خانه محصولاتماژول فرستنده SFP

550M ماژول فیبر نوری Sfp 4.25G 850nm 550m Sr Sfp پشتیبانی عملکرد DDMI

550M ماژول فیبر نوری Sfp 4.25G 850nm 550m Sr Sfp پشتیبانی عملکرد DDMI

    • Sfp Module 4.25G 550m Fiber Optical 850nm 550m Sr Sfp Support DDMI Function
    • Sfp Module 4.25G 550m Fiber Optical 850nm 550m Sr Sfp Support DDMI Function
    • Sfp Module 4.25G 550m Fiber Optical 850nm 550m Sr Sfp Support DDMI Function
    • Sfp Module 4.25G 550m Fiber Optical 850nm 550m Sr Sfp Support DDMI Function
  • Sfp Module 4.25G 550m Fiber Optical 850nm 550m Sr Sfp Support DDMI Function

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE,ROHS,FCC
    شماره مدل: HL-SFP-4GSX

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: کیسه استاتیک، پلاستیکی تخت، جعبه خرده فروشی، توسط نیاز
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 2000pcs / month
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نرخ داده: 4.25 گرم طول موج: 850nm
    فاصله: 550 متر اتصال دهنده: LC
    گارانتی: 3 سال

    عملکرد DDMI ماژول Sfp 4.25G 550m فیبر نوری 850nm 550m Sr Sfp


    مشخصات محصول:

    • ردپای SFP با قابلیت نصب داغ
    • 850nm 1310nm 1550nm
    • اتصالات LC دو هسته ای
    • عملکرد DDMI را پشتیبانی کنید
    • سازگار RoHS
    • محافظت بسیار کم EMI و ESD بسیار خوب
    • گیگابیت اترنت و اترنت سریع ، جنس فیبر
    • دمای مورد کار: 0 ° C تا 70 ° C یا -45 ° C تا 85 ° C (صنعتی)


    برنامه های کاربردی:
    به رابط Switch تغییر دهید
    برنامه های صفحه نمایش روشن
    رابط / رابط سرور
    سایر سیستم های انتقال نوری.


    4.25G SFP

    قسمت # نرخ داده موج TX RX دما اتصال نوع F رسیدن
    HL-D4518-L5M 4.25G 850nm VCSEL + PIN 0 ° C ~ + 70 ° C LC MMF 550 متر
    HL-D4513-L10S 4.25G 1310nm DFB + PIN 0 ° C ~ + 70 ° C LC SMF 10 کیلومتر
    HL-D4513-L20S 4.25G 1310nm DFB + PIN 0 ° C ~ + 70 ° C LC SMF 20 کیلومتر
    HL-D4515-L40S 4.25G 1550nm DFB + PIN 0 ° C ~ + 70 ° C LC SMF 40 کیلومتر
    HL-D4515-L80S 4.25G 1550nm DFB + APD 0 ° C ~ + 70 ° C LC SMF 80 کیلومتر




    نمایش عکس واقعی

    1.jpg4.jpg



    محصولات مرتبط

    نصب شده و ODM
    سفارش OEM / ODM در دسترس است.

    ضمانت
    ما قول می دهیم که تمام فرستنده های نوری تبلیغی با قطعات و قطعات جدید کاملاً جدید هستند و کاملاً هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنید. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمایش عملکردی و آزمایش پیری انجام شده اند. ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه گیرنده های نوری ارائه می دهیم.

    آنچه ما تهیه می کنیم
    ما انواع ماژول گیرنده نوری سازگار ، از جمله SFP ، GBIC ، SFP + ، XENPAK ، X2 ، XFP ، BIDI ، CWDM ، DWDM و سایر ماژول های فرستنده ویژه را ارائه می دهیم. محصولات ما با آنها سازگار است Cisco، Ciena، H3C، HP، Extreme، Foundry، Avaya، D-link، Alcatel، Riverstone، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Ruijie، Zyxel، Huawei و غیره.


    اطلاعات شرکت

    همانطور که ما انواع بسیار متنوعی از محصولات داریم ، اگر شما نمی توانید مورد صحیح مورد نیاز خود را پیدا کنید ، لطفا ما را بفرستید. ما به زودی پیگیری خواهیم کرد.


    سؤالات متداول


    س: آیا محصولات دست دوم را می فروشید؟
    پاسخ : خیر. همه محصولات ما کاملاً جدید هستند ، ما هرگز از اجزای دست دوم استفاده نمی کنیم .

    س: چه شرایط پرداخت را قبول دارید؟
    پاسخ : T / T ، پی پال ، Western Union قابل قبول است.

    س: راه های حمل و نقل می توانید ارائه دهید؟
    پاسخ : روش های حمل و نقل معمول ما DHL ، FedEX ، TNT ، UPS ، EMS و غیره است . 3-7 روز طول می کشد.

    س: آیا محصولات شما دارای ضمانت هستند؟
    پاسخ : بله ، ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه محصولات خود ارائه می دهیم.

    س: محصولات شما با چه دستگاه هایی سازگار است؟
    پاسخ : محصولات ur ur با Cisco، Huawei، Ciena، H3C، HP، Extreme، Foundry، Brocade، D-link، Alcatel، Riverstone، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Ruijie، Zyxel و غیره سازگار است.

    س: چگونه می توان سفارش داد؟
    پاسخ : 1> جزئیات سفارش را تأیید کنید ، اجاره p مدل و مقدار مورد نیاز خود را به ما بگویید .
    2 > صورتحساب Proforma تأیید کرد ، سفارش پس از دریافت پرداخت شما ترتیب می شود.
    3 > کالا را تأیید و ارسال کنید ، سپس شماره پیگیری به سرعت برای شما ارسال می شود.
    4 > ما تا زمانی که ایمن آنها را دریافت نکنید ، به ردیابی کالاهای شما کمک خواهیم کرد.

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Allison Liu

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)