• 1.25G ZR 120KM CWDM فیبر نوری ماژول دوتایی فرستنده 1530nm آرم سفارشی
    • 1.25G ZR 120KM CWDM فیبر نوری ماژول دوتایی فرستنده 1530nm آرم سفارشی
  • 1.25G ZR 120KM CWDM فیبر نوری ماژول دوتایی فرستنده 1530nm آرم سفارشی

    1.25G ZR 120KM CWDM فیبر نوری ماژول دوتایی فرستنده 1530nm آرم سفارشی

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: HILINK
    گواهی: CE,ROHS,FCC
    شماره مدل: HL- CWSFP- ZR

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: کیف استاتیک ، پلاستیک تخت ، جعبه خرده فروشی ، براساس نیاز
    شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
    قابلیت ارائه: 2000PCS / ماه
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نرخ داده: 1000base فاصله: 120 کیلومتر
    طول موج: 1530nm لوگو: سفارشی
    ضمانتنامه: سه سال نام: فرستنده فیبر نوری
    برجسته:

    sfp+ optical transceive

    ,

    10g sfp+ module

    توضیحات محصول

    1.25G ZR 120KM CWDM فیبر نوری ماژول دوتایی فرستنده 1530nm آرم سفارشی

    1.25G ZR 120KM CWDM فیبر نوری ماژول دوتایی 1530nm

     

     

     

     

    این فرستنده 120 کیلومتری SFP CWDM به منظور انتقال و دریافت داده های نوری از فیبر نوری تک حالته برای طول پیوند 120 کیلومتر طراحی شده است.
    The transceiver consists of two sections: The transmitter section incorporates a colded EML laser. فرستنده گیرنده از دو بخش تشکیل شده است: بخش فرستنده دارای لیزر سرد شده EML است. And the receiver section consists of a APD photodiode integrated with a TIA. و بخش گیرنده متشکل از یک کد کننده APD است که با TIA یکپارچه شده است. All modules satisfy class I laser safety requirements. همه ماژول ها الزامات ایمنی لیزر کلاس I را برآورده می کنند. Digital diagnostics functions are available via a 2-wire serial interface, as specified in SFF-8472, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power and transceiver supply voltage. توابع تشخیص دیجیتالی از طریق رابط سریال 2 سیم موجود است ، همانطور که در SFF-8472 مشخص شده است ، که اجازه می دهد دسترسی به زمان واقعی به پارامترهای عملیاتی دستگاه مانند دما فرستنده گیرنده ، جریان بایاس لیزر ، قدرت نوری منتقل شده ، توان نوری دریافت شده و ولتاژ منبع فرستنده گیرنده .

     

     

     

    امکانات:

     

    برنامه های کانال کانال فیبر 10 GBASE-ZR و 2G / 4G / 8G / 10G.
    مصرف کم انرژی
    دمای مورد عمل: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

    سازگار با SFF-8431 ، SFF-8432 و IEE802.3ae
    طول موج قابل انتخاب با استانداردهای ITU-T که طول موج شبکه CWDM را پوشش می دهد
    فرستنده EML و گیرنده APD خنک شده است
    رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی
    افزونه داغ
    طول پیوند تا 120 کیلومتر

     

     

     

     

    برنامه های کاربردی:

     

    کانال فیبر سیستم CWDM (با / بدون FEC)

    پیوندهای CWDM MUX

    CWDM حداکثر 10 GBASE-ZR / ZW (با / بدون FEC)

     

     

     

     

    سری CWDM

     

    CWDM SFP        
    CWDM SFP 1G / 2G (1270nm-1610nm) 40/80/120 کیلومتر CWDM SFP 0 0 70
    CWDM SFP 4.25G (1270nm-1610nm) 40 کیلومتر و 80 کیلومتر CWDM SFP 0 0 70
    CWDM XFP (10G)
    CWDM XFP LR (1270-1330nm) 10 کیلومتر CWDM XFP 0 0 70
    CWDM XFP ER (1470-1610nm) 40 کیلومتر CWDM XFP 0 0 70
    CWDM XFP ZR (1470-1610nm) 80 کیلومتر CWDM XFP 0 0 70
    CWDM SFP + (10G)
    CWDM SFP 10G LR (1270-1330nm) 10 کیلومتر CWDM SFP + 0 0 70
    CWDM SFP ER (1470-1610nm) 40 کیلومتر CWDM SFP + 0 0 70
    CWDM SFP ZR (1470-1610nm) 80 کیلومتر CWDM SFP + 0 0 70
    CWDM XENPAK (10G)
    CWDM XENPAK ER 1470nm 1610nm 40 کیلومتر CWDM XENPAK 0 0 70
    CWDM XENPAK ZR 1470nm 1610nm 80 کیلومتر CWDM XENPAK 0 0 70
    CWDM X2 (10G)
    CWDM X2 -ERC 1470nm 1610nm 40 کیلومتر CWDM X2 0 0 70
    CWDM X2-ZRC 1470nm 1610nm 80 کیلومتر CWDM X2 0 0 70

     

     

     

    ضمانت


    We promise all the advertised optical transceivers are brand new with new components and parts and absolutely never use old and refurbished materials. ما قول می دهیم که تمام فرستنده های نوری تبلیغی با قطعات و قطعات جدید کاملاً جدید هستند و کاملاً هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنید. All the optical transceivers have been through functional test and aging test. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمایش عملکردی و آزمایش پیری انجام شده اند. We provide 3 years warranty for all the optical transceivers from the date of shipment. ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه گیرنده های نوری ارائه می دهیم.

     

     

     

     

    حمل و نقل

     

    International Express: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS and so on. اکسپرس بین المللی: DHL ، FedEx ، EMS ، TNT ، UPS و غیره. It takes 3-7 days. 3-7 روز طول می کشد.

    -_12_.png

     

     

     

    نصب شده و ODM

    سفارش OEM / ODM در دسترس است

     

     

     

     

    تصویر واقعی:

     

    1.25G ZR 120KM CWDM فیبر نوری ماژول دوتایی فرستنده 1530nm آرم سفارشی 1

    1.25G ZR 120KM CWDM فیبر نوری ماژول دوتایی فرستنده 1530nm آرم سفارشی 2

     

     

     

     

    اطلاعات شرکت:

     

    -_10.jpg-_11.png

     

     

     

     

    سؤالات متداول

    س: آیا محصولات دست دوم را می فروشید؟

    آ: خیر همه محصولات ما هستند کاملاً جدید، ما هرگز از اجزای دست دوم استفاده نمی کنیم.

     

    س: چه شرایط پرداخت را قبول دارید؟

    آ: تی/ T ، پی پال ، Western Union قابل قبول هستند

     

    س: راه های حمل و نقل را می توانید ارائه دهید؟

    آ: راه های حمل و نقل معمول ما هستند DHL ، FedEx ، T NT ، UPS ، EMS و غیره. . It will take 3-7days. 3-7 روز طول می کشد.

     

    س: آیا محصولات شما دارای گارانتی هستند؟

    آ: بله ، ما ارائه می دهیم 3 سال ضمانت برای همه محصولات ما از تاریخ حمل و نقل

     

    س: محصولات شما با چه دستگاه هایی سازگار است؟

    آ: ایمحصولات ur با آنها سازگار است Cisco، Huawei، Ciena، H3C، HP، Extreme، Foundry، Brocade، D-link، Alcatel، Riverstone، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Ruijie، Zyxel و غیره.

     

    س: چگونه می توان سفارش داد؟

    آ:1>جزئیات سفارش تأیید شد، پاجاره مدل و کمیت را برای ما بگویید تو نیاز داری.
    2>فاکتور Proforma تأیید کرد سفارش به محض دریافت پرداخت شما ترتیب می شود.
    3>کالا را تأیید و ارسال کنید، سپس شماره پیگیری به سرعت برای شما ارسال می شود.
    4>ما تا زمانی که ایمن آنها را دریافت کنید ، به ردیابی کالاهای شما کمک خواهیم کرد.

     

     

     

    آنچه ما تهیه می کنیم

     

    We supply all kinds of compatible optical transceiver modules, including SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM, and other special transceiver modules. ما انواع ماژول گیرنده نوری سازگار ، از جمله SFP ، GBIC ، SFP + ، XENPAK ، X2 ، XFP ، BIDI ، CWDM ، DWDM و سایر ماژول های فرستنده ویژه را تهیه می کنیم. Our products are compatible with محصولات ما با آنها سازگار است Cisco، 3COM، H3C، HP، Extreme، Foundry، Avaya، D-link، Alcatel، Riverstone، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Ruijie، Zyxel، Huawei و غیره.

     

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    1.25G ZR 120KM CWDM فیبر نوری ماژول دوتایی فرستنده 1530nm آرم سفارشی آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!