خانه محصولاتماژول فرستنده SFP

ماژول فرستنده گیرنده SFP هیلینک 20Km 1.25G اتصال دوگانه SFP 1310nm LC

ماژول فرستنده گیرنده SFP هیلینک 20Km 1.25G اتصال دوگانه SFP 1310nm LC

    • SFP Transceiver Module Hilink 20Km 1.25G Dual Compatible SFP 1310nm LC Connector
    • SFP Transceiver Module Hilink 20Km 1.25G Dual Compatible SFP 1310nm LC Connector
    • SFP Transceiver Module Hilink 20Km 1.25G Dual Compatible SFP 1310nm LC Connector
  • SFP Transceiver Module Hilink 20Km 1.25G Dual Compatible SFP 1310nm LC Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE,ROHS,FCC
    شماره مدل: HL-1.25G-SFP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: کیسه استاتیک، پلاستیکی تخت، جعبه خرده فروشی، توسط نیاز
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 2000pcs / month
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نرخ داده: 1.25 گرم طول موج: 1310nm
    فاصله: 20 کیلومتر اتصال دهنده: LC
    گارانتی: 3 سال

    ماژول فرستنده گیرنده SFP هیلینک 20Km 1.25G اتصال دوگانه SFP 1310nm LC


    SFP-1G31-20

    فرستنده های SFP دارای ماژول های با کارایی بالا و مقرون به صرفه هستند که از داده های دوگانه 1.25Gbps / 1.0625Gbps و فاصله انتقال 20 کیلومتر با SMF پشتیبانی می کنند. فرستنده گیرنده از سه بخش تشکیل شده است: یک فرستنده لیزری FP ، یک فتودودیود PIN که با یک پیش تقویت کننده ترانسپانس (TIA) و واحد کنترل MCU یکپارچه شده است. همه ماژول ها الزامات ایمنی لیزر کلاس I را برآورده می کنند. فرستنده گیرنده با توافق نامه چند منبع SFP (MSA) و SFF-8472 سازگار است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به SFP MSA مراجعه کنید.
    امکانات
    1. نرخ داده عملکرد 1.25Gbps / 1.063Gbps
    2. لیزر FP 1310nm و فوتودکتور PIN برای انتقال 20 کیلومتر
    3. 20 کیلومتر با SMF 9/125 میکرومتر
    4. رابط اتصال LC دوپلکس ردپای SFP با قابلیت اتصال داغ
    5- کلاس 1 FDA و IEC60825-1 سازگار با ایمنی لیزر
    6. سازگار با SFP MSA
    7. سازگار با SFF-8472
    8. منبع تغذیه تک 3.3 ولت
    9. میانگین توان خروجی: -8 ~ -3dBm
    حساسیت 10.Receiver: -22dBm
    برنامه های کاربردی
    1. گیگابیت اترنت
    2. کانال فیبر
    3. به رابط Switch تغییر دهید
    4. برنامه های صفحه نمایش روشن را تغییر دهید
    5- رابط روتر / سرور
    6. سایر سیستم های انتقال نوری
    فرستنده گیرنده اترنت گیگابیت

    شماره قسمت 3Com شرح
    10065 = ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-T SFP برای سیم مسی دسته 5 ، اتصال دهنده RJ-45
    10051 = ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-SX SFP برای MMF ، طول موج 850 نانومتر ، کانکتور دوگانه LC / PC
    10052 = ماژول فرستنده 1000BASE-LX / LH SFP برای MMF و SMF ، طول موج 1310 نانومتر ، اتصال دوگانه LC / PC
    10053 = ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-ZX SFP برای SMF ، طول موج 1550 نانومتر ، کانکتور دوگانه LC / PC

    GLC-BX- D = ماژول SFP 1000BASE-BX10 SFP برای SMF تک رشته ای ، طول موج TX / 1310 نانومتر RX ، اتصال دهنده LC / PC منفرد
    GLC-BX-U = ماژول SFP 1000BASE-BX10 SFP برای SMF تک رشته ای ، طول موج TX 1310 نانومتر TX / 1490 نانومتر ، کانکتور تک LC / PC
    GLC-2BX-D = ماژول دو کانال 1000BASE-BX10 SFP برای تک رشته SMF ، طول موج TX RX 1490 نانومتر ، دو اتصال دهنده LC / PC منفرد
    SFP-GE-S = ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-SX SFP برای MMF ، طول موج 850 نانومتر ، برد محدوده دمای کارکرد و پشتیبانی DOM ، اتصال دوگانه LC / PC
    SFP-GE-L = ماژول فرستنده 1000BASE-LX / LH SFP برای MMF و SMF ، طول موج 1300 نانومتر ، محدوده دمای کارکرد گسترده و پشتیبانی از DOM ، اتصال دوگانه LC / PC
    SFP-GE-Z = ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-ZX SFP برای SMF ، طول موج 1550 نانومتر ، دامنه دمای عملیاتی گسترده و پشتیبانی DOM ، اتصال دوگانه LC / PC
    SFP-GE-T = ماژول فرستنده گیرنده 1000BASE-T SFP برای سیم مسی طبقه 5 ، محدوده دمای کارکرد طولانی ، اتصال RJ-45


    عکس واقعی

    640 & 640 1.jpg640 & 640 2.jpg640 & 640 3.jpg

    اطلاعات شرکت

    بسته بندی و حمل و نقل


    اکسپرس بین المللی: DHL ، FedEx ، EMS ، TNT ، UPS و غیره. 3-7 روز طول می کشد.


    سؤالات متداول


    1. آیا محصولات دست دوم را می فروشید؟
    No. همه محصولات ما کاملاً جدید هستند ، ما هرگز از اجزای سازنده d - d استفاده نمی کنیم .

    2. محصولات شما با چه دستگاه هایی سازگار است؟
    محصولات ما با Cisco، Huawei، Ciena، H3C، HP، Extreme، Foundry، Brocade، D-link، Alcatel، Riverstone، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Ruijie، Zyxel و غیره سازگار است.

    3. آیا محصولات شما دارای ضمانت هستند؟
    بله ، ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه محصولات خود ارائه می دهیم.

    4 MOQ چیست؟
    برای دستیابی به رضایت مشتری ، ما سفارش نمونه را می پذیریم ، حتی یک قطعه.

    5- چه شرایط پرداختی را می پذیرید؟
    T / T ، پی پال ، Western Union قابل قبول است.

    6. چگونه در مورد حمل و نقل؟
    به طور کلی ما از Express International پشتیبانی می کنیم : DHL ، FedEx ، EMS ، TNT ، UPS و غیره. آی تی
    3-7 روز طول می کشد .

    7. چگونه می توانید اطلاعات racking T را بدست آورید ؟
    کارکنان فروش ما که سفارش خود را در آن قرار داده اید ، او اطلاعات ردیابی را از طریق ایمیل و از طریق تلفن به شما ارائه می دهد.

    شما می توانید با اطمینان از یک شرکت بخرید که بیش از 11 سال در خدمت مشتریان خود است !

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Allison Liu

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)