• TX1310m RX1550nm 1.25G BIDI Sfp گیرنده نوری LC SC
  • TX1310m RX1550nm 1.25G BIDI Sfp گیرنده نوری LC SC
  • TX1310m RX1550nm 1.25G BIDI Sfp گیرنده نوری LC SC
TX1310m RX1550nm 1.25G BIDI Sfp گیرنده نوری LC SC

TX1310m RX1550nm 1.25G BIDI Sfp گیرنده نوری LC SC

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Hilink
گواهی: CE,ROHS,FCC
شماره مدل: HL-BiDi-SFP

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیف استاتیک ، پلاستیک تخت ، جعبه خرده فروشی ، براساس نیاز
زمان تحویل: 5-8 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نام محصول: 1.25G Bidi SFP طول موج: 1310TX / 1550RX
نرخ انتقال داده: 1.25G فاصله: 20 کیلومتر
گواهینامه ها: CE ROHS اتصال دهنده: lC / SC
لوگو: قابل تنظیم است ضمانتنامه: 3 سال
نصب شده: 3 سال
برجسته:

گیرنده نوری 1.25G BIDI Sfp ، گیرنده فرستنده نوری TX1310m Sfp ، ماژول گیرنده LC SC Sfp

,

TX1310m Sfp Optical Transceiver

,

LC SC Sfp Transceiver Module

توضیحات محصول

TX1310m RX1550nm 1.25G BIDI Sfp گیرنده نوری LC SC

1.25G BIDI TX1310m RX1550nm 20KM Sfp ماژول گیرنده تجهیزات نوری.

 

مشخصات محصول:

رابط نوری واحد LC یا SC سازگار است

ردپای SFP با قابلیت اتصال داغ

فرستنده لیزر 1310 نانومتر FP ؛ فرستنده لیزر 1550 نانومتری DFB

RoHS سازگار و بدون سرب

حداکثر 3 کیلومتر در 9/125um SMF

محفظه فلزی برای EMI پایین

منبع تغذیه 3.3 ولت

اتلاف توان کم <600mW

محدوده دمای عملیاتی تجاری: 0 تا 70 درجه سانتیگراد

نظارت دیجیتال تشخیصی اختیاری است

 

برنامه های کاربردی:
اترنت گیگابیت
کانال فیبر
برنامه WDM

 

 

شرح

پلاگین کوچک فاکتور شکل WDM Bi-Directional (BiDi SFP) یک ماژول گیرنده نوری جمع و جور است که در ارتباطات نوری هم برای ارتباطات از راه دور و هم برای ارتباطات دو طرفه داده ها استفاده می شود.این مادربرد یک مادربرد دستگاه شبکه (برای یک سوئیچ ، روتر یا دستگاه مشابه) را به یک فیبر نوری یا کابل شبکه جفت پیچ خورده بدون محافظ وصل می کند.این یک قالب محبوب صنعت است که توسط چندین فروشنده جز fiber فیبر نوری پشتیبانی می شود.Haili انواع مختلف فرستنده و گیرنده WDM BIDI SFP مانند Fast Ethernet (FE) BiDi SFP ، Gigabit Ethernet (1.25G) BiDi SFP ، 155M BiDi SFP ، 622M BiDi SFP ، 10G BiDi SFP را تهیه می کند و آنها می توانند تا حداکثر فاصله انتقال را پشتیبانی کنند 120 کیلومتر

 

TX1310m RX1550nm 1.25G BIDI Sfp گیرنده نوری LC SC 0

TX1310m RX1550nm 1.25G BIDI Sfp گیرنده نوری LC SC 1TX1310m RX1550nm 1.25G BIDI Sfp گیرنده نوری LC SC 2

一.OEM و ODM

سفارش OEM / ODM موجود است.

ضمانت
ما قول می دهیم همه گیرنده های نوری تبلیغ شده کاملاً جدید با اجزا و قطعات جدید هستند و هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نمی کنند.همه گیرنده های نوری از طریق تست عملکرد و تست پیری بوده اند.ما از تاریخ حمل 3 سال گارانتی برای همه گیرنده های نوری ارائه می دهیم.

 

آنچه ما عرضه می کنیم

ما انواع ماژول های گیرنده نوری سازگار ، از جمله SFP ، GBIC ، SFP + ، XENPAK ، X2 ، XFP ، BIDI ، CWDM ، DWDM و سایر ماژول های گیرنده ویژه را ارائه می دهیم.محصولات ما با سازگار استبیشتر مارک هااگر جزئیات بیشتری دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

 

س FAالات متداول

س: آیا محصولات دست دوم می فروشید؟

آ: نه. همه محصولات ما کاملاً جدید هستند ، ما هرگز از اجزای دست دوم استفاده نمی کنیم.

 

س: چه شرایط پرداختی را قبول می کنید؟

آ: T / T ، Paypal ، Western Union قابل قبول است.

 

س: راه های حمل و نقل را که می توانید ارائه دهید چیست؟

آ: راه های حمل و نقل معمول ما DHL ، FedEX ، TNT ، UPS ، EMS و غیره است. 3-7 روز طول خواهد کشید.

 

س: آیا محصولات شما دارای گارانتی هستند؟

آ: بله ، ما از تاریخ حمل 3 سال گارانتی برای تمام محصولات خود ارائه می دهیم.

 

س: محصولات شما با چه دستگاه هایی سازگار است؟

آ: محصولات ما با سوئیچ های جریان اصلی سازگار است.

 

س: چگونه می توان سفارش داد؟

آ: 1> جزئیات سفارش تأیید شده است ، لطفاً مدل و مقدار مورد نیاز خود را به ما بگویید.
2> فاکتور Proforma تأیید شد ، سفارش پس از دریافت پرداخت شما تنظیم می شود.
3> کالاها را تأیید و ارسال کنید ، سپس شماره پیگیری سریعاً برای شما ارسال می شود.
4> تا زمانی که کالاهای شما را با خیال راحت دریافت نکنید ، به آنها ردیابی خواهیم کرد.

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
TX1310m RX1550nm 1.25G BIDI Sfp گیرنده نوری LC SC آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!