• ماژول 0.5m کانکتور LC UPC Hilink 18 کانال ماژول نوری Ccwdm
    • ماژول 0.5m کانکتور LC UPC Hilink 18 کانال ماژول نوری Ccwdm
  • ماژول 0.5m کانکتور LC UPC Hilink 18 کانال ماژول نوری Ccwdm

    ماژول 0.5m کانکتور LC UPC Hilink 18 کانال ماژول نوری Ccwdm

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE, ROHS, TelcordiaGR-1221
    شماره مدل: CCWDM-XX

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: Negotiable
    شرایط پرداخت: T / T ، Western Union
    قابلیت ارائه: 100PCS / هفته
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    طول موج: 1270nm-1610nm نام محصول: CCWDM 18 اینچ
    فاصله کانال: 20nm دمای کارکرد: -5 ° C ~ + 75 ° C
    شماره کانال: 18 کانال CustomReturn ضرر کرد: بله> 45 دسی بل
    گم شدن درج: <1.8 دسی بل
    برجسته:

    18ch cwdm mux demux

    ,

    1570nm fiber optic mux

    توضیحات محصول

    ماژول 0.5m کانکتور LC UPC Hilink 18 کانال ماژول نوری Ccwdm

    کانکتور ماژول نوری ccwdm 18 کانال Hilink 1X18CH 0.5m اتصال دهنده LC UPC

     

     

    چند منظوره تقسیم تقسیم طول موج جمع و جور (CCWDM) استفاده از Multiplexer فیبر نوری به طول موج های مختلف سیگنال های نوری است که به یک فیبر نوری تک برای یک انتقال ، در انتهای دریافت پیوند ، با فیبر نوری Multiplexer فیبر نوری مخلوط می شود. سیگنال طول موج های مختلف ، متصل به دستگاه دریافت کننده مربوطه

     

       

    امکانات

    • نصب شده در 191 u Racks یا جعبه ABS اختیاری
    • طول موج گسترده عملکرد: از 1260nm تا 1620nm
    • دمای کار گسترده: از -40 ℃ تا 85
    • قابلیت اطمینان بالا و پایداری
    • ضرر درج فوق العاده کم
    • جداسازی بالا
    • PDL کم
    • طراحی فشرده
    • یکنواختی خوب کانال به کانال

     

     

    برنامه های کاربردی

     

    • پیوندهای CATV
    • شبکه WDM
    • سیستم CWDM
    • شبکه های PON

     

     

    مشخصات فنی

     

    ماژول CCWDM 1 × 18 ch

    شماره مدل
    CCWDM 1X18CH
    کانال
    18Channel
    کانال ریپل
    <0.3dB
    ضرر وابسته به قطبش
    <0.1dB
    PMD
    0.1 دسی بل
    طول موج
    1570nm
    نوع فیبر
    SMF-28e با لوله شل 900um
    اتصال دهنده
    LC / UPC
    عامل عامل.
    -20 ~ + 70 ° C
    محل ذخیره سازی
    -40 ~ + 85 ° C
    ابعاد بسته بندی
    55 * 45 * 6 میلی متر


    یادداشت:

    1. بدون کانکتور مشخص شده است.

    2. از دست دادن 0.2dB اضافی برای هر اتصال اضافه کنید.

     

     

     

    عکسهای واقعی

     

    ماژول 0.5m کانکتور LC UPC Hilink 18 کانال ماژول نوری Ccwdm 0

     

     

     

    </s>avkanî

     

     

    محصولات مرتبط

    ماژول 0.5m کانکتور LC UPC Hilink 18 کانال ماژول نوری Ccwdm 1


    اطلاعات شرکت

     

    ماژول 0.5m کانکتور LC UPC Hilink 18 کانال ماژول نوری Ccwdm 2

    ماژول 0.5m کانکتور LC UPC Hilink 18 کانال ماژول نوری Ccwdm 3

    ماژول 0.5m کانکتور LC UPC Hilink 18 کانال ماژول نوری Ccwdm 4

     

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    ماژول 0.5m کانکتور LC UPC Hilink 18 کانال ماژول نوری Ccwdm آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!