خانه محصولاتماژول فرستنده اپتیکال

ماژول گیرنده نوری چند منظوره پچ کابل SC APC UPC کابل فیبر 12 رنگ OM4

ماژول گیرنده نوری چند منظوره پچ کابل SC APC UPC کابل فیبر 12 رنگ OM4

Multimode Patch Cord Optical Transceiver Module SC APC UPC Fiber Cable 12 Colour OM4

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HiLink
گواهی: CE,ROHS,FCC
شماره مدل: بند ناف HL-Patch

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و T/T اعتبارات اسنادی
قابلیت ارائه: 1000pcs/ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
فاصله: می تواند سفارشی کاربرد: ارتباط نوری
گارانتی: 3 سال قطر خارجی: 0.9 میلی متر
مواد: LSZH یا PVC اتصال دهنده: SC APC UPC
وضعیت: جدید حمل و نقل: قابل انتخاب

فیبر کابل فیبر SCC APC UPC 12 رنگی OM4 کابل چند منظوره پچ 0.9 میلی متر

اگر شرایط دیگری دارید یا نیاز به شخصی سازی دارید ، لطفا با من تماس بگیرید.

برنامه های کاربردی:

1. مهندسی سیستم های ارتباطی فیبر نوری.

شبکه ارتباطی داده های نوری 2.Fiber.

مهندسی 3.Fiber CATV.

4. تست های فن آوری نوری دیگر.

کاهش:
کلیه تارهای وصله قبل از حمل مورد آزمایش دقیق و ضروری برای از دست دادن درج و از دست دادن بازده قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که تنها کالای با کیفیت به مشتری تحویل داده می شود. ANAT ارائه می دهد تماس فوق العاده فیزیکی (UPC) بر روی LC، SC، FC، ST، E2000 و استایل کانکتور MU. لهستانی مسلح شده در کانکتور LC کانکتور FC ، اتصال E2000 و سبک اتصال کانکتور SC در دسترس است. از لهستانی زاویه دار باید در برنامه هایی استفاده شود که نیاز به کنترل بهتری از دست دادن بازده دارند. ANAT تحمل محکم در مورد چرخش فرول برای حفظ مقادیر کم از بین رفتن درج دارد.
امکانات:

سازگار با IEC61754-7 ؛ سازگار با Telcordia GR-1435-CORE

فشار-نوع قفل را فشار دهید.

فرول ها برای SM Standard ، SM LowLoss ؛ MM Standard ، MM LowLoss در دسترس هستند

کابل برای روبان کت ، روبان برهنه ، کابل مینی گرد وجود دارد.

از دست دادن بازده بالا ؛ از دست دادن درج کم.

پین راهنمای با دقت بالا برای تراز دقیق.

توزیع عملکرد نوری

ضرر درج ، مامان 62.5 / 125um ضرر درج ، SM 9 / 125um کامپیوتر

* نمودارهای عملکرد معمولی و داده های واقعی ممکن است از تعداد زیادی به تعداد زیادی متفاوت باشد.

نمودارهای بعدی:

نمایش عکس واقعی

محصولات مرتبط ما

نصب شده و ODM

سفارش OEM / ODM در دسترس است.

اطلاعات شرکت

ضمانت
ما قول می دهیم که تمام فرستنده های نوری تبلیغی با قطعات و قطعات جدید کاملاً جدید هستند و کاملاً هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنید. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمایش عملکردی و آزمایش پیری انجام شده اند. ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه گیرنده های نوری ارائه می دهیم.

اطلاعات تماس
Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

تماس با شخص: Allison Liu

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات