خانه محصولات

WDM فیبر نوری

کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

چت IM آنلاین در حال حاضر

WDM فیبر نوری

(33)
چین کابل فیبر چند حالته WDM MPO نر تا MPO بند ناف Patch 24 Core OM4 10M کارخانه

کابل فیبر چند حالته WDM MPO نر تا MPO بند ناف Patch 24 Core OM4 10M

کابل فیبر چند حالته MPO به مرد MPO کابل لکه دار 24 هسته OM4 10M کاهش: کانکتور 1.MPO (چند فشاری Push On) یکی از اتصالات سری MT است. کانکتور 2.MPO و پردازش کابل فیبر نوری می توانند اشکال مختلفی از جهنده MPO تولید ... Read More
2020-04-29 17:05:20
چین کابل فیبر نازک وردپرس Patch Cord نر تا LC UPC OM4 8F کابل فیبر دوتایی 3.0 میلی متر کارخانه

کابل فیبر نازک وردپرس Patch Cord نر تا LC UPC OM4 8F کابل فیبر دوتایی 3.0 میلی متر

کابل فیبر نازک وصله دار MPO نر تا LC UPC OM4 8F کابل فیبر دوبلکس 3.0 میلی متر امکانات: پایدار و با کیفیت بالا شرایط استاندارد بین المللی IEC ، JIS ، Bellcore را ملاقات کنید عملکرد بالا و مقرون به صرفه تولید انب... Read More
2020-04-29 17:05:20
چین CATV FWDM WDM فیبر نوری T1600-1670 R1290-1580nm جداسازی کانال بالا ماژول کارخانه

CATV FWDM WDM فیبر نوری T1600-1670 R1290-1580nm جداسازی کانال بالا ماژول

ماژول CATV FWDM WDM فیبر نوری پایداری بالا T1600-1670 R1290-1580nm امکانات محدوده طول موج از دست دادن درج کم سیستم WDM جداسازی کانال بالا پایداری و قابلیت اطمینان بالا برنامه های کاربردی مانیتورینگ سیستم سیستم ... Read More
2020-04-03 17:20:01
چین ماژول آداپتور LC Duplex WDM WDM 40GBase QSFP + To 4x10G SFP + کارخانه

ماژول آداپتور LC Duplex WDM WDM 40GBase QSFP + To 4x10G SFP +

40G QSFP + Extender (رسیدن به 80km) 40 GBase QSFP + به 4x10G SFP + ماژول آداپتور کاهش: 40G QSFP + Extender to 4x SFP + Ports برای انتقال از راه دور در زیر 40G QSFP + استفاده می شود. بندر QSFP + با استفاده از فن... Read More
2020-03-12 09:41:37
چین کابل فیبر مواد LSZH WDM Hilink SFP + 10G DAC 3M ضمیمه مستقیم SFP-10GB-CU3M کارخانه

کابل فیبر مواد LSZH WDM Hilink SFP + 10G DAC 3M ضمیمه مستقیم SFP-10GB-CU3M

کابل فیبر پیوست مستقیم هیلینک SFP + 10G DAC 3M کابل SFP-10GB-CU3M امکانات: 1) نرخ داده ها به عقب با 1Gbps سازگار است 2) پشتیبانی از نرخ داده های چند گیگابیتی تا 10.5Gbps 3) اتصال I / O برای برنامه های سیگنال دی... Read More
2020-01-17 17:39:46
چین کابل مس WDM Optical DAC 2 Meter Direct Attach Passive 40G QSFP + To 4X SFP + Module کارخانه

کابل مس WDM Optical DAC 2 Meter Direct Attach Passive 40G QSFP + To 4X SFP + Module

40G QSFP + به 4X SFP + کابل مسی ماژول DAC 2 متر Attach Passive Direct امکانات: کابل شکاف QSFP (40G) تا 4x SFP + (10G) - 1 متر (3.3 فوت) اتصال A: (1) اتصال دارای امتیاز QSFP 40.0 Gb / s (سازگار با SFF-8436) اتصا... Read More
2020-01-17 17:39:46
چین ABS Box WDM Fiber Optic 1x2 Channel SC / FC APC / UPC FWDM ماژول 2 سال ضمانت کارخانه

ABS Box WDM Fiber Optic 1x2 Channel SC / FC APC / UPC FWDM ماژول 2 سال ضمانت

ماژول ABS جعبه فیبر نوری 1x2 کانال SC / FC APC / UPC FWDM WDM ماژول امکانات محدوده طول موج از دست دادن درج کم سیستم WDM جداسازی کانال بالا پایداری و قابلیت اطمینان بالا برنامه های کاربردی مانیتورینگ سیستم سیستم ... Read More
2019-12-30 16:06:50
چین فیبر نوری WDM تک حالته Wdm FTTH SC APC UPC اتصال دقیق با دقت بالا کارخانه

فیبر نوری WDM تک حالته Wdm FTTH SC APC UPC اتصال دقیق با دقت بالا

اتصال سریع فیبر نوری WDM فیبر نوری wdm FTTH SC APC UPC اتصال دهنده upc apc اتصال سریع Field Assmbly SC hilink می تواند یک فیبر سریع و آسان را در این زمینه ایجاد کند. گزینه های موجود در 900 میکرون است که به نصب ... Read More
2019-12-25 15:07:47
چین اتصال سریع فیبر نوری WDM فیبر نوری FTTH SC APC UPC اتصال 5 سانتی متر کارخانه

اتصال سریع فیبر نوری WDM فیبر نوری FTTH SC APC UPC اتصال 5 سانتی متر

کانکتور سریع نوری فیبر نوری رنگی FTTH فیبر نوری SC APC UPC اتصال 5 سانتی متر کاربرد برای باز کردن انتهای ترمینال فیبر FTTH استفاده می شود. در جعبه ، کابینت ، مانند سیم کشی داخل جعبه. پشت سوانح مانند فیبر ، نگهد... Read More
2019-12-25 10:42:56
چین استنباط نوری فیبر نوری 1310nm / 1550nm 3dbm FC زن - نوع بلند مدت مرد کارخانه

استنباط نوری فیبر نوری 1310nm / 1550nm 3dbm FC زن - نوع بلند مدت مرد

3dbm FC Attenuator 1310nm / 1550nm تجهیزات فیبر نوری میرایی امکانات براساس IEC 60869 پایدار و قابل اطمینان در محیط زیست اندازه دقیق هدایت بالا از دست دادن عالی عالی میرایی و تحمل: 1 ~ 10 dB: دقت ≤ 0.5dB 11 ~ 15 ... Read More
2019-11-27 15:21:52
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|