خانه محصولات

ماژول فرستنده ایکس 2

کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول فرستنده ایکس 2

(21)
چین ماژول فرستنده X2 10G X2 SFP + مبدل کارخانه

ماژول فرستنده X2 10G X2 SFP + مبدل

نوری X2 تا 10G SFP + مبدل ، آداپتورهای X2 سیسکو سازگار مبدل رسانه ای X2 به 10G SFP + 1. 10Gb X2 به SFP + ماژول مبدل 2. CVR-X2-SFP10G 3. OEM / ODM است امکانات: فرستنده گیرنده مذاکره کننده SR LR ، فرستنده دیود لی... Read More
2019-08-29 17:39:31
چین X2 10GBase LR فرستنده تک حالت 1310nm طول موج 10KM فاصله X2-10GB-LR کارخانه

X2 10GBase LR فرستنده تک حالت 1310nm طول موج 10KM فاصله X2-10GB-LR

X2 10GBase-LR فرستنده 1310 نانومتر 10KM X2 ماژول X2-10GB-LR ویژگی سازگار با X2 MSA Rev2.0b پشتیبانی از IEEE 802.3ae 10GBASE-LR در 10.3125Gbps فاصله انتقال تا 10 کیلومتر (SMF) لیتیوم DFB لیتیوم 1310 نانومتری SC ... Read More
2019-01-24 10:19:00
چین 10G X2 ماژول فرستنده 300M MMF SR 850nm فرستنده DFB HL-X2-10G-SR کارخانه

10G X2 ماژول فرستنده 300M MMF SR 850nm فرستنده DFB HL-X2-10G-SR

X2-10G-SR ماژول فرستنده 10G X2 850nm 300m MMF X2 SR ویژگی * سرعت داده ها تا 10.3 گیگابیت در ثانیه * فرستنده 850 نانومتری DFB * فاصله تا 550 متر بیش از SMF * تنها 3. منبع تغذیه 3V و رابط منطقی TTL * Duplex SC ات... Read More
2019-01-24 10:18:24
چین فرستنده اترنت فیبر نوری 1310 نانومتر 10g چند حالت X2 Lrm Duplex SC Connector کارخانه

فرستنده اترنت فیبر نوری 1310 نانومتر 10g چند حالت X2 Lrm Duplex SC Connector

فرستنده اپتیکال 10g چند حالت x2 lrm Duplex SC connector امکانات سازگار با X2 MSA Rev.2.0b پشتیبانی از IEEE 802.3aq، برنامه 10GBASE-LRM در 10.3125Gbps متوسط ​​قدرت خروجی: -6.5 ~ -0.5dBm حسگر گیرنده: -14.4dBm فاص... Read More
2019-01-24 10:18:24
چین CVR-X2-SFP 10G X2 به ماژول نوری SFP + مبدل X2 300m-80km فاصله 2 وات کارخانه

CVR-X2-SFP 10G X2 به ماژول نوری SFP + مبدل X2 300m-80km فاصله 2 وات

CVR-X2-SFP 10G X2-SFP + Converter امکانات: X2 به SFP Converter پشتیبانی از بسیاری از سیستم عامل با استفاده از رابط Xenpak سازگار با Xenpak MSA پلاگین داغ فاصله از 300 متر تا 80 کیلومتر اتلاف انرژی جزئیات سفارش ... Read More
2019-01-24 10:18:24
چین ماژول فرستنده اپتیکال X2 10Gbse ZR 1550nm 80km فاصله 3 سال گارانتی کارخانه

ماژول فرستنده اپتیکال X2 10Gbse ZR 1550nm 80km فاصله 3 سال گارانتی

سازگار سازنده 10Gbse ZR 1550nm 80KM X2 فرستنده نوری امکانات سازگار با X2 MSA Rev.2.0b پشتیبانی از IEEE 802.3aq، برنامه 10GBASE-LRM در 10.3125Gbps متوسط ​​قدرت خروجی: -6.5 ~ -0.5dBm حسگر گیرنده: -14.4dBm فاصله ا... Read More
2019-01-24 10:18:24
چین SC Connector X2 Transceiver Module 40km 10G فرستنده / گیرنده 1550nm طول موج کارخانه

SC Connector X2 Transceiver Module 40km 10G فرستنده / گیرنده 1550nm طول موج

SC اتصال ارزان قیمت 40km 10G X2 فرستنده و گیرنده ویژگی سازگار با X2 MSA Rev2.0b پشتیبانی از IEEE 802.3ae 10GBASE-ER در 10.3125Gbps فاصله انتقال تا 40 کیلومتر (SMF) گیرنده 1550nm SC EA-DFB / PIN-PD خنک کننده اتص... Read More
2019-01-04 18:08:06
چین X2-10GB-T راه حل 10G X2 به SFP + مبدل ماژول CVR-X2-SFP10G کارخانه

X2-10GB-T راه حل 10G X2 به SFP + مبدل ماژول CVR-X2-SFP10G

X2-10GB-T راه حل 10G X2 به SFP + مبدل ماژول CVR-X2-SFP10G جزئیات محصول پدیده داغ X2 پلاگین رابط برق XAUI: 4 خط 3.125 گیگابایت MDIO، DOM (کنترل دیجیتال اپتیک) پشتیبانی می کند فرستنده لیزر 850nm / 1310nm / 1550nm ... Read More
2018-02-23 10:39:20
چین ماژول فرستنده 10GBASE X2 کارخانه

ماژول فرستنده 10GBASE X2

سازگاری 100٪: سیسکو، Huawei، Ciena، H3C، HP، Extreme، Foundry، Brocade، D-Link، Alcatel، Riverstone، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Ruijie، Zyxel و غیره X2-10GBASE-LR 1310nm، ماژول فرستنده X2، رسیدن به ... Read More
2017-12-28 15:55:14
چین MMF X2 ماژول نوری کارخانه

MMF X2 ماژول نوری

Cisco DS-X2-FC10G-SR سازگار با ماژول فرستنده 10G X2 (MMF، 850nm، 300m، SC، DOM) جزئیات محصول سیسکو واقعی DS-X2-FC10G-SR نام فروشنده هیلینک نوع فرم X2 حداکثر سرعت داده 10 گیگابیت در ثانیه طول موج 850 نانومتر حدا... Read More
2017-12-28 15:55:10
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|