• ماژول راه حل فشرده WDM 1X8CH DEMUX CWDM فیلتر LC / UPC 100GHz ABS نوع جعبه
  • ماژول راه حل فشرده WDM 1X8CH DEMUX CWDM فیلتر LC / UPC 100GHz ABS نوع جعبه

    ماژول راه حل فشرده WDM 1X8CH DEMUX CWDM فیلتر LC / UPC 100GHz ABS نوع جعبه

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: Hilinksys
    گواهی: CE, ROHS
    شماره مدل: HL-CW-DEMUX

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: Negotiable
    شرایط پرداخت: T / T ، Western Union
    قابلیت ارائه: 1000 قطعه در هفته
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نام: 1X8CH CWDM DEMUX بسته بندی: نوع ABS
    اتصال دهنده: LC UPC طول موج عامل: 1270-1610nm
    کاربرد: FTTH FTTB FTTX شبکه مزیت - فایده - سود - منفعت: سطح خروجی قابل تنظیم است
    برجسته:

    fiber optic wdm

    ,

    wdm optical

    توضیحات محصول

    ماژول راه حل فشرده WDM 1X8CH DEMUX CWDM فیلتر LC / UPC 100GHz ABS نوع جعبه

    CWDM 1X8CH DEMUX ABS نوع جعبه CWDM فیلتر LC / UPC 100GHz WDM WDM

     


     

     

     

    امکانات

    از دست دادن درج کم

    جداسازی بالا

    PDL کم

    طراحی فشرده

    یکنواختی خوب کانال به کانال

    طول موج گسترده ای:از 1270nm تا 1610nm

    دمای عملیاتی گسترده:از -40 درجه سانتی گراد تا 85 درجه سانتی گراد

    قابلیت اطمینان بالا و پایداری

     

     

     

    برنامه های کاربردی

    سیستم CWDM

    FTTX

    شبکه های PON

    پیوندهای CATV

    اترنت مترو

     

     

     

    انطباق

    Telcordia GR-1209-CORE-2001

    Telcordia GR-1221-CORE-1999

    RoHS

     

     

     

    ماژول اضافه / قطره نوری NCH DWDM

     

    1. بدون کانکتور مشخص شده است.

    2. از دست دادن 0.2dB اضافی برای هر اتصال اضافه کنید.

     

     

     

    ماژول 1 × N CWDM Mux / Demux

    مولفه های 1x2 1x4 1x8 1x16
    طول موج مرکز (nm) ITU ، ITU + 1
    گذرگاه (نانومتر) ITU 6.5 پوند
    طول موج عامل (nm) 1420 ~ 1620 یا 1220 ~ 1620
    فضای کانال (nm) 20
    نوع فیبر SMF-28e یا مشتری مشخص شده است
    IL (dB) (درجه P / A) 0.7 / 1.0 1.4 / 1.7 2.0 / 2.5 2.5 / 3.0
    جداسازی (dB) کانال مجاور 30
    کانال غیر مجاور 50
    ریپل (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5
    PDL (dB) 0.2
    PMD (ps) 0.1
    RL (dB) 45
    هدایت (dB) 50
    حداکثر توان نوری (میلی متر) 500
    دمای کار (° C) -40 85
    دمای ذخیره سازی (° C) -40 85
    بسته بندی BOX (میلی متر) 100 * 80 * 10 140 * 115 * 18
    بسته LGX 1U ، 2U
    بسته بندی Rack Mount 19 '' 1U

     

     

     

     

    محصولات مرتبط

     

    ماژول راه حل فشرده WDM 1X8CH DEMUX CWDM فیلتر LC / UPC 100GHz ABS نوع جعبه 0

     

     

     

     

     

    نمایش تصویر


     


     
     
     

    خدمات ما
     

    ضمانت

    • We promise all the advertised optical transceivers are brand new with new components and parts and absolutely never use old and refurbished materials. ما قول می دهیم که تمام فرستنده های نوری تبلیغی با قطعات و قطعات جدید کاملاً جدید هستند و کاملاً هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنید. All the optical transceivers have been through functional test and aging test. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمایش عملکردی و آزمایش پیری انجام شده اند. We provide 3 years warranty for all the optical transceivers from the date of shipment. ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه گیرنده های نوری ارائه می دهیم.

     

     

    آنچه ما تهیه می کنیم

    • We supply all kinds of compatible optical transceiver modules, including SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, BIDI,CWDM,DWDM and other special transceiver modules. ما انواع ماژول گیرنده نوری سازگار ، از جمله SFP ، GBIC ، SFP + ، XENPAK ، X2 ، XFP ، BIDI ، CWDM ، DWDM و سایر ماژول های فرستنده ویژه را تهیه می کنیم. Our products are compatible with محصولات ما با آنها سازگار است Cisco، 3COM، H3C، HP، Extreme، Foundry، Avaya، D-link، Alcatel، Riverstone، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Ruijie، Zyxel، Huawei و غیره

     

     

    نصب شده و ODM

    • سفارش OEM / ODM در دسترس است

     

     

     
    اطلاعات شرکت
     

    ماژول راه حل فشرده WDM 1X8CH DEMUX CWDM فیلتر LC / UPC 100GHz ABS نوع جعبه 1
     

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    ماژول راه حل فشرده WDM 1X8CH DEMUX CWDM فیلتر LC / UPC 100GHz ABS نوع جعبه آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!