خانه محصولاتشکاف نوری PLC

قطعه 0.9 میلی متر اتصال کانکتور Hilc Pigtail Patch Cord PLC Splitter Optical LC / SC-APC / UPC

قطعه 0.9 میلی متر اتصال کانکتور Hilc Pigtail Patch Cord PLC Splitter Optical LC / SC-APC / UPC

    • Hilink Pigtail Patch Cord PLC Optical Splitter LC/SC-APC/UPC Connector 0.9mm Diameter
    • Hilink Pigtail Patch Cord PLC Optical Splitter LC/SC-APC/UPC Connector 0.9mm Diameter
  • Hilink Pigtail Patch Cord PLC Optical Splitter LC/SC-APC/UPC Connector 0.9mm Diameter

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: Hilinksys
    گواهی: CE, ROHS
    شماره مدل: HL-Pigtail

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 عدد
    قیمت: Negotiable
    شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
    قابلیت ارائه: در هفته 1000PCs
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: HL-pigtail طول: قابل تنظیم
    اتصال دهنده: APC / UPC LC / SC قطر بیرونی: 0.9 میلی متر
    نوع فیبر: حالت تک فیبر

    کانکتور Hilink Pigtail / Patch LC / SC-APC / UPC یک قطعه 0.9 میلی متر قطر فیبر SM


    اگر شرایط دیگری دارید یا نیاز به شخصی سازی دارید ، لطفا با من تماس بگیرید.

    ویژگی

    • --- بادوام
    • --- تبادل خوب
    • --- استابیلت دمای بالا
    • --- از دست دادن درج کم و از دست دادن بازتاب
    • --- کیفیت برتر استاندارد PC / UPC / APC Polishin
    • --- استاندارد: Telcordia GR-326-CORE ، TIA / EIA و IEC

    پارامتر

    کد نر (بدون پین) ، زن (بدون پین)
    فرول استاندارد SM ، ضرر کم SM ؛ استاندارد MM ، کمبود MM
    سوراخ های فرولی 4،8،12،24
    رنگ مسکن سبز (برای SM) ، بژ (برای MM) ، زرد (برای SM Lowloss) ، آبزی (برای OM3 50/125)
    جلا دادن PC ، APC
    کابل روبان ژاکت ، روبان برهنه ، کابل کوچک 3.0 میلی متری (250um 12F / 24F)

    MPO / MTP STANDARD SM LOWLOSS SM MM STANDARD MM LOWLOSS
    ضرر درج معمول 0.35dB 0.20dB 0.35dB 0.20dB
    حداکثر 0.75dB 0.35dB 0.65dB 035dB
    برگشت ضرر APC> = 50dB > = 25 > = 25
    PC> = 40dB
    دوام <= 0.3dB (تغییر 500matings) <= 0.3dB (جابجایی تغییر 1000)
    قابلیت تعویض <= 0.3dB (اتصال به طور تصادفی)
    مقاومت کششی <= 0.3dB (حداکثر 66N)
    لرزش <= 0.3dB (55 10 10 هرتز)
    دمای عملیات -40 ~ + 75

    کاربرد

    • اترنت گیگابیت؛ خاتمه دستگاه فعال
    • شبکه های ارتباطی؛ فیلم؛ ODF
    • چند رسانه ای؛ تأسیسات مقدماتی؛ شبکه های محلی
    • برنامه های FTTH FTTX؛ CATV



    سایر موارد غیرفعال


    خدمات ما:

    1. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت تایید سفارش خود با فروش ما تماس بگیرید.
    2. زمان سرب کوتاه پس از تأیید.

    3. ما کالاها را توسط International Express تحویل می دهیم.

    4. پاسخ سریع برای بازخورد مشتریان و سوالات دیگر.

    حمل و نقل و پرداخت:


    1. بین المللی اکسپرس: DHL ، Fedex ، UPS ، EMS ، UPS ، TNT و غیره.
    2. پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال و غیره.

    ضمانت

    ›& جدید

    ›& OEM / ODM در دسترس است.
    > و 100٪ از طریق تست کیفیت و تست پیری.
    ›و 3 سال گارانتی (از تاریخ حمل و نقل).

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Allison Liu

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات