• ماژول فرستنده فیبر نوری 40km Hilink 100G QSFP28 ER4 40km
    • ماژول فرستنده فیبر نوری 40km Hilink 100G QSFP28 ER4 40km
  • ماژول فرستنده فیبر نوری 40km Hilink 100G QSFP28 ER4 40km

    ماژول فرستنده فیبر نوری 40km Hilink 100G QSFP28 ER4 40km

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: HILINK
    گواهی: CE,ROHS,FCC
    شماره مدل: HL- QSFP28-ER4

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: کیف استاتیک ، پلاستیک تخت ، جعبه خرده فروشی ، براساس نیاز
    شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
    قابلیت ارائه: 1000PCS / ماه
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نرخ داده: 100 گرم طول موج: 1295 ~ 1304NM
    اتصال دهنده نوری: کانکتور LC ضمانتنامه: 3 سال
    لوگو: می تواند سفارشی فاصله: رسیدن به 40 کیلومتر
    برجسته:

    1304nm fiber optic module

    ,

    100g sfp transceiver module

    توضیحات محصول

    ماژول فرستنده فیبر نوری 40km Hilink 100G QSFP28 ER4 40km

    Hilink 100G QSFP28 ER4 1295 ~ 1304NM 40km سازگار با مارک های زیادی

     

     

    This product is a 100Gb/s transceiver module designed for optical communication applications compliant to Ethernet 100GBASE-ER4 Lite standard. این محصول یک ماژول فرستنده 100Gb / s است که برای برنامه های ارتباطی نوری سازگار با استاندارد Ethernet 100GBASE-ER4 Lite طراحی شده است. The module converts 4 input channels of 25Gb/s electrical data to 4 channels of LAN WDM optical signals and then multiplexes them into a single channel for 100Gb/s optical transmission. ماژول 4 کانال ورودی داده های الکتریکی 25Gb / s را به 4 کانال سیگنال های نوری LAN WDM تبدیل می کند و سپس آنها را به یک کانال واحد برای انتقال نوری 100Gb / s تبدیل می کند. Reversely on the receiver side, the module demultiplexes a 100Gb/s optical input into 4 channels of LAN WDM optical signals and then converts them to 4 output channels of electrical data. برعکس در سمت گیرنده ، ماژول ورودی نوری 100Gb / s را در 4 کانال سیگنال نوری LAN WDM نشان می دهد و سپس آنها را به 4 کانال خروجی داده های الکتریکی تبدیل می کند.
    The central wavelengths of the 4 LAN WDM channels are 1295.56, 1300.05, 1304.58 and 1309.14 nm as members of the LAN WDM wavelength grid defined in IEEE 802.3ba. طول موج مرکزی 4 کانال WDM LAN 1295.56 ، 1300.05 ، 1304.58 و 1309.14 نانومتر به عنوان اعضای شبکه طول موج LAN WDM تعریف شده در IEEE 802.3ba است. The high performance cooled LAN WDM EA-DFB transmitters and high sensitivity APD receivers provide superior performance for 100Gigabit Ethernet applications up to 30km links without FEC and 40km links with FEC. فرستنده های LAN WDM EA-DFB با کارایی بالا و گیرنده های APD با حساسیت بالا عملکرد برتر برای برنامه های 100Gigabit اترنت تا 30 کیلومتر پیوند بدون اتصال FEC و 40 کیلومتر با FEC را ارائه می دهند.
    The product is designed with form factor, optical/electrical connection and digital diagnostic interface according to the QSFP+ Multi-Source Agreement (MSA). این محصول با ضریب فرم ، اتصال نوری / الکتریکی و رابط تشخیص دیجیتال مطابق توافق نامه چند منبع QSFP + (MSA) طراحی شده است. It has been designed to meet the harshest external operating conditions including temperature, humidity and EMI interference. این طراحی شده است برای دیدار با سخت ترین شرایط عملیاتی خارجی از جمله دما ، رطوبت و دخالت EMI.

     

     

    امکانات

    فاکتور فرم QSFP28 MSA قابل اتصال داغ
    سازگار با اترنت 100GBASE-ER4 Lite
    نرخ بیت جمع 103.1 گیگابایت بر ثانیه را پشتیبانی می کند
    رسیدن به حداکثر 30 کیلومتر برای G.652 SMF بدون FEC
    رسیدن به 40 کیلومتر برای G.652 SMF با FEC
    منبع تغذیه تک + 3.3 ولت
    دمای مورد عمل: 0 0 70oC
    فرستنده: 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA سرد (1295.56 ، 1300.05 ، 1304.58 ، 1309.14nm)
    گیرنده: 4x25Gb / s APD ROSA
    رابط برق 4x25G (OIF CEI-28G-VSR)
    حداکثر مصرف برق 4.5W
    مخزن LC Duplex
    RoHS-6 سازگار است
     
    برنامه های کاربردی
    پیوندهای اترنت 100 گیگابایتی-ER4
    QDR و DDR بینهایت به هم پیوسته اند
    اتصالات ارتباط از راه دور 100G مشتری

     

     

     

     

     

     

     

    ابعاد مکانیکی

     

    ماژول فرستنده فیبر نوری 40km Hilink 100G QSFP28 ER4 40km 0

     

     

     

     

     

    اطلاعات شرکت:
     
    ماژول فرستنده فیبر نوری 40km Hilink 100G QSFP28 ER4 40km 1

     

     

     

    خدمات ما:

     

     

    سفارش OEM / ODM در دسترس است
    ما می توانیم محصولات را مطابق با نیاز شما تهیه کنیم و برچسب محصولات را برای شرکت شما طراحی کنیم.

     

    ضمانت
    We promise all the advertised optical transceivers are brand new with new components and parts and absolutely never use old and refurbished materials. ما قول می دهیم که تمام فرستنده های نوری تبلیغی با قطعات و قطعات جدید کاملاً جدید هستند و کاملاً هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنید. We provide 3 years warranty for all the optical transceivers from the date of shipment. ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه گیرنده های نوری ارائه می دهیم. All the optical transceivers have been through functional test and aging test. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمایش عملکردی و آزمایش پیری انجام شده اند.

     

     
     

     
    محصولات مرتبط:
    ماژول فرستنده فیبر نوری 40km Hilink 100G QSFP28 ER4 40km 2
     
     
     
     
     
     

    آنچه ما تهیه می کنیم
     
    We supply wide range of high quality optical transceivers and passive CWDM/DWDM Mux/Demux modules. ما طیف گسترده ای از فرستنده های نوری با کیفیت بالا و ماژول های منفعل CWDM / DWDM Mux / Demux را ارائه می دهیم. The optical modules are compatible with Cisco, Huawei, Extreme, HP, Finisar, Broadcom, Foundry, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Juniper, Nortel, Linksys, Allied, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena , Alcatel-lucent, etc ماژول های نوری سازگار با Cisco، Huawei، Extreme، HP، Finisar، Broadcom، Foundry، Alcatel، D-link، Enterasys، Netgear، Juniper، Nortel، Linksys، Allied، Zyxel، Dell، Redback، H3C، ZTE، Ruijie، سینا ، آلکاتل لوسنت و غیره
     
     
     
    حمل دریایی:
    International Express: DHL, FedEx,EMS,TNT, UPS and so on. بین المللی اکسپرس: DHL ، FedEx ، EMS ، TNT ، UPS و غیره. It takes 3-7 days. 3-7 روز طول می کشد.
     
     
     

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    ماژول فرستنده فیبر نوری 40km Hilink 100G QSFP28 ER4 40km آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!