خانه محصولاتشکاف نوری PLC

اتصال سریع فیبر نوری سریع FTTH SC UPC / APC PLC

اتصال سریع فیبر نوری سریع FTTH SC UPC / APC PLC

    • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector
    • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector
    • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector
    • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector
    • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector
  • FTTH SC UPC/APC PLC Optical Splitter Single Mode Quick Fiber Optic Fast Connector

    جزئیات محصول:

    Place of Origin: China
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE
    Model Number: HLFC

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 100pcs
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: جعبه پلاستیکی
    شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی، D/A T/T، وسترن یونیون، MoneyGram
    قابلیت ارائه: 10000 قطعه / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: اتصال سریع رنگ: بول
    طول: 5CM مدل: حالت تک
    نوع اتصال: SC UPC نامر: تقسیم کننده نوری PLC

    اتصال سریع فیبر نوری FTTH SC UPC / APC تک حالته

    کاربرد
    برای باز کردن انتهای ترمینال فیبر FTTH استفاده می شود.
    در جعبه ، کابینت ، مانند سیم کشی داخل جعبه.
    پشت سوانح مانند فیبر ، نگهداری.
    LAN ، Wan ، انتقال داده و ویدیو.
    ساخت و ساز فیبر دسترسی و نگهداری کاربر نهایی.
    دسترسی فیبر نوری از ایستگاه پایه موبایل.


    توضیحات محصول
    به منظور اطمینان از کیفیت و کارآیی تحقیق و توسعه نسبت زیاد فیبر نصب شده است
    اپتیک سریع در محصولات.
    قطعات جوش فشار اتخاذ طرح جدید و منحصر به فرد ساختار ، نصب و راه اندازی بدون تزریق ، بدون سنگ زنی ، بدون مواد.
    با ساختار فیبر نوری تعبیه شده.
    نصب شده با کیفیت بالا و سرعت موفقیت بالا و ویژگی های سریع و دیگر.

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Morven Zhu

    تلفن: +8615919890894

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات