خانه محصولاتماژول فرستنده ی SFP +

فرستنده گیرنده سرعت بالا اترنت Sfp 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G

فرستنده گیرنده سرعت بالا اترنت Sfp 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G

    • High Speed Ethernet Sfp Transceiver 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G
    • High Speed Ethernet Sfp Transceiver 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G
    • High Speed Ethernet Sfp Transceiver 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G
  • High Speed Ethernet Sfp Transceiver 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE,ROHS,FCC
    شماره مدل: HL-CW-SFP + 49X

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: Negotiation
    جزئیات بسته بندی: جعبه پلاستیکی ، کارتن
    شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، MoneyGram ، paypal
    قابلیت ارائه: 999PCS / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    Name: 10G CWDM SFP+ Distance:: Up to 100km
    DOM: YES Rate: 10G
    Wavelength: 1470nm-1570nm Warranty: 3 Years
    LOGO: Can be customized

    Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km SFP + ماژول فرستنده گیرنده 5G با سرعت بالا 1490nm

     

    ما می توانیم راه حل های خوبی برای cwdm dwdm ارائه دهیم

    شرح:

    10GBASE-CWDM 1470nm 1490nm 1510nm 1530nm 1550nm 1570nm 1590nm 1610nm SFP +
    ماژول های hilinktech 10GBASE SFP + طیف گسترده ای از 10 گزینه اتصال به اینترنت اترنت گیگابیت را برای مرکز داده ، کمد سیم کشی شرکت و برنامه های حمل و نقل ارائه دهنده خدمات ارائه می دهد. این یک فاکتور شکل 10G است.
    پشتیبانی از 10 گیگابایت اترنت و OTU2 / OTU2e
    Hot-swappable input/output device that plugs into an Ethernet SFP+ port of a switch. دستگاه ورودی / خروجی سریع قابل تعویض که به یک درگاه اترنت SFP + یک سوئیچ وصل می شود. Provides flexibility of interface choice .Supports "pay-as-you-populate" model. انعطاف پذیری انتخاب رابط را فراهم می کند. پشتیبانی از مدل "pay-as-you-pop-pop". Supports digital optical monitoring capability قابلیت نظارت دیجیتال دیجیتال را پشتیبانی می کند

    امکانات

    ♦ مطابق با SFF-8431 ، SFF-8432 و IEE802.3ae
    GB 10GBASE-ZR و برنامه های کانال فیبر 2G / 4G / 8G / 10G.
    ength طول موج قابل انتخاب با استانداردهای ITU-T که طول موج شبکه CWDM را پوشش می دهد
    ♦ فرستنده EML و گیرنده APD را خنک کنید
    ♦ طول پیوند تا 100 کیلومتر
    D توزیع کم قدرت 1W معمولی (حداکثر: 2W)
    Case -20ºC تا 70ºC دمای مورد کار
    power منبع تغذیه تنها 3.3 ولت
    ing نظارت بر عملکرد تشخیصی دمای ماژول ، عرضه
    ولتاژ ها ، جریان بایاس لیزر ، قدرت نوری را منتقل می کنند ، قدرت نوری را دریافت می کنند

    ♦ سازگار با RoHS و بدون سرب

     

    برنامه های کاربردی

    G 10G اترنت
    10G Channel کانال فیبر (با / بدون FEC)

    networks شبکه PON CWDM

    SONET OC-192 / SDH STM-64

     

    مشخصات فنی:

    پ/ ن CWDM-SFP10G-xxxx-
    نرخ داده 10G / ps
    موجک 1490nm
    فاصله 100 کیلومتر
    فرستنده DFB
    گیرنده APD
    رسانه ها SMF
    DDM / DOM آره
    اتصال دهنده LC
    کاربرد Datacom 10G Ethernet / 2x 4x 8x FC
    دمای کارکرد -570 +70
    تامین کننده ولتاژ 3.3 ولت
    گواهینامه CE / FCC / RoHS / TUV / UL
    نام تجاری

    Hilinksys / Neuter ، OEM

    فرستنده گیرنده سرعت بالا اترنت Sfp 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5Gفرستنده گیرنده سرعت بالا اترنت Sfp 1490nm Hilinksys CWDM SFP 10G 100Km 5G

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: steve

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)