خانه محصولات

QSFP + فرستنده

کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
کیفیت خوب ماژول فرستنده SFP برای فروش
Very nice, we know each other for 3 years, we are appreciated of hilink quality and services Wish we can do more business in the coming year.

—— Boni Wayne

I am pleased of hilink quality. the shipments always reached promptly, cwdm solution is good and save much

—— Timur Asharly

Thank you for support, The SFP is works well with Network the most use CISCO.

—— Manop Narunart

I received all items and tested. All equipment are working good . Thanks for excellent support extended.

—— Ajith Silva

چت IM آنلاین در حال حاضر

QSFP + فرستنده

(54)
چین SMF LC اتصال گیرنده نوری OTU4 5G QSFP28 1295nm 1300nm 1304nm 1309nm کارخانه

SMF LC اتصال گیرنده نوری OTU4 5G QSFP28 1295nm 1300nm 1304nm 1309nm

2020 Hilink 5G QSFP28 100G ER4 40km 1295nm / 1300nm / 1304nm / 1309nm SMF LC اتصال دهنده فرستنده نوری OTU4 100G QSFP28 ER4 This product is a 100Gb/s transceiver module designed for optical communication ... Read More
2020-05-27 16:51:14
چین کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm کارخانه

کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm

فرستنده DOM الیاف فیبر تک هیلینک XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 / 1550nm XFP 80Km 10G BIDI ماژول فیبر WDM تک فیبر Hilink XFP 1490 / 1550nm 80Km 10G BIDI فرستنده DOM فرستنده گیرنده سری Hilink HLXBxx1XL-CD80 برای ... Read More
2020-05-27 16:51:13
چین MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4 کارخانه

MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4

Hilink سازگار 40G CSR4 QSFP + 40GBASE-CSR4 MMF 850nm 400M MPO ویژگی های محصول: حالت فرستنده کامل و دو کانال چهار کانال فاکتور فرم QSFP داغ قابل حل حداکثر طول لینک 300m om OM3 فیبر چند حالته (MMF) و 400 متر در ... Read More
2020-05-27 16:51:13
چین اتصال تک حالت QSFP + اتصال دهنده گیرنده قابل تعویض Duplex LC اتصال Hilink 5G QSFP + 4CWDM 40G 40km کارخانه

اتصال تک حالت QSFP + اتصال دهنده گیرنده قابل تعویض Duplex LC اتصال Hilink 5G QSFP + 4CWDM 40G 40km

حالت اتصال تک حالت دهنده داغ قابل اتصال Duplex LC کانکتور Hilink 5G QSFP + 4CWDM 40G 40km 1270 ~ 1330nm امکانات: ² 4 خط CWDM طراحی MUX / DEMUX ² حداکثر 11.2 گیگابیت بر ثانیه در هر پهنای باند کانال ² پهنای باند ... Read More
2020-05-27 16:51:13
چین مرکز داده اترنت QSFP + فرستنده 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28 کارخانه

مرکز داده اترنت QSFP + فرستنده 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km BASE -LR4 QSFP28

اترنت مرکز داده جدید 2020. 100Gb Gbic SFP 1310nm 25km نسخه به روز شده ماژول نوری BASE-LR4 QSFP28 100 گیگابایت-LR4 QSFP28 25 کیلومتر ماژول فرستنده QSFP28 برای پیوندهای 103 گیگابیتی اترنت بیش از 25 کیلومتر فیبر ح... Read More
2020-04-03 17:24:02
چین 25G SFP28 SR4 فیبر فرستنده چند حالته 850nm MMF LC 100m رسیدن به ماژول نوری کارخانه

25G SFP28 SR4 فیبر فرستنده چند حالته 850nm MMF LC 100m رسیدن به ماژول نوری

ماژول نوری 25G SFP28 فرستنده 850nm چند حالته MMF LC 100m رسیدن SR4 مشخصات محصول Ø نرخ بیت حداکثر 25.78 گیگابیت در ثانیه را پشتیبانی می کند Ø دارای قابلیت اتصال داغ SFP + ردپای لیزر VCSEL و 850 نانومتر فوتودیودو... Read More
2020-01-17 17:49:17
چین MPT MPO QSFP + Transceiver 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M سازگار با سوئیچ های هواوی کارخانه

MPT MPO QSFP + Transceiver 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M سازگار با سوئیچ های هواوی

سازگار با سوئیچ هواوی QSFP + 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M MPT / MPO فرستنده ویژگی ها : 4 کانال مستقل کامل و دوبلکس حداکثر سرعت داده ها برابر با 11.2 گیگابیت بر ثانیه در هر کانال است اتصال نوری MTP / MPO سازگار ... Read More
2020-01-17 17:49:17
چین ماژول سازگار Hilink 40G QSFP + Transceiver SR4 850nm 100M MPO کارخانه

ماژول سازگار Hilink 40G QSFP + Transceiver SR4 850nm 100M MPO

Hilink 40G QSFP + Transceiver SR4 850nm 100M MPO سازگار با ماژول ویژگی Ø ظرفیت کانال بالا: 40 گیگابیت بر ثانیه در هر ماژول rate حداکثر سرعت 11.1 گیگابیت بر ثانیه در هر کانال Ø حداکثر طول پیوند 100 میلی متر پیون... Read More
2020-01-03 16:32:18
چین ماژول فرستنده گیرنده 40G QSFP + 850nm 100m ماژول فرستنده گیرنده QSFP 40G SR4 سازگار کارخانه

ماژول فرستنده گیرنده 40G QSFP + 850nm 100m ماژول فرستنده گیرنده QSFP 40G SR4 سازگار

ماژول فرستنده گیرنده 40G QSFP + 850nm 100m ماژول فرستنده گیرنده QSFP 40G SR4 سازگار امکانات فاکتور فرم QSFP + قابل اتصال داغ نرخ بیت جمع 41.2 گیگابیت بر ثانیه را پشتیبانی می کند اتلاف برق... Read More
2020-01-03 16:30:35
چین 40G ER4 QSFP + فرستنده 1310nm 30km فاصله SMF LC DOM ماژول 3 سال ضمانت کارخانه

40G ER4 QSFP + فرستنده 1310nm 30km فاصله SMF LC DOM ماژول 3 سال ضمانت

40G ER4 QSFP + 1310nm 30km SMF LC DOM ماژول فرستنده سازگار با اکثر سوئیچ ها Hilink 40G QSFP ER4 یک فرستنده نوری قابل تعویض گرم 4x10G است. ویژگی ها : 4 خط CWDM طراحی MUX / DEMUX حداکثر 11.2 گیگابیت بر ثانیه در ه... Read More
2019-11-27 17:58:03
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|