خانه محصولاتماژول فرستنده ی SFP +

Hilink Data Centre Internet SFP + ماژول فرستنده گیرنده WDM 10G 1530nm ER 80Km

Hilink Data Centre Internet SFP + ماژول فرستنده گیرنده WDM 10G 1530nm ER 80Km

    • Hilink Data Center Internet SFP+ Transceiver Module WDM 10G 1530nm ER 80Km
    • Hilink Data Center Internet SFP+ Transceiver Module WDM 10G 1530nm ER 80Km
  • Hilink Data Center Internet SFP+ Transceiver Module WDM 10G 1530nm ER 80Km

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE,ROHS,FCC
    شماره مدل: HL-CW-SFPxx

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 2 قطعه
    قیمت: Negotiation
    جزئیات بسته بندی: جعبه پلاستیکی ، کارتن
    شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، MoneyGram ، paypal
    قابلیت ارائه: 999PCS / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: 10G CWDM SFP + ER فاصله:: تا 80 کیلومتر
    DOM: آره نرخ: 10 گرم
    طول موج: 1530nm ضمانتنامه: 3 سال
    لوگو: قابل تنظیم است

     ماژول انتقال داده های مرکز انتقال Hilink Data WDM 10G 1530nm ER 80Km SFP + Transceiver ماژول

     

    CWDM SFP 10G 80 کیلومتر 1530nm

     

    برنامه های کاربردی

    G 10G اترنت
    10G Channel کانال فیبر (با / بدون FEC)

    networks شبکه PON CWDM

    SONET OC-192 / SDH STM-64

     

    امکانات

    ♦ مطابق با SFF-8431 ، SFF-8432 و IEE802.3ae
    GB 10GBASE-ZR و برنامه های کانال فیبر 2G / 4G / 8G / 10G.
    ength طول موج قابل انتخاب با استانداردهای ITU-T که طول موج شبکه CWDM را پوشش می دهد
    ♦ فرستنده EML و گیرنده APD را خنک کنید
    ♦ طول پیوند تا 100 کیلومتر (با تقویت کننده)
    D توزیع کم قدرت 1W معمولی (حداکثر: 2W)
    Case -5ºC تا 70ºC دمای مورد کار
    power منبع تغذیه تنها 3.3 ولت
    ing نظارت بر عملکرد تشخیصی دمای ماژول ، عرضه
    ولتاژ ها ، جریان بایاس لیزر ، قدرت نوری را منتقل می کنند ، قدرت نوری را دریافت می کنند

    ♦ سازگار با RoHS و بدون سرب

     

     

     

    فرستنده گیرنده 10G CWDM

    CWDM XFP (10G)
    CWDM XFP LR 10G (1270-1330nm) 10 کیلومتر CWDM XFP 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
    CWDM XFP ER 10G (1470-1610nm) 40 کیلومتر CWDM XFP 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
    CWDM XFP ZR 10G (1470-1610nm) 80 کیلومتر CWDM XFP 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
    CWDM SFP + (10G)
    CWDM SFP + (10G) LR 10G (1270-1330nm) 10 کیلومتر CWDM SFP + 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
    CWDM SFP + ER 10G (1470-1610nm) 40 کیلومتر CWDM SFP + 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
    CWDM SFP + ZR 10G (1470-1610nm) 80 کیلومتر CWDM SFP + 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
    CWDM XENPAK (10G)
    CWDM XENPAK ER 10G 1470 ~ 1610 40 کیلومتر XENPAK 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
    CWDM XENPAK ZR 10G 1470 ~ 1610 80 کیلومتر XENPAK 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
    CWDM X2 (10G)
    CWDM X2 -ERC 10G 1470 ~ 1610 40 کیلومتر X2 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
    CWDM X2-ZRC 10G 1470 ~ 1610 80 کیلومتر X2 0 ~ 70 درجه سانتیگراد
     

     

     

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Morven Zhu

    تلفن: +8615919890894

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)