کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

چت IM آنلاین در حال حاضر

Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.
روسیه SVIZA شرکت hilink

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
توزیع کننده / عمده
وارد کننده
صادر کننده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
اروپای غربی
اروپای شرقی
جنوب شرقی آسیا
مارک های : ahili، hilink، hilinksys، ahilinktek
تعداد کارمندان : 100~150
فروش سالانه : 4million-6 million
سال تاسیس : 2007
صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

با حمایت و اعتماد ما، ما تنها نیستیم.

هیلکین نه تنها محصولات با کیفیت بالا را ارائه می دهد، بلکه خدمات عالی نیز ارائه می دهد.

حمل و نقل

اکسپرس بین المللی: DHL، FedEx، EMS، TNT، UPS و غیره. طول می کشد 1-7 روز.

پست هوایی: هنگ کنگ پست، چین هوا، CDEK (خط روسی) و غیره طول می کشد 6 ~ 15days.

پرداخت

T / T، اتحادیه های غربی، پی پال، اعتبار، Escrow قابل قبول است.

ضمانت

1. ما قول می دهیم که تمام فرستنده های اپتیکال تبلیغاتی با اجزای جدید و قطعات جدید با نام تجاری جدید ساخته شده و از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنند.

2. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمون عملکردی و پیری آزمایش شده است.

3. اگر مشکل سازگاری یا هر مشکل کیفیت وجود دارد، می توانید کالاها را به ما بازگردانید و جایگزین کنید، حتی خدمات بازپرداخت را تعمیر کنید

4. ما از 3 سال گارانتی برای تمام فرستنده های نوری از تاریخ حمل و نقل ارائه می دهیم .

سوالات متداول

س: آیا شما سازنده یا تجارت هستید؟

بله، ما یک تولیدکننده حرفه ای هستیم، و ما همچنین دارای مشارکت قابل اعتماد در فروش محصولات مرتبط است.

س: آیا فروش محصولات دست دوم دارید؟

A: نه همه محصولات ما با نام تجاری جدید است، ما از اجزای دست دوم هرگز استفاده نمی کنیم.

س: چه شرایط پرداختی را قبول دارید؟

A: T / T، Paypal، Western Union قابل قبول است.

س: راه های حمل و نقل شما می توانید ارائه دهید؟

A: راه های حمل و نقل معمول ما توسط هوا و اکسپرس، مانند DHL، FedEx، TNT، UPS، EMS، Hongkong-Post و غیره

1-7 روز طول می کشد تا به محل شما برسد

س: آیا محصولات شما با گارانتی عرضه می شود؟ و چه مدت؟

A: بله، ما 3 سال گارانتی برای همه محصولات ما از تاریخ حمل و نقل ارائه می دهیم.

س: چه دستگاه هایی می توانند محصولات شما سازگار باشند؟

A: محصولات ما با Cisco، Huawei، Ciena، H3C، HP، Extreme، Foundry، Brocade، D-link، Alcatel، ECI، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Alcatel-Lucent، Zyxel، Rad و غیره سازگار است.

س: چگونه یک سفارش بگذاریم؟

1 جزئیات سفارش تایید شده است، لطفا مدل و کمیتی که لازم دارید بفرستید.

2 Proforma Invoice تایید شده است، سفارش پس از دریافت پرداخت شما تنظیم می شود.

3 کالا را تأیید و ارسال کنید، سپس شماره ردیابی به سرعت به شما ارسال می شود.

4 ما به ردیابی کالاهای خود کمک خواهیم کرد تا آنها را با خیال راحت دریافت کنید.

راهنمای محصول Hilink

اپتیک های فعال A: (QSFP +، SFP +، XFP، X2، مبدل های رسانه ای، QSFP AOC)

اپتیک فعال B: (6G SFP، 4G SFP، SFP 2.5G، SFP 1.25G، GBM 1.25G، 622M، 155M)

اتصال کابل (کابل فعال نوری، DAC کابل مستقیم)

محصولات منفعل (CWDM، DWDM MUX / DEMUX، AAWG، MPO / MTP، FWDM، توزیع کننده نوری، جداساز)

اطلاعات تماس
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

تماس با شخص: Mr. Steve Wang

تلفن: 86-755-2335-7706

فکس: 86-755-8317-6243

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)