خانه محصولاتفرستنده XFP

XFP 80km 1570nm CWDM Mux Demux Module DOM LC اتصال دهنده سازگار Huawei Mikrotik

XFP 80km 1570nm CWDM Mux Demux Module DOM LC اتصال دهنده سازگار Huawei Mikrotik

XFP 80km 1570nm CWDM Mux Demux Module DOM LC Connector Compatible Huawei Mikrotik

جزئیات محصول:

نام تجاری: HILINK
گواهی: CE FCC ROHS
شماره مدل: HL-CW XFP + 80KM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiable
زمان تحویل: 3 ~ 7 روز کاری
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نام تجاری: Can be Customized فاصله: 80 کیلومتر
مدول: CWDM XFP + 80KM نوع فیبر: فیبر دوتایی
گارانتی: 3 سال وضعیت: جدید
اتصال دهنده: LC نرخ انتقال داده: 30%
طول موج: 1570NM

ماژول CWDM 10G XFP 80km 1570nm اتصال دهنده DOM LC سازگار Huawei ، Mikrotik و غیره.

ویژگی ها :

  • نرخ بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی می کند
    کانکتور دوبلکس LC
    ردپای XFP با قابلیت اتصال داغ
    فرستنده EML 1670nm ~ 1610nm ed ، آشکارساز عکس APD
    قابل استفاده برای اتصال SMF 80 کیلومتری
    مصرف برق پایین ، <3.5W
    رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی
    XFP MSA Rev 4.5 سازگار
    دمای مورد عمل:
    تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد
    صنعتی: -40 تا 80 درجه سانتی گراد

کاربرد :

  • 10GBASE-ZR در 10.3125Gbps

    10G اترنت
    سایر پیوندهای نوری

سری CWDM:

CWDM SFP
CWDM SFP 1G / 2G (1270nm-1610nm) 40/80/120 کیلومتر CWDM SFP 0 0 70
CWDM SFP 4.25G (1270nm-1610nm) 40 کیلومتر و 80 کیلومتر CWDM SFP 0 0 70
CWDM XFP (10G)
CWDM XFP LR (1270-1330nm) 10 کیلومتر CWDM XFP 0 0 70
CWDM XFP ER (1470-1610nm) 40 کیلومتر CWDM XFP 0 0 70
CWDM XFP ZR (1470-1610nm) 80 کیلومتر CWDM XFP 0 0 70
CWDM SFP + (10G)
CWDM SFP 10G LR (1270-1330nm) 10 کیلومتر CWDM SFP + 0 0 70
CWDM SFP ER (1470-1610nm) 40 کیلومتر CWDM SFP + 0 0 70
CWDM SFP ZR (1470-1610nm) 80 کیلومتر CWDM SFP + 0 0 70
CWDM XENPAK (10G)
CWDM XENPAK ER 1470nm 1610nm 40 کیلومتر CWDM XENPAK 0 0 70
CWDM XENPAK ZR 1470nm 1610nm 80 کیلومتر CWDM XENPAK 0 0 70
CWDM X2 (10G)
CWDM X2 -ERC 1470nm 1610nm 40 کیلومتر CWDM X2 0 0 70
CWDM X2-ZRC 1470nm 1610nm 80 کیلومتر CWDM X2 0 0 70

اطلاعات شرکت :

خدمات ما :

نصب شده و ODM

سفارش OEM / ODM در دسترس است.

ضمانت
ما قول می دهیم که تمام فرستنده های نوری تبلیغی با قطعات و قطعات جدید کاملاً جدید هستند و کاملاً هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنید. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمایش عملکردی و آزمایش پیری انجام شده اند. ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه گیرنده های نوری ارائه می دهیم.

محصولات مرتبط ما:

حمل و نقل:

  • اکسپرس بین المللی: DHL ، FedEx ، EMS ، TNT ، UPS و غیره. 1-5 روز طول می کشد.

سؤالات متداول:

1. س: آیا محصولات دست دوم را می فروشید؟
پاسخ: نه. همه محصولات ما کاملاً جدید هستند ، ما هرگز از اجزای دست دوم استفاده نمی کنیم.

2. س: چه شرایط پرداخت را قبول دارید؟
پاسخ: T / T ، Paypal ، Western Union قابل قبول است.

3. س: راه های حمل و نقل را می توانید ارائه دهید؟
پاسخ: روش های حمل و نقل معمول ما DHL ، FedEX ، TNT ، UPS ، EMS etc.It 3-7 روز خواهد بود.

4- س: آیا محصولات شما دارای ضمانت هستند؟
پاسخ: بله ، ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه محصولات خود ارائه می دهیم.

5- سؤال: محصولات شما با چه دستگاههایی سازگار است؟
پاسخ: محصولات ما با Cisco، Huawei، Ciena، H3C، HP، Extreme، Foundry، Brocade، D-link، Alcatel، Riverstone، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Ruijie، Zyxel و غیره سازگار است.

6. س: چگونه می توان سفارش داد؟
پاسخ: 1> جزئیات سفارش را تأیید کردید ، لطفاً مدل و کمیت مورد نیاز خود را برای ما بگویید.
2> صورتحساب Proforma تأیید کرد ، سفارش پس از دریافت پرداخت شما ترتیب می شود.
3> کالا را تأیید و ارسال کنید ، سپس شماره پیگیری به سرعت برای شما ارسال می شود.
4> ما تا زمانی که ایمن آنها را دریافت نکنید ، به ردیابی کالاهای شما کمک خواهیم کرد.

اطلاعات تماس
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

تماس با شخص: Allison Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات