Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

فیبر نوری 10G CWDM SFP فرستنده ماژول انتقال فیبر دوقلو 1510nm 100km

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: HILINK
گواهی: CE FCC Rohs
شماره مدل: HL-CW-SFP +
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه استاتیک، پلاستیکی تخت، جعبه خرده فروشی، توسط نیاز
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
قابلیت ارائه: 1000pcs/ماه
  • اطلاعات تکمیلی
  • توضیحات محصول

اطلاعات تکمیلی

نرخ داده: 30% طول موج: 1510 نانومتر
فاصله: 100 کیلومتر لوگو: می تواند سفارشی
گارانتی: 3 سال
برجسته:

SFP ماژول فیبر

,

فرستنده فیبر SFP

توضیحات محصول

فیبر نوری 10G CWDM SFP + انتقال فیبر دوگانه ماژول 1510nm 100km

امکانات

تا 11.3Gb / s داده ها لینک
فرستنده EML CWDM و گیرنده APD
تا 100 کیلومتر در SMF 9 / 125μm
پیمانکار SFP + پیمانه داغ
رابط کاربری نوری قابل انعطاف دوطرفه LC / UPC
سازگار با RoHS و بدون سرب
پشتیبانی رابط دیجیتال تشخیصی
منبع تغذیه تک 3.3V
مطابق با SFF + MSA و SFF-8472
محوطه فلزی برای EMI پایین تر
دیدار با نیازهای ESD، مقاومت در برابر ولتاژ تماس مستقیم 8KV
دمای کار مورد
تجاری: 0 ~ + 70 درجه سانتیگراد
تمدید: -10 ~ + 80 ° C
صنعتی: -40 ~ + 85oC
برنامه های کاربردی
10GBASE-ZR / ZW و 10G اترنت
SDH STM64
سایر لینک های نوری

شماره سفارش اطلاعات سفارش

شماره قطعه نرخ داده (Gb / s) طول موج (nm) فاصله انتقال (کیلومتر) دما ( ° C ) (عامل مورد)
HLSC-ALxxW1C 10.3125 به انتخاب طول موج مراجعه کنید SMF 100 کیلومتر 0 ~ 70 تجارتی
HLSC-ALxxW1E 10.3125 به انتخاب طول موج مراجعه کنید SMF 100 کیلومتر -10 ~ 80 تمدید شده
HLSC-ALxxW1I 10.3125 به انتخاب طول موج مراجعه کنید SMF 100 کیلومتر -40 ~ 85 صنعتی

نمایش عکس واقعی

اطلاعات شرکت:


حمل دریایی:


اکسپرس بین المللی: DHL، FedEx، EMS، TNT، UPS و غیره. 3-7 روز طول می کشد

خدمات ما:

سفارش OEM / ODM در دسترس است
ما می توانیم محصولات را با توجه به نیازهای شما عرضه کنیم و برچسب محصولات را برای شرکت شما طراحی کنیم.
ضمانت
ما قول می دهیم که تمام فرستنده های اپتیکال تبلیغاتی با اجزای جدید و قطعات جدید با نام تجاری جدید و کاملا از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنند. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمون عملکردی و پیری آزمایش شده است. ما از 3 سال گارانتی برای تمام فرستنده های نوری از تاریخ حمل و نقل ارائه می دهیم.
آنچه ما عرضه می کنیم
ما طیف گسترده ای از فرستنده های نوری با کیفیت بالا و ماژول های غیر فعال CWDM / DWDM Mux / Demux عرضه می کنیم. ماژول های نوری با سیسکو، Huawei، Extreme، HP، Finisar، Broadcom، Foundry، Alcatel، D-Link، Enterasys، Netgear، Juniper، Nortel، Linksys، Allied، Zyxel، Dell، Redback، H3C، ZTE، Ruijie، Ciena، Alcatel-lucent، و غیره

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید