خانه محصولات

کابل فعال نوری

بهترین محصولات
کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل فعال نوری

(24)
چین کابل 1-10 میلیمتری نوری فعال 40G AOC QSFP + تا 8 LC QSFP-8LC-AOC تاییدیه CE کارخانه

کابل 1-10 میلیمتری نوری فعال 40G AOC QSFP + تا 8 LC QSFP-8LC-AOC تاییدیه CE

کابل نوری فعال 1-10m 40G AOC QSFP + به 8 LC QSFP-8LC-AOC تصویب CE فرستنده های نوری موازی 40G (40GBASE-SR4) می توانند از حالت 4x10G پشتیبانی کنند - این ویژگی اجازه می دهد تا تجهیزات فعال نوری جدید موازی با گیرند... Read More
2020-01-03 16:40:27
چین 40G QSFP SFP کابل فعال نوری AOC 0.5M ~ 100M طول مصرف کم انرژی کارخانه

40G QSFP SFP کابل فعال نوری AOC 0.5M ~ 100M طول مصرف کم انرژی

40G QSFP SFP کابل نوری فعال AOC 0.5M ~ 100M طول مصرف کم امکانات سازگار با QSFP + MSA SFF-8436 سازگار با FF + MSA SFF-8431/8432 سازگار با RoHS دمای مورد عمل: 0 ~ 70 درجه سانتی گراد افزونه داغ منبع تغذیه تنها 3.3 ... Read More
2020-01-03 16:36:58
چین MTP / MPO فیبر نوری فیبر نوری کابل 40G SR4 QSFP فرستنده ماژول 3 سال گارانتی کارخانه

MTP / MPO فیبر نوری فیبر نوری کابل 40G SR4 QSFP فرستنده ماژول 3 سال گارانتی

کابل فیبر نوری فعال MTP / MPO 40G SR4 QSFP فرستنده ماژول 3 سال ضمانت امکانات 4 کانال کامل کامل و دوبلکس حداکثر سرعت داده ها برابر با 11.2 گیگابیت بر ثانیه در هر کانال است اتصال نوری MTP / MPO سازگار QSFP MSA قا... Read More
2020-01-03 16:27:50
چین <html>
<head>
<meta name="robots" content="noarchive" />
<meta name="googlebot" content="nosnippet" />
</head>
<body>
<div align=center>
<h3>Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details.  (18)</h3>
</div>
</body>
</html> کارخانه

<html> <head> <meta name="robots" content="noarchive" /> <meta name="googlebot" content="nosnippet" /> </head> <body> <div align=center> <h3>Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (18)</h3> </div> </body> </html>

چند مرکز کابل فیبر نوری فعال مراکز داده 40GE QSFP AOC 40G QSFP AOC کابل فیبر نوری مراکز داده 40G QSFP + به QSFP + AOC کابل های اتصال مستقیم نوری QSFP + به QSFP + برای مسافت های بسیار کوتاه مناسب هستند و روشی بس... Read More
2019-09-26 14:06:51
چین کت PVC کت AOC فعال کابل نوری SFP-10G-AOC 10Gbps SFP + به SFP + کارخانه

کت PVC کت AOC فعال کابل نوری SFP-10G-AOC 10Gbps SFP + به SFP +

10G SFP + به SFP + AOC کابل فعال کابل نوری SFP-10G-AOC 1M 3M 5M 7M SFP-10G-AOC 10g to 10g aoc دارای عملکرد بالا، مقرون به صرفه I / 0 راه حل برای 10Gb اترنت و برنامه های 10G فیبر کانال است. ماژول های SFP + مس اج... Read More
2019-04-12 16:51:07
چین 100G QSFP28 16ft AOC کابل اپتیکال فعال چهار کانال کامل دوپلکس 5M طول کابل کارخانه

100G QSFP28 16ft AOC کابل اپتیکال فعال چهار کانال کامل دوپلکس 5M طول کابل

100G QSFP28 AOC سازگار سیسکو 100G QSFP28 5 متری (16ft) AOC فعال کابل نوری QSFP28-100G-AOC3M 100G QSFP28 به QSFP28 کابل های نوری فعال برای فواصل بسیار کوتاه مناسب هستند و یک راه بسیار مقرون به صرفه برای ایجاد لی... Read More
2018-12-04 17:45:16
چین کابل کت PVC کیف QSFP نوری 10Gbps 1M 2M 5M طول SFP-10G-AOC کارخانه

کابل کت PVC کیف QSFP نوری 10Gbps 1M 2M 5M طول SFP-10G-AOC

SFP-10G-AOC 1M 2M 5M کابل فعال 10G SFP + به SFP + OEM خوش آمد 10g to 10g aoc دارای عملکرد بالا، راه حل های مقرون به صرفه I / 0 برای اپراتور 10 گیگابایت و برنامه های کانال فیبر کانال 10G است. ماژول های SFP + مس ... Read More
2018-10-23 10:26:16
چین CISCO SFP + کابل فعال فیبر نوری AOC نوع 10Gb / s SFP + به SFP + اتصال کارخانه

CISCO SFP + کابل فعال فیبر نوری AOC نوع 10Gb / s SFP + به SFP + اتصال

SFP-10G-AOC 1M 2M 5M کابل اپتیکال 10G SFP + به SFP + AOC خانواده SFP-10G-AOCxM SFP + کابل های فعال نوری (AOC) برای برنامه های 10Gb Ethernet (10GbE) است. کابل های 10G SFP + AOC یک راه حل مناسب برای SFP + Direct ... Read More
2018-10-23 10:21:48
چین 100G QSFP28 به QSFP28 AOC کابل فعال نوری 3 متر چهار کانال کارخانه

100G QSFP28 به QSFP28 AOC کابل فعال نوری 3 متر چهار کانال

QSFP28 تا QSFP28 AOC 3m 100G QSFP28 AOC یک کابل نوری فعال موازی 100 گیگابایت بر ثانیه برای ذخیره سازی، داده ها و ارتباطات محاسباتی با کارایی بالا است. داده های موازی 4x25 گیگابایت / ثانیه را دربرابر فیبرهای چند ... Read More
2018-04-03 15:34:19
چین مشتری فعال کابل نوری برای اتصال به مرکز داده / اتصال فیبر کانال سازگار است کارخانه

مشتری فعال کابل نوری برای اتصال به مرکز داده / اتصال فیبر کانال سازگار است

کابل فعال Optical فعال برای کانکتورهای داده / فیبر کانال سازگار اتصالات 40G QSFP AOC مرکز داده کابل فیبر نوری 40G QSFP + به QSFP + AOC فیبر QSFP + به QSFP + کابل مستقیم مستقیم مستقیم اتصال برای فواصل بسیار کوتا... Read More
2018-03-30 15:50:03
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|