• 120 کیلومتر CWDM SFP فیبر نوری اترنت فرستنده فرستنده LC 1000Base 1.25G 1470-1610nm با DDM
  • 120 کیلومتر CWDM SFP فیبر نوری اترنت فرستنده فرستنده LC 1000Base 1.25G 1470-1610nm با DDM

    120 کیلومتر CWDM SFP فیبر نوری اترنت فرستنده فرستنده LC 1000Base 1.25G 1470-1610nm با DDM

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: HILINK
    گواهی: CE, ROHS, FCC
    شماره مدل: 1.25G-CWDM-120

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: بسته بندی تاول ، 10 عدد / سینی
    زمان تحویل: 1-3 روز
    شرایط پرداخت: T / T ، Western Union
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نوع فرم: SFP حداکثر نرخ داده: 1000 مگابیت در ثانیه
    طول موج: 1470 ~ 1610nm فاصله کابل حداکثر: 120 کیلومتر
    اجزای نوری: DFB CWDM رابط: LC Duplex
    برجسته:

    fiber transceiver module

    ,

    optical fiber transceiver

    توضیحات محصول

    120 کیلومتر CWDM SFP فیبر نوری اترنت فرستنده فرستنده LC 1000Base 1.25G 1470-1610nm با DDM

    1000Base 1.25G 1470-1610nm 120km CWDM SFP Transceiver LC با DDM

     

     


    ویژگی های محصول

    • پیوندهای داده دوگانه تا 1.25 گیگابیت بر ثانیه
    • ردپای SFP با قابلیت اتصال داغ
    • فرستنده لیزری بدون سیم DFB در 8 طول موج ممکن CWDM
    • کانکتور LC دوبلکس
    • تا 80km در SMF 9 / 125μm
    • محوطه فلزی برای EMI پایین
    • منبع تغذیه تک + 3.3 ولت
    • اتلاف کم <700mW
    • دامنه دمای کار تجاری: 0 ° C تا + 70 ° C

     

    برنامه های کاربردی

    • اترنت گیگابیت
    • کانال فیبر 1.06 گیگابایت بر ثانیه
    •  

    عمومی

    Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivers are compatible with the Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing Agreement (MSA). فرستنده گیرنده قابل تنظیم فاکتور فرم کوچک (SFP) با توافق چند منظوره قابل نصب فاکتور کوچک (MSA) سازگار است. They simultaneously comply with Gigabit Ethernet as specified in IEEE STD 802.3 and 1x Fibre Channel as defined in FC-PI-2 Rev. 10.0 .They are RoHS compliant and lead-free. آنها همزمان با اترنت گیگابیت مطابق با IEEE STD 802.3 و کانال فیبر 1x مشخص شده در FC-PI-2 Rev. 10.0 تعریف شده مطابقت دارند. آنها سازگار با RoHS و بدون سرب هستند.

     

    انتخاب محصولات

    xx طول موج کد رنگ قلاب xx طول موج کد رنگ قلاب
    47 1470nm خاکستری 55 1550nm زرد
    49 1490nm بنفشه 57 1570nm نارنجی
    51 1510nm آبی 59 1590nm قرمز
    53 1530nm سبز 61 1610nm رنگ قهوه ای


     

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    120 کیلومتر CWDM SFP فیبر نوری اترنت فرستنده فرستنده LC 1000Base 1.25G 1470-1610nm با DDM آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!