خانه محصولات

فیبر رسانه تبدیل

کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر رسانه تبدیل

(22)
چین HDMI Utp Fiber Media Converter 1080P 3D Over Cat6 از عملکرد کپی EDID پشتیبانی می کند کارخانه

HDMI Utp Fiber Media Converter 1080P 3D Over Cat6 از عملکرد کپی EDID پشتیبانی می کند

مبدل / توسعه دهنده HDMI utp 1080P 3D بیش از cat6 با 60M از عملکرد کپی EDID پشتیبانی می کند توضیحات : توسعه دهنده HDMI گسترش سیگنالهای HDMI را در مسافت های طولانی نسبت به کابل CAT6 تنها فراهم می کند ، از رزولوشن ... Read More
2019-10-31 18:15:21
چین کابل فیبر Cat 5e Cat 6 تبدیل کننده فیبر رسانه ای HDMI HDMI Extender 30M پشتیبانی از شبکه HDMI تا RJ45 کارخانه

کابل فیبر Cat 5e Cat 6 تبدیل کننده فیبر رسانه ای HDMI HDMI Extender 30M پشتیبانی از شبکه HDMI تا RJ45

تبدیل کننده کابل HDMI Extender 30M RJ45 از HDMI به RJ45 Cat 5e Cat 6e Converter توضیحات : این کابل HDMI کابل Cat-5e / 6 فقط می تواند از یکی از کابل های Cat-5e / 6 استفاده کند تا صفحه نمایش تلویزیون 1080p HD را ... Read More
2019-10-31 18:15:20
چین 10 / 100M Fast Ethernet Fiber Media Conversion Auto Negotiation یک پورت RJ45 / SFP کارخانه

10 / 100M Fast Ethernet Fiber Media Conversion Auto Negotiation یک پورت RJ45 / SFP

مذاکره خودکار مبدل فیبر رسانه ای فیبر اترنت 10 / 100M یک درگاه RJ45 / SFP ویژگی 1. از یک درگاه UTP 10/100 / 1000Base-T Gigabit Ethernet UTP و یک درگاه فیبر 1000 گیگابیت اترنت Gigabit Ethernet پشتیبانی کنید 2... Read More
2019-10-17 15:19:47
چین 2X SFP 4 X Rj45 Port Fiber Media Converter کارخانه

2X SFP 4 X Rj45 Port Fiber Media Converter

2 * 1.25G SFP Fiber 4 x 10/100 / 1000M Media Converter امکانات: پشتیبانی از IEEE802.3، IEEE802.3u 10/100 / 1000Mbps مذاکره خودکار 4 * 10/100 / 1000Mbps پورت RJ45 پشتیبانی از Auto MDI / MDIX 2 ماژول فیبر پورت ... Read More
2019-10-10 11:02:35
چین HL- تعریف رسانه ای نوری تبدیل ویدیو آنالوگ TVI / CVI / AHD 1310nm / 1550nm کارخانه

HL- تعریف رسانه ای نوری تبدیل ویدیو آنالوگ TVI / CVI / AHD 1310nm / 1550nm

Hi-Definition Video Analog TVI / CVI / AHD به فیبر مبدل معرفی 1-Ch TVI / CVI / AHD به مبدل های فیبر ما از نوع جهانی پشتیبانی از فرمت تصویری آنالوگ با وضوح بالا HD-TVI / HD-CVI / AHD است ، می تواند همزمان 1 کانا... Read More
2019-07-31 11:47:53
چین فیبر نوری تلفن PCM مبدل برق 1ch 10 / 100M منبع تغذیه اترنت AC220V کارخانه

فیبر نوری تلفن PCM مبدل برق 1ch 10 / 100M منبع تغذیه اترنت AC220V

مبدل فیبر تلفنی PCM تلفن همراه با 1 ch به 8 ch تلفن و 1 ch 10 / 100M اترنت سری فیبر تلفن PCM مبدل طراحی پیشرفته PCM ، کیفیت تماس می تواند تا سطح پخش شود. مبدل فیبر تلفن PCM تلفن می تواند 1 کانال را به 8 کانال ت... Read More
2019-07-31 11:47:53
چین گیگابیت اترنت فیبر رسانه تبدیل کارخانه

گیگابیت اترنت فیبر رسانه تبدیل

تبدیل 10/100 / 1000Base رسانه با بندر SFP ویژگی ها: 1. پشتیبانی از یک پورت UTP Ethernet 10/100 / 1000Base-T Gigabit Ethernet و یک پورت Fiber Ethernet 1000Base-SX / LX Gigabit Ethernet 2.Support 802.3x کنترل جری... Read More
2019-04-19 10:32:21
چین 10/100 / 1000M مبدل اترنت پایه مبدل HL-Media Converter کارخانه

10/100 / 1000M مبدل اترنت پایه مبدل HL-Media Converter

توضیحات محصول 10/100 / 1000M اترنت Rack Mount Media Converter امکانات • تجهیزات اصلی و معکوس، سیستم را به طور صحیح کار می کند • کارت های عملکرد پشتیبانی از پلاگین های داغ و هر کارت متوجه عملکرد خود را به طور مس... Read More
2018-12-19 09:55:10
چین پورت RJ45 پورت اینترنت Gigabit اترنت فیبر رسانه تبدیل SFP 10/100/1000 کارخانه

پورت RJ45 پورت اینترنت Gigabit اترنت فیبر رسانه تبدیل SFP 10/100/1000

SFP 10/100/1000 RJ45 پورت اینترنت گیگابیت اترنت فیبر رسانه تبدیل ویژگی ها: 1. پشتیبانی از یک پورت UTP Ethernet Gigabit 10/100 / 1000Base-T و یک پورت Fiber Ethernet 1000Base-SX / LX Gigabit Ethernet 2. کنترل جری... Read More
2018-04-03 15:36:16
چین فیبر نوری 10M 100M 20KM رسانه تبدیل حالت تک AC220V قدرت خارجی کارخانه

فیبر نوری 10M 100M 20KM رسانه تبدیل حالت تک AC220V قدرت خارجی

فیبر نوری 10M 100M 20KM رسانه تبدیل حالت تک AC220V قدرت خارجی شرح: 10 / 100Mbps تنها فیبر رسانه تبدیل ارائه راه حل آسان و مقرون به صرفه برای ارتقاء شبکه مبتنی بر مس به فیبر نوری برای گسترش رسیدن سیگنال. تکنولوژ... Read More
2017-11-23 13:57:45
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|