک ها سازگار باشند.

ما محصولات با کیفیت بالا و قیمت های رقابتی را عرضه می کنیم.ما کارکنان متخصصی داریم که همیشه در اینجا هستند تا پشتیبانی فنی و بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

محبوب ترین ماژول هایی که ما اغلب سهام داریم.اقلام فاقد سهام نیز اغلب زمان تحویل بسیار کمی دارند.اگر موارد لازم را در وب سایت ما پیدا نکردید ، فقط با ما تماس بگیرید.به زودی پاسخ شما را خواهیم داد

 

سازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده 4سازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده 5

 

 

 

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
سازگار Cisco SFP 10G 100KM 26db پیوند برق Dwdm SFP + ماژول گیرنده آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!