• SFP + ماژول فیبر نوری چند منظوره DOM SFP-10G-SR فرستنده ساز 850nm طول موج
    • SFP + ماژول فیبر نوری چند منظوره DOM SFP-10G-SR فرستنده ساز 850nm طول موج
    • SFP + ماژول فیبر نوری چند منظوره DOM SFP-10G-SR فرستنده ساز 850nm طول موج
    • SFP + ماژول فیبر نوری چند منظوره DOM SFP-10G-SR فرستنده ساز 850nm طول موج
    • SFP + ماژول فیبر نوری چند منظوره DOM SFP-10G-SR فرستنده ساز 850nm طول موج
    • SFP + ماژول فیبر نوری چند منظوره DOM SFP-10G-SR فرستنده ساز 850nm طول موج
  • SFP + ماژول فیبر نوری چند منظوره DOM SFP-10G-SR فرستنده ساز 850nm طول موج

    SFP + ماژول فیبر نوری چند منظوره DOM SFP-10G-SR فرستنده ساز 850nm طول موج

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: HILINK
    گواهی: CE,ROHS,FCC
    شماره مدل: HL-10G-SR

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: Negotiation
    جزئیات بسته بندی: جعبه کارتن، جعبه خرده فروشی، و یا مورد نیاز
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
    قابلیت ارائه: 999 پیکسل در هفته
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نام: SFP-10G-SR گارانتی: 3 سال
    طول موج: 850 نانومتر فاصله انتقال: 300 متر
    درجه حرارت: 0-70 اتصال دهنده: LC
    برجسته:

    fiber transceiver module

    ,

    optical fiber transceiver

    توضیحات محصول

    SFP + ماژول فیبر نوری چند منظوره DOM SFP-10G-SR فرستنده ساز 850nm طول موج

    SFP-10G-SR

    SFP + SR به طور خاص برای انتقال داده های دو طرفه یکپارچه با کارایی بالا در فیبر نوری چند حالت طراحی شده است.
    این ماژول فرستنده سازگار با توافقنامه Multisource کوچک SFP + (Plugable Plus Plus SFP +) (SFF-8431 Rev4.1) سازگار است. این نوع گیرنده به طور خاص برای حمل داده های سریال با سرعت 10.3125 گیگاهرتز بهینه سازی شده است، با ویژگی های لینک با 10 گیگابیت اترنت 10GBASE-SR / SW پایه IEEE 802.3ae و کانال فیبر 10G مطابق است.

    1. ویژگی ها:
    فرستنده VCSEL -1، 850 نانومتر
    -2، سرعت انتقال داده: 10.3Gbps
    -3، فاصله تا 300 متر
    -4، منبع تغذیه 3.3V تنها و رابط منطقی TTL
    -5، Duplex LC Connector
    -6، مطابق با MSA SFF-8431، IEEE 802.3ae
    -7، اختلاف قدرت: SFP + 1W
    -8، عملکرد نظارت دیجیتال دیجیتال
    -9، دمای عملیاتی: 0-70 Temp

    برنامه های کاربردی:
    A. 10GBASE-SW / SR
    B. کانال فیبر 10G
    C. سایر لینک های نوری

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    SFP + ماژول فیبر نوری چند منظوره DOM SFP-10G-SR فرستنده ساز 850nm طول موج آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!