Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

ماژول فرستنده و گیرنده نوری 1310 نانومتری 40 کیلومتری QSFP-40G-ER4 QSFP+ DOM LC SMF

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: HILINK
گواهی: CE FCC Rohs
شماره مدل: HL-40G- QSFP-ZR4-60km
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیسه استاتیک، تخت پلاستیکی، جعبه خرده فروشی، با نیاز
  • اطلاعات تکمیلی
  • توضیحات محصول

اطلاعات تکمیلی

کلید واژه ها: ماژول گیرنده نوری شماره مدل:: HL-QSFP 40G-ZR4 60KM
استفاده کنید: اترنت، FTTX طول موج: 1310 نانومتر
فاصله: 60 کیلومتر اتصال فیبر: اتصال ال سی
لوگو: قابل سفارشی سازی است CE RoHS: سازگار
برجسته:

ماژول فرستنده و گیرنده نوری 40 کیلومتر

,

ماژول فرستنده و گیرنده نوری DOM LC

,

فرستنده و گیرنده نوری LC SMF QSFP+

توضیحات محصول

 

ماژول گیرنده نوری QSFP-40G-ER4 سازگار 40GBASE-ER4 QSFP+ 1310nm 40km DOM LC SMF

 

ماژول گیرنده نوریامکانات:

  • 4 خط CWDM طراحی MUX/DEMUX
  • حداکثر 11.2 گیگابیت بر ثانیه در هر پهنای باند کانال
  • پهنای باند کل > 40 گیگابیت بر ثانیه
  • کانکتور LC دوبلکس
  • سازگار با اترنت 40G IEEE802.3ba و 40GBASE-ZR4 Lite
  • سازگار با QSFP MSA
  • آشکارساز عکس APD

² انتقال تا 60 کیلومتر

  • مطابق با نرخ داده های باند Infiniband QDR/DDR

² منبع تغذیه تک + 3.3 ولت کار می کند

  • توابع تشخیص دیجیتال داخلی
  • محدوده دما 0 تا 70 درجه سانتی گراد

² قطعه سازگار با RoHS

 

ماژول گیرنده نوری  برنامه های کاربردی:

² قفسه به قفسه

² مراکز داده سوئیچ ها و روترها

² شبکه های مترو

² سوئیچ ها و روترها

² 40G BASE-ZR4 Lite
 

ماژول گیرنده نوری شرح:

HL-QSFP40 60KM یک ماژول فرستنده گیرنده است که برای کاربردهای ارتباط نوری 60 کیلومتری طراحی شده است.این طراحی با 40GBASE-ER4 استاندارد IEEE P802.3ba مطابقت دارد.این ماژول 4 کانال ورودی داده های الکتریکی 10 گیگابیت بر ثانیه را به 4 سیگنال نوری CWDM تبدیل می کند و آنها را به یک کانال واحد برای انتقال نوری 40 گیگابیت بر ثانیه تبدیل می کند.برعکس، در سمت گیرنده، ماژول ورودی 40 گیگابیت بر ثانیه را به صورت اپتیکال به سیگنال های 4 کانال CWDM تبدیل می کند و آنها را به داده های الکتریکی خروجی 4 کانال تبدیل می کند.

 

طول موج های مرکزی 4 کانال CWDM 1271، 1291، 1311 و 1331 نانومتر به عنوان اعضای شبکه طول موج CWDM تعریف شده در ITU-T G694.2 است.این شامل یک کانکتور LC دوبلکس برای رابط نوری و یک کانکتور 38 پین است

 

برای رابط الکتریکیبرای به حداقل رساندن پراکندگی نوری در سیستم مسافت طولانی، فیبر تک حالته (SMF) باید در این ماژول اعمال شود.

این محصول با فرم فاکتور، اتصال نوری/الکتریکی و رابط تشخیص دیجیتال مطابق با چند منبع QSFP طراحی شده است.

 

توافق نامه (MSA).این برای پاسخگویی به سخت ترین شرایط عملکرد خارجی از جمله دما، رطوبت و تداخل EMI طراحی شده است.

این ماژول از یک منبع تغذیه + 3.3 ولت کار می‌کند و سیگنال‌های کنترل جهانی LVCMOS/LVTTL مانند Module Present، Reset، Interrupt و Low Power Mode با ماژول‌ها در دسترس هستند.یک رابط سریال 2 سیم برای ارسال و دریافت سیگنال های کنترلی پیچیده تر و به دست آوردن اطلاعات تشخیصی دیجیتال موجود است.کانال های فردی را می توان آدرس داد و کانال های استفاده نشده را می توان برای حداکثر انعطاف پذیری طراحی خاموش کرد.

TQP10 با فرم فاکتور، اتصال نوری/الکتریکی و رابط تشخیص دیجیتال مطابق با قرارداد چند منبع QSFP (MSA) طراحی شده است.این برای پاسخگویی به سخت ترین شرایط عملکرد خارجی از جمله دما، رطوبت و تداخل EMI طراحی شده است.این ماژول یکپارچه سازی و عملکرد بسیار بالا را ارائه می دهد که از طریق یک رابط سریال دو سیم قابل دسترسی است.

 


 

 

 

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید