خانه محصولاتراه حل WDM

40 کانال Dual Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Rack Mount AAWG Passive دستگاه

40 کانال Dual Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Rack Mount AAWG Passive دستگاه

    • 40 Channels Dual Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Rack Mount AAWG Passive Device
    • 40 Channels Dual Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Rack Mount AAWG Passive Device
    • 40 Channels Dual Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Rack Mount AAWG Passive Device
    • 40 Channels Dual Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Rack Mount AAWG Passive Device
    • 40 Channels Dual Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Rack Mount AAWG Passive Device
    • 40 Channels Dual Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Rack Mount AAWG Passive Device
    • 40 Channels Dual Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Rack Mount AAWG Passive Device
  • 40 Channels Dual Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Rack Mount AAWG Passive Device

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE,ROHS
    شماره مدل: HL-AAWG

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    قیمت: Negotiation
    جزئیات بسته بندی: جعبه و کارتن یا بسته بندی سفارشی برای ماژول 40W AAWG DWDM.
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, وسترن یونیون
    قابلیت ارائه: 500 / قطعه در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: ماژول 40W AAWG DWDM اتصال دهنده: PC FC LC APC UPC PC
    کانال: 40 گارانتی: 2 سال
    نام محصول: 16 کانال فیبر نوری wdm wp multiplexer cwdm با اتصال LC کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه ، ارتباطات

    دستگاه منفعل AAWG 40 کانال Dual Fiber DWDM Mux Demux FMU 1U Rack Mount

    ماژول 40W AAWG DWDM

    ماژول AAWG مبتنی بر سیلیس در فناوری سیلیکون است و هیچ نیروی الکتریکی لازم نیست. این محصول از پایداری و قابلیت اطمینان بالایی برخوردار بوده و از اندازه بسته کمی برخوردار است.

    محصول Telcordia GR-1221-CORE واجد شرایط و سازگار با RoHS می باشد.

    1. ویژگی ها:

    طراحی Athermal در محدوده دمای عملیاتی کار می کند

    تعداد کانال بزرگ

    اندازه جمع و جور

    پایداری و قابلیت اطمینان بالا

    از دست دادن کم درج ، انزوا زیاد باعث افزایش حاشیه سیستم می شود

    فاصله کانال: 0.8 نانومتر (شبکه 100GHz)
    پورت com ساده است
    پروتکل شفاف (10 مگابیت بر ثانیه تا 100 گیگابیت بر ثانیه)
    از دست دادن کم درج

    جداسازی کانال بالا
    مسیری نوری اپوکسی
    مطابق با استاندارد G.657A1
    مرکز تولید ایزو 9001
    دمای کار گسترده: -40 + 85

    2. برنامه های کاربردی

    سیستم WDM متراکم

    شبکه های PON

    پیوندهای CATV

    مشخصات عملکرد

    توجه داشته باشید:

    1. بدون از دست دادن کانکتور

    2. ضمانت طراحی

    جزئیات سفارش

    44 hann 44 عدد در دسترس است.
    پورت com: ساده یا دوبلکس.
    اتصال فیبر: LC / SC یا موارد دیگر.
    بسته بندی: جعبه پلاستیکی ABS ، جعبه کاست فلزی LGX ، سوار قفسه 19 اینچ.
    DWDM Solutions و DWDM SFP / XFP.

    مقدار Min.Order: 1 قطعه نیز برای برآوردن نیاز شما برای نمونه مناسب نیست.

    DWDM Mux / Demux Solution

    بسته بندی و حمل و نقل

    حمل و نقل

    اکسپرس بین المللی: DHL ، FedEx ، EMS ، TNT ، UPS و غیره. 2-7 روز طول می کشد.

    خدمات ما

    نصب شده و ODM

    سفارش OEM / ODM در دسترس است.

    ضمانت
    ما قول می دهیم که تمام فرستنده های نوری تبلیغی با قطعات و قطعات جدید کاملاً جدید هستند و کاملاً هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنید. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمایش عملکردی و آزمایش پیری انجام شده اند. ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه گیرنده های نوری ارائه می دهیم.

    آنچه ما تهیه می کنیم

    ما انواع ماژول گیرنده نوری سازگار ، از جمله SFP ، GBIC ، SFP + ، XENPAK ، X2 ، XFP ، BIDI ، CWDM ، DWDM و سایر ماژول های فرستنده ویژه را ارائه می دهیم. محصولات ما با Cisco ، Ciena ، H3C ، HP ، Extreme ، ریخته گری ، Avaya ، D-link ، Alcatel ، Riverstone ، Enterasys ، Netgear ، Nortel ، Juniper ، Ruijie ، Zyxel ، Huawei و غیره سازگار است .

    نمایش تصویر محصول

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Morven Zhu

    تلفن: +8615919890894

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات