Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

FWDM فیلتر فولاد لوله نوع فیبر نوری WDM TX1550 RX1310 / 1490nm SC اتصال APC

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: HILINK
گواهی: CE FCC Rohs
شماره مدل: HL-FWDM
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: در هفته 1000PCs
  • اطلاعات تکمیلی
  • توضیحات محصول

اطلاعات تکمیلی

طول موج: TX1550 RX1310 / 1490nm نام محصول: HL-FWDM
بسته بندی: لوله های فولادی اتصال دهنده: برنامه APC
برجسته:

فیبر نوری wdm

,

wdm نوری

توضیحات محصول


لوله FWDM فیلتر فلزی نوع TX1550 RX1310 / 1490nm SC APC

Multiplexer Division Filter طول موج 1310 / 1550nm مبتنی بر فناوری فیلتر نازک با ثبات محیطی است. دستگاه ها نور را در طول موج های مختلف در طیف وسیعی از طول موج ترکیب می کنند. آنها از بین رفتن بسیار کم ، وابستگی به قطبش کم ، انزوا زیاد و پایداری محیطی عالی را ارائه می دهند. قابلیت انتقال قدرت بالا از طریق پردازش منحصر به فرد رنگدانه و پوشش AR با کیفیت بالا حاصل می شود. این مؤلفه ها در EDFA ها ، آمپلی فایرهای Raman ، شبکه های WDM و ابزارهای فیبر نوری بطور گسترده مورد استفاده قرار گرفته اند.

مشخصات عملکرد

پارامتر   FWDM 3/45
محدوده طول موج باند عبور (نانومتر) 1260-1360
محدوده طول موج باند بازتابی (nm) 1480-1620
ضرر درج (dB) بازتاب کانال .60.6
کانال عبور .80.8
کانال ریپل (dB) <0.3
جداسازی (dB) بازتاب کانال > 15
کانال عبور > 30
حساسیت به درجه حرارت از دست دادن درج (dB / ℃) <0.005
ضرر وابسته به قطبش (dB) <0.1
پراکندگی حالت قطبش (ps) <0.1
هدایت (dB) > 50
بازده ضرر (dB) > 50
انتقال قدرت حداکثر (mW) 500
دمای کار (℃) 0 ~ + 70
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ + 85
ابعاد بسته بندی (میلی متر)

1.Φ5.5 x L38 (برای لوله شل 900um یا فیبر لخت)
2.L90xW20xH9.5 (برای کابل 2.0 میلی متر یا 3.0 میلی متر)




تصویر واقعی:




بسته بندی و حمل و نقل

بسته بندی

  • ما بسته بندی ایمن و مطمئن را ارائه می دهیم: کیسه استاتیک ، کیسه پلاستیکی ، جعبه خرده فروشی یا در صورت نیاز
  • زمان تحویل: 1-5 روز کاری

حمل و نقل

  • بین المللی اکسپرس: DHL ، FedEx ، EMS ، TNT ، UPS و غیره. 1-5 روز طول می کشد.




محصولات منفعل ما:




خدمات ما

نصب شده و ODM

  • سفارش OEM / ODM در دسترس است

ضمانت

  • ما قول می دهیم که تمام فرستنده های نوری تبلیغی با قطعات و قطعات جدید کاملاً جدید هستند و کاملاً هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنید. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمایش عملکردی و آزمایش پیری انجام شده اند. ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه گیرنده های نوری ارائه می دهیم.

آنچه ما تهیه می کنیم

  • ما انواع ماژول گیرنده نوری سازگار ، از جمله SFP ، GBIC ، SFP + ، XENPAK ، X2 ، XFP ، BIDI ، CWDM ، DWDM و سایر ماژول های فرستنده ویژه را ارائه می دهیم. محصولات ما با Cisco ، 3COM ، H3C ، HP ، Extreme ، ریخته گری ، Avaya ، D-link ، Alcatel ، Riverstone ، Enterasys ، Netgear ، Nortel ، Juniper ، Ruijie ، Zyxel ، Huawei و غیره سازگار است.

اطلاعات شرکت


با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید