خانه محصولاتQSFP + فرستنده

طول فاصله QSFP + فرستنده پروتکل اطلاعات پایدار 100G 1310nm طول موج

طول فاصله QSFP + فرستنده پروتکل اطلاعات پایدار 100G 1310nm طول موج

    • Long Distance QSFP+ Transceiver Stable Data Rate 100G 1310nm Wavelength
    • Long Distance QSFP+ Transceiver Stable Data Rate 100G 1310nm Wavelength
    • Long Distance QSFP+ Transceiver Stable Data Rate 100G 1310nm Wavelength
  • Long Distance QSFP+ Transceiver Stable Data Rate 100G 1310nm Wavelength

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE/FCC/RoHS
    شماره مدل: HL - QSFP28-LR4

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: کیسه های استاتیک، کیسه های پلاستیکی، جعبه های خرده فروشی
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، پی پال
    قابلیت ارائه: در هفته 50PCS
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: 100G QSFP28 LR4 کاربرد: 100 گیگابایت در ثانیه
    طول موج: 1310nm فاصله: 10 کیلومتر
    اتصال دهنده: LC DDM / DOM: آره
    برجسته:

    qsfp transceiver module

    ,

    qsfp optical module

    Duplex LC DDM 1310nm 10Km 100G QSFP + LR4

     

     

    امکانات :

    • رابط نوری کانتینر LC دوبلکس
    • منبع تغذیه تک + 3.3 ولت
    • فاکتور شکل QSFP28 MSA با پلاگین گرم
    • 4x28G رابط سریال برق (CEI-28G-VSR)
    • اتصال AC سیگنال های CML
    • فرستنده: 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA خنک شده (1295.56 ، 1300.05 ، 1304.58 ، 1309.14nm)
    • گیرنده: 4x25Gb / s PIN ROSA
    • اتلاف توان کم (حداکثر: 4 وات)
    • ساخته شده در عملکرد تشخیصی دیجیتال
    • محدوده دمای مورد عملیاتی: 0 تا 70
    • سازگار با 100GBASE-LR4
    • رابط ارتباطی I2C

    برنامه های کاربردی :

    • 100GBASE-LR4

    • Infiniband QDR و DDR بهم متصل می شوند

    • اتصالات 100G Datacom

     

     

    سری QSFP:

    ترتیب اطلاعات
    شماره قطعه توضیحات محصول
    HiLink-QSFP-40G-SR4 QSFP + ، 40Gb / s ، 40GBASE-SR4 ، MMF ، 850nm ، 100M
    HiLink-QSFP-40G-LR4 QSFP + ، 40 گیگابایت در ثانیه ، 40 گیگابایت-LR4 ، SMF ، 1310 نانومتر ، 10 کیلومتر
    HiLink-QSFP-100G-SR4 QSFP + ، 100Gb / s ، 100GBASE-SR4 ، MMF ، 850nm ، 100M
    HiLink-QSFP-100G-LR4 QSFP + ، 100Gb / s ، 100GBASE-LR4 ، SMF ، 1310nm ، 10KM

     

    تصاویر محصول:

    طول فاصله QSFP + فرستنده پروتکل اطلاعات پایدار 100G 1310nm طول موج 0

    طول فاصله QSFP + فرستنده پروتکل اطلاعات پایدار 100G 1310nm طول موج 1

     


     

     

     

    حمل و نقل:

    اکسپرس بین المللی: DHL ، FedEx ، EMS ، TNT ، UPS و غیره3-7 روز طول می کشد.

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Pauline

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات