خانه محصولاتDWDM Mux Demux

40CH AAWG DWDM ماژول MUX DEMUX تک فیبر 0.7m طول C21-C60 LC / UPC اتصال

40CH AAWG DWDM ماژول MUX DEMUX تک فیبر 0.7m طول C21-C60 LC / UPC اتصال

    • 40CH AAWG DWDM module MUX DEMUX Single Fiber 0.7m Length C21-C60 LC/UPC Connector
    • 40CH AAWG DWDM module MUX DEMUX Single Fiber 0.7m Length C21-C60 LC/UPC Connector
  • 40CH AAWG DWDM module MUX DEMUX Single Fiber 0.7m Length C21-C60 LC/UPC Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE, ROHS, TelcordiaGR-1221
    شماره مدل: HL-DWDM - AAWG

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: Negotiable
    شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
    قابلیت ارائه: 100 قطعه در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    وضعیت: جدید کانال: C21-C60
    لوگو: می تواند سفارشی طول موج مرکز (nm): شبکه ITU 100GHz
    درجه حرارت: -40 ~ 85 ° C طول فیبر: 0.7 متر

    40CH AAWG DWDM MUX / DEMUX تک فیبر C21-C60 LC / UPC اتصال 19'IU رک سوار



    F eatures

    design طراحی Athermal در محدوده دمای عملیاتی کار می کند

    channel تعداد کانال بزرگ

    Ø اندازه جمع و جور

    stability پایداری و قابلیت اطمینان بالا

    loss از دست دادن کم درج ، انزوا زیاد باعث افزایش حاشیه سیستم می شود

    برنامه های کاربردی

    Ø انتقال WDM

    Ø شبکه مترو و مسافت طولانی

    شرح

    ماژول AAWG مبتنی بر سیلیس موجود در فناوری سیلیکون است و هیچ نیروی الکتریکی لازم نیست. این محصول از پایداری و قابلیت اطمینان بالایی برخوردار بوده و از اندازه بسته کمی برخوردار است.

    محصول Telcordia GR-1221-CORE واجد شرایط ، و RoHS سازگار است.

    تصویر واقعی

    بسته بندی:

    جعبه پلاستیکی ABS ، جعبه کاست فلزی LGX ، سوار قفسه 19 اینچ.


    راه حل های DWDM و DWDM SFP / XFP.

    ابعاد مکانیکی

    حمل و نقل و پرداخت


    1. بین المللی اکسپرس: DHL ، Fedex ، UPS ، EMS ، UPS ، TNT و غیره.


    2. پرداخت: T / T ، Western Union ، پی پال و غیره.

    ضمانت:

    ›& جدید

    ›& OEM / ODM در دسترس است.

    > و 100٪ از طریق تست کیفیت و تست پیری.

    ›و 3 سال گارانتی (از تاریخ حمل و نقل).

    محصولات مرتبط:



    .
    بسته بندی: جعبه پلاستیکی ABS ، جعبه کاست فلزی LGX ، سوار قفسه 19 اینچ.
    راه حل های DWDM و DWDM SFP / XFP.


    مقدار Min.Order: 1 قطعه نیز برای برآوردن نیاز شما برای نمونه مناسب نیست.
    OEM / ODM قابل قبول است ، بنابراین نیازهای خود را با ما در میان بگذارید.

    مشخصات اصلی


    یادداشت ها: 1. همه از دست دادن درج از دست دادن اتصال نیست. بدون از بین رفتن کانکتور
    2. ضمانت طراحی.


    ضمانت:
    ›& جدید
    ›& OEM / ODM در دسترس است.
    > و 100٪ از طریق تست کیفیت و تست پیری.
    ›و 3 سال گارانتی (از تاریخ حمل و نقل).



    اطلاعات شرکت:

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Allison Liu

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات