خانه محصولاتسوئیچ نوری مکانیکی

سوئیچ نوری SM 5V بدون لاتچ با سرعت بالا 1310 نانومتر 1550nm 0.5 میلی متر APC با صفحه PCB

سوئیچ نوری SM 5V بدون لاتچ با سرعت بالا 1310 نانومتر 1550nm 0.5 میلی متر APC با صفحه PCB

SM 5V Non Latching High Speed Optical Switch 1310nm 1550nm 0.5m Sc Apc With PCB Board

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HILINK
گواهی: CE FCC ROHS
شماره مدل: HFSW-1 * 4

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: Negotiable
زمان تحویل: 1 ~ روز کاری
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
وضعیت: جدید طول موج: 850nm 1650nm
اتصال دهنده: PC LC FC APC PC MW قدرت: حداکثر 500
گارانتی: 3 سال درجه حرارت: 0 ~ +70

سوئیچ نوری 1X2 SM 5V بدون لاتین 1310nm 1550nm APP 0.5m sc با PCB Board

امکانات

کم هزینه بی نظیر

از دست دادن درج کم

جداسازی کانال بالا

پایداری بالا ، قابلیت اطمینان بالا · عاری از اپوکسی در مسیر نوری · لچینگ و عدم چفت شدن

مشخصات محصول

مولفه های واحد FSW-1 4
دامنه طول موج نانومتر 40 ± 40 / 40 8 850 یا 1260 ~ 1650
40 13 1310 40 13 1310
طول موج تست کنید نانومتر 850/1310 1310 / 1550،1260 ~ 1360،1510 ~ 1610
ضرر درج 1 ، 2 دسی بل حداکثر: 1.4
بازگرداندن ضرر 1 ، 2 دسی بل MM 35 پوند SM ≥ 55
متقاطع 1 دسی بل MM 35 پوند SM ≥ 55
PDL دسی بل .10.1
WDL دسی بل .0.30
تکرارپذیری دسی بل 2 0.02
ولتاژ بهره برداری V 3.0 یا 5.0
دوام چرخه ها 10 میلیون پوند
زمان تعویض خانم ≤10
قدرت نوری مگاوات 500 پوند
دمای کارکرد 0 ~ +70
دمای ذخیره سازی -40 ~ +85
رطوبت نسبی ٪ 5 ~ 95
بعد، ابعاد، اندازه میلی متر (L) 26.0 × (W) 25.5 × (H) 10.3 یا طراحی مشتری

توجه: 1. در دمای کارکرد و SOP.
اتصالات 2.Excluding.

برنامه های کاربردی

حفاظت / ترمیم شبکه نوری

مسیریابی سیگنال نوری

· اضافه / قطره نوری قابل تنظیم · محافظت از فرستنده و گیرنده · سیستم های آزمایش شبکه · ابزار دقیق


عکس واقعی

اطلاعات شرکت

سوئیچ نوری مکانیکی 2X2B از دست دادن درج کم برای سیستم OADM / شبکه منطقه مترو

اطلاعات تماس
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

تماس با شخص: Allison Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات