Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

کانکتور LC 10G XFP فرستنده XFP 10Gbps ZR 1550nm 80km سازگار با سیسکو

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: HILINK
گواهی: CE FCC Rohs
شماره مدل: HL-XFP-10G-ZR
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
زمان تحویل: 1 ~ 2 روزه
شرایط پرداخت: PayPal TT، ESCROW، MoneyGram، Union Western Union
  • اطلاعات تکمیلی
  • توضیحات محصول

اطلاعات تکمیلی

طول موج: 1550 نانومتر انتقال رسیدن: 80 کیلومتر
نرخ داده: 10 گیگابیت در ثانیه RX Sensi: -23db
منبع: EML APD تابع CDR: در دسترس
برجسته:

,

,

xfp fiber transceiver

توضیحات محصول

فرستنده سیسکو 10G XFP سازگار، XFP 10G ZR 1550nm 80km با اتصال LC

ویژگی های XFP-10G-ZR

  • 10Gb / s رابط سریال نوری با استاندارد 802.3ae، 10GBASE ZR / ZW
  • فرستنده EML DFB 1550 نانومتری با TEC، APD عکس آشکارساز سرد شده است
  • رابط مکانیکی XFP با لولای محرمانه و قابل جابجایی گرم
  • XFP سرعت بالا رابط برق
  • رابط 2 سیم برای مدیریت و مانیتور تشخیص دیجیتال
  • دمای مورد کار: 0 تا 70 درجه سانتی گراد
  • مسکن تمام فلز برای عملکرد EMI برتر
  • سیستم عامل پیشرفته اجازه می دهد اطلاعات سیستم رمزگذاری اطلاعات مشتری در فرستنده گیرنده ذخیره شود
  • سازگار با RoHS
  • هیچ ساعت مرجع مورد نیاز نیست

برنامه های کاربردی:

10G اترنت

کانال فیبر 10G

SONET OC-192 / SDH STM-64

لینک دیگر نوری

مشخصات فنی:

P / N XFP-10G-ZR
نرخ داده 10.3G / PS
فاصله 80KM
طول موج 1550 نانومتر
فرستنده EML
گیرنده APD
رسانه ها SMF
DDM / DOM بله
اتصال دهنده LC
کاربرد اترنت / SONET / 10G FC
دمای عملیاتی 0 ℃ ~ + 70 ℃
تامین کننده ولتاژ 3.3V / 5V
صدور گواهینامه CE / FCC / RoHS /
نام تجاری

بی نظیر، نصب شده

سری 10G XFP

10G-XFP-SR 10G-XFP-SR850nm 10GBASE-SR 850nm MMF 300m LC
10G-XFP-LR 10G-XFP-LR 10GBASE-LR 1310nm SMF 10km
10G-XFP-ZRC-CWDM 10G-XFP-XX-ZR 10Gbase-ZR CWDM 1470 نانومتر ~ 1610 نانومتر
10G-XFP-ZR 10G-XFP-ZR 10GBASE-ZR 1550nm SMF 80km
10G-XFP-ZRD-XXXX- 10G-XFP-ZRD-XX-XX 10GBASE-DWDM XXXX.XXnm SMF 80km

مزایای رقابتی Hilink:

1. با کیفیت عالی و 3 سال گارانتی
2. قیمت گذاری رقابتی
3. سازگار کامل (CISCO / Ciena / شدید / Juniper / H3C ...)
4. OEM / ODM برچسب سفارشی
5. نگه داشتن سهام، تحویل سریع

درباره شرکت

هیلینک در فرستنده های نوری، Direct Attached Cable و CWDM Optical DWDM AAWG شرکت R & D تولید کننده، به طور کامل به توسعه محصول، تولید، توزیع و خدمات مشتری متعهد است.

ما برای حل مشکلات در ارتباطات فیبر نوری برای کاربران در سراسر جهان، وضوح بالا را ارائه می دهیم. ما فرستنده های فعال نوری، DAC برای مرکز داده ها و محصولات منفعل برای اپراتورهای جهانی، توزیع کنندگان کانال و تولید کنندگان تجهیزات ارائه می دهیم:

1. فرستنده های فعال فعال: 100G QSFP28 CFP2 / 40G QSFP + / SFP + / XFP / CFP / SFP / SFP28 / CWDM / DWDM / و غیره

2. کابل مستقیم وصل شده برای مرکز داده: 40G QSFP + AOC / 40G و 10G کابل های فعال و غیرفعال مس و غیره

3. فیبر نوری فیبر نوری CWDM و DWDM، Mux / Demux، پچ سیم، Attenuator، MPO / MTP محصولات کابل کشی و غیره

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید