خانه محصولاتWDM فیبر نوری

کابل فیبر چند حالته WDM MPO نر تا MPO بند ناف Patch 24 Core OM4 10M

کابل فیبر چند حالته WDM MPO نر تا MPO بند ناف Patch 24 Core OM4 10M

    • Multimode Fiber Cable WDM MPO Male To MPO Male Patch Cord 24 Core OM4 10M
    • Multimode Fiber Cable WDM MPO Male To MPO Male Patch Cord 24 Core OM4 10M
  • Multimode Fiber Cable WDM MPO Male To MPO Male Patch Cord 24 Core OM4 10M

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: HILINK
    گواهی: CE FCC ROHS
    شماره مدل: بند ناف HL

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
    قیمت: Negotiable
    زمان تحویل: 3 ~ 7 روز کاری
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام تجاری: Customized طول: 10 متر
    اتصال دهنده: MPO مرد تا MPO مرد نوع فیبر: دوبلکس
    قطر کابل: 3.0 میلی متر ضمانتنامه: 3 سال
    وضعیت: جدید مواد: LSZH

    کابل فیبر چند حالته MPO به مرد MPO کابل لکه دار 24 هسته OM4 10M

     

     

     

    کاهش:
     
    کانکتور 1.MPO (چند فشاری Push On) یکی از اتصالات سری MT است.
    کانکتور 2.MPO و پردازش کابل فیبر نوری می توانند اشکال مختلفی از جهنده MPO تولید کنند.
    اتصال فیبر نوری 3.MPO شامل فیبر نوری ، غلاف ، اجزای اتصال ، حلقه فلزی ، PIN PIN ، کلاه گرد و غبار و غیره است.
    پرش های 4.MPO به طور گسترده ای در محیط های خطی فیبر نوری یکپارچه با چگالی بالا مورد استفاده قرار می گیرند.
    5- طول کل بلوز MPO یا طول شاخه و سایر الزامات در اختیار مشتری است.
     
     
     
    برنامه های کاربردی:
    اتاق ماشین
    پنجم
    شبکه منطقه
    ابزار آزمایش
    دفاع ملی
    سنسور FO
    سیستم ارتباطات سبک
    سیستم تلویزیون مشترک آنتن
     
     
     
     
    امکانات:

    1.IEC61754-7 سازگار ؛ Telcordia GR-1435-CORE
    سازگار.
    نوع قفل را فشار دهید.
    3.Ferrules برای SM Standard ، SM Low Loss در دسترس هستند.
    MM استاندارد ، کمبود MM.
    کابل برای روبان کت ، روبان برهنه ،
    کابل گرد کوچک.
    از دست دادن بازده بالا ؛ از دست دادن درج کم.
    6. پین راهنمای دقیق برای تراز دقیق.

     
     

    نوع محصول:

    کد نر(با سنجاق) ،زن(بدون سنجاق)
    فرول استاندارد SM ،ضرر کم SM؛استاندارد MM،کمبود MM.
    سوراخ های فرولی 4،8،12،24
    رنگ مسکن سبز(برای SM) ، رنگ بژ(برای MM) ،زرد(برای SM Low ضرر - زیان)،Aqua (برای OM3 50/125)
    جلا دادن PC ، APC
    کابل روبان ژاکت ،روبان برهنه،کابل کوچک 3.0 میلی متری(250um 12F / 24F)،

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    محصولات مرتبط ما

     

    کابل فیبر چند حالته WDM MPO نر تا MPO بند ناف Patch 24 Core OM4 10M

     

     

     

     

    حمل و نقل

    • International Express: DHL, FedEx,EMS,TNT, UPS and so on. اکسپرس بین المللی: DHL ، FedEx ، EMS ، TNT ، UPS و غیره. It takes 1-5 days. 1-5 روز طول می کشد.

    کابل فیبر چند حالته WDM MPO نر تا MPO بند ناف Patch 24 Core OM4 10M

     

     

     

     

    اطلاعات شرکت

     

    کابل فیبر چند حالته WDM MPO نر تا MPO بند ناف Patch 24 Core OM4 10M

     

     

     

    نصب شده و ODM

    سفارش OEM / ODM در دسترس است.

     

     

     

     

    ضمانت
    We promise all the advertised optical transceivers are brand new with new components and parts and absolutely never use old and refurbished materials. ما قول می دهیم که تمام فرستنده های نوری تبلیغی با قطعات و قطعات جدید کاملاً جدید هستند و کاملاً هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنید. All the optical transceivers have been through functional test and aging test. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمایش عملکردی و آزمایش پیری انجام شده اند. We provide 3 years warranty for all the optical transceivers from the date of shipment. ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه گیرنده های نوری ارائه می دهیم.

     

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Allison Liu

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)