خانه محصولات

QSFP + فرستنده

کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

چت IM آنلاین در حال حاضر

QSFP + فرستنده

(50)
چین 25G SFP28 SR4 فیبر فرستنده چند حالته 850nm MMF LC 100m رسیدن به ماژول نوری کارخانه

25G SFP28 SR4 فیبر فرستنده چند حالته 850nm MMF LC 100m رسیدن به ماژول نوری

ماژول نوری 25G SFP28 فرستنده 850nm چند حالته MMF LC 100m رسیدن SR4 مشخصات محصول Ø نرخ بیت حداکثر 25.78 گیگابیت در ثانیه را پشتیبانی می کند Ø دارای قابلیت اتصال داغ SFP + ردپای لیزر VCSEL و 850 نانومتر فوتودیودو... Read More
2020-01-17 17:49:17
چین MPT MPO QSFP + Transceiver 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M سازگار با سوئیچ های هواوی کارخانه

MPT MPO QSFP + Transceiver 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M سازگار با سوئیچ های هواوی

سازگار با سوئیچ هواوی QSFP + 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M MPT / MPO فرستنده ویژگی ها : 4 کانال مستقل کامل و دوبلکس حداکثر سرعت داده ها برابر با 11.2 گیگابیت بر ثانیه در هر کانال است اتصال نوری MTP / MPO سازگار ... Read More
2020-01-17 17:49:17
چین ماژول سازگار Hilink 40G QSFP + Transceiver SR4 850nm 100M MPO کارخانه

ماژول سازگار Hilink 40G QSFP + Transceiver SR4 850nm 100M MPO

Hilink 40G QSFP + Transceiver SR4 850nm 100M MPO سازگار با ماژول ویژگی Ø ظرفیت کانال بالا: 40 گیگابیت بر ثانیه در هر ماژول rate حداکثر سرعت 11.1 گیگابیت بر ثانیه در هر کانال Ø حداکثر طول پیوند 100 میلی متر پیون... Read More
2020-01-03 16:32:18
چین ماژول فرستنده گیرنده 40G QSFP + 850nm 100m ماژول فرستنده گیرنده QSFP 40G SR4 سازگار کارخانه

ماژول فرستنده گیرنده 40G QSFP + 850nm 100m ماژول فرستنده گیرنده QSFP 40G SR4 سازگار

ماژول فرستنده گیرنده 40G QSFP + 850nm 100m ماژول فرستنده گیرنده QSFP 40G SR4 سازگار امکانات فاکتور فرم QSFP + قابل اتصال داغ نرخ بیت جمع 41.2 گیگابیت بر ثانیه را پشتیبانی می کند اتلاف برق... Read More
2020-01-03 16:30:35
چین ماژول نوری مرکز داده اترنت QSFP + فرستنده 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE-LR4 QSFP28 کارخانه

ماژول نوری مرکز داده اترنت QSFP + فرستنده 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE-LR4 QSFP28

ماژول نوری مرکز داده اترنت 100 گیگ Gbic SFP 1310nm 25km نسخه به روز شده BASE-LR4 QSFP28 100 گیگابایت-LR4 QSFP28 25 کیلومتر ماژول فرستنده QSFP28 برای پیوندهای 103Gigabit اترنت بیش از 25 کیلومتر فیبر حالت تک طراح... Read More
2019-12-30 15:59:52
چین 40G ER4 QSFP + فرستنده 1310nm 30km فاصله SMF LC DOM ماژول 3 سال ضمانت کارخانه

40G ER4 QSFP + فرستنده 1310nm 30km فاصله SMF LC DOM ماژول 3 سال ضمانت

40G ER4 QSFP + 1310nm 30km SMF LC DOM ماژول فرستنده سازگار با اکثر سوئیچ ها Hilink 40G QSFP ER4 یک فرستنده نوری قابل تعویض گرم 4x10G است. ویژگی ها : 4 خط CWDM طراحی MUX / DEMUX حداکثر 11.2 گیگابیت بر ثانیه در ه... Read More
2019-11-27 17:58:03
چین 120G SR10 300M MMF فیبر فرستنده چند منظوره MTP / MPO 100GBASE-SR10 CXP نوع فرم کارخانه

120G SR10 300M MMF فیبر فرستنده چند منظوره MTP / MPO 100GBASE-SR10 CXP نوع فرم

ماژول فرستنده گیرنده 100 GBASE-SR10 CXP MTP / MPO Max 120G SR10 300M MMF ماژول های فرستنده گیرنده 120G CXP یک کارایی بالا ، مصرف برق پایین ، راه حل اتصال طولانی برای پشتیبانی از 120G اترنت ، Infiniband QDR DDR ... Read More
2019-11-27 15:25:23
چین ماژول فرستنده فیبر چند منظوره SMF LC DOM QSFP + 1310nm 20km 40GBASE-LR4 سازگار کارخانه

ماژول فرستنده فیبر چند منظوره SMF LC DOM QSFP + 1310nm 20km 40GBASE-LR4 سازگار

ماژول فرستنده فرستنده QSFP + 1310nm 20km 40GBASE-LR4 سازگار SMF LC DOM امکانات ماژول موازی موازی 4 کانال 1310nm کامل میزان داده انتقال تا 11.3 گیگابیت در ثانیه در هر کانال سازگار با SFF-8436 QSFP رابط برقی قابل ... Read More
2019-11-27 15:25:23
چین Duplex LC Connector QSFP + Transceiver 40G دوگانه LC QSFP-40G-ER4 40km 1270 ~ 1330nm CWDM4 کارخانه

Duplex LC Connector QSFP + Transceiver 40G دوگانه LC QSFP-40G-ER4 40km 1270 ~ 1330nm CWDM4

QSFP Port 40G Dual LC QSFP-40G-ER4 40km 1270 30 1330nm CWDM4 Hilink 40G QSFP ER4 یک فرستنده نوری قابل تعویض گرم 4x10G است. ویژگی ها : 4 خط CWDM طراحی MUX / DEMUX حداکثر 11.2 گیگابیت بر ثانیه در هر پهنای باند کا... Read More
2019-10-10 11:21:23
چین 40KM QSFP اپتیکال + فرستنده 1295/1300/1304 / 1309nm SMF LC اتصال QSFP28 100G ER4 کارخانه

40KM QSFP اپتیکال + فرستنده 1295/1300/1304 / 1309nm SMF LC اتصال QSFP28 100G ER4

کانکتور نوری QSFP28 100G ER4 40km 1295nm / 1300nm / 1304nm / 1309nm SMF LC اتصال QSfp 100G QSFP28 ER4 این محصول یک ماژول فرستنده 100Gb / s است که برای برنامه های ارتباطی نوری سازگار با استاندارد Ethernet ... Read More
2019-10-10 11:05:07
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|