Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

1M 40G QSFP به 4xSFP + 10G Breakout AOC فعال کابل نوری QSFP-4SFP10G-AOC1M

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: HILINK
گواهی: CE FCC Rohs
شماره مدل: Hilink-QSFP-4SFP10G-AOC1M
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: جعبه کارتن، جعبه خرده فروشی، و یا مورد نیاز
زمان تحویل: 1-6 روز
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T، وسترن یونیون، پی پال
قابلیت ارائه: 3000 عدد در هر هفته
  • اطلاعات تکمیلی
  • توضیحات محصول

اطلاعات تکمیلی

نرخ انتقال داده: 40G-4x10G اتصال 1: QSFP 40G
اتصال 2: 10G SFP + (4 پورت) طول کابل: 1M
برجسته:

AOC فعال کابل نوری Cisco AOC کابل

,

Cisco AOC Cables

توضیحات محصول

40G QSFP AOC

QSFP + تا 4xSFP + 10G کابل های نوری فعال برای فواصل بسیار کوتاه مناسب هستند و یک راه بسیار مقرون به صرفه برای ایجاد یک لینک 40 گیگابیتی بین پورت QSFP به پورت SFP + 4 سوئیچ ها در داخل قفسه ها و در میان قفسه های مجاور است.

امکانات:
رابط برق سازگار با رابط QSFP + (SFF-8436) و اتصالات SFP + (SFF-8431)
قابل انعطاف
فرستنده 850 نانومتری VCSEL، گیرنده عکس آشکارساز PIN
تا 100 متر در OMF MMF
دمای مورد کار: 0 تا 70 ℃
مسکن تمام فلز برای عملکرد برتر EMI
سازگار با RoHS (سرب رایگان)
برنامه های کاربردی:
40 گیگابیت اترنت
برنامه کانال فیبر
InfiniBand QDR، SDR، DDR
خوشه های محاسباتی با کارایی بالا
سرورها، سوئیچ ها، ذخیره سازها و آداپتورهای کارت میزبان Infiniband QDR، DDR و SDR
1.jpg
سری QSFP کابل
شماره قطعه شرح
کابل HL-QSFP + 40G-Optical
HL-QSFP-40G-AOC1M QSFP + به QSFP +، کابل فعال 1M
HL-QSFP-40G-AOC3M QSFP + به QSFP +، کابل فعال کابل 3M
HL-QSFP-40G-AOC5M QSFP + به QSFP +، کابل فعال نوری 5M
HL-QSFP-40G-AOC7M QSFP + به QSFP +، کابل فعال نوری 7M
HL-QSFP-40G-AOC10M QSFP + به QSFP +، کابل فعال 10M
HL-QSFP-40G-AOC20M QSFP + به QSFP +، کابل فعال کابل 20M
HL-QSFP-40G-AOC30M QSFP + به QSFP +، کابل فعال کابل 30M
HL-QSFP-40G-AOC50M QSFP + به QSFP +، کابل فعال نوری 50M
HL-QSFP-40G-AOC100M QSFP + به QSFP +، کابل فعال کابل 100M
کابل HL-QSFP + 40G مس
HL-QSFP-H40G-CU1M QSFP + به QSFP + کابل مس منفعل 1M
HL-QSFP-H40G-CU2M QSFP + به QSFP + کابل مس 2 متر منفعل
HL-QSFP-H40G-CU3M QSFP + به QSFP + کابل مس 3M منفعل
HL-QSFP-H40G-CU4M QSFP + به QSFP + کابل مس 4 متر منفعل
HL-QSFP-H40G-CU5M QSFP + به QSFP + کابل مس 5 متر منفعل
HL-QSFP-H40G-ACU7M QSFP + به QSFP + کابل مس فعال
HL-QSFP-H40G-ACU10M QSFP + به QSFP + کابل مس فعال
HL-QSFP-4SFP + کابل مس
HL-QSFP-4SFP10G-CU0.5M QSFP + به 4SFP + کابل مس 0.5 میلی آمپر
HL-QSFP-4SFP10G-CU1M QSFP + به 4SFP + کابل مس مس 0
HL-QSFP-4SFP10G-CU3M QSFP + به 4SFP + کابل مس 3M منفعل
HL-QSFP-4SFP10G-CU5M QSFP + به 4SFP + کابل مس 5 متر منفعل
HL-QSFP-4SFP + کابل نوری
HL-QSFP-4SFP10G-AOC1M QSFP + به 4SFP + کابل فعال 1M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC3M QSFP + به 4SFP + کابل فعال کابل 3M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC5M QSFP + به 4SFP + کابل فعال نوری 5M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC7M QSFP + به 4SFP + کابل فعال 7M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC10M QSFP + به 4SFP + فعال کابل نوری 10M

-_09.png

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید