خانه محصولاتQSFP + فرستنده

طول فاصله QSFP + فرستنده پروتکل اطلاعات پایدار 100G 1310nm طول موج

طول فاصله QSFP + فرستنده پروتکل اطلاعات پایدار 100G 1310nm طول موج

    • Long Distance QSFP+ Transceiver Stable Data Rate 100G 1310nm Wavelength
    • Long Distance QSFP+ Transceiver Stable Data Rate 100G 1310nm Wavelength
    • Long Distance QSFP+ Transceiver Stable Data Rate 100G 1310nm Wavelength
  • Long Distance QSFP+ Transceiver Stable Data Rate 100G 1310nm Wavelength

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE/FCC/RoHS
    شماره مدل: HL - QSFP28-LR4

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: کیسه های استاتیک، کیسه های پلاستیکی، جعبه های خرده فروشی
    زمان تحویل: 2-7 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، پی پال
    قابلیت ارائه: در هفته 50PCS
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: 100G QSFP28 LR4 کاربرد: 100 گیگابیت در ثانیه / ثانیه
    طول موج: 1310 نانومتر فاصله: 10 کیلو متر
    اتصال دهنده: LC DDM / DOM: بله

    فاصله از راه دور و نرخ داده پایدار 100G 1310nm 10Km QSFP28 LR4

    Duplex LC DDM 1310nm 10Km 100G QSFP + LR4

    امکانات :

    • رابط نوری کانکتور دوبلکس LC
    • منبع تغذیه 3.3V تنها
    • فاکتور فرم QSFP28 MSA داغ جوش
    • رابط سریال برق 4x28G (CEI-28G-VSR)
    • اتصال AC از سیگنال های CML
    • فرستنده: 4x25 گیگابایت / ثانیه LAN WDM EML TOSA (1295.56، 1300.05، 1304.58، 1309.14nm) خنک کننده
    • گیرنده: 4x25Gb / s PIN ROSA
    • تلفات کم انرژی (حداکثر: 4W)
    • ساخته شده در عملکرد تشخیص دیجیتال
    • محدوده دما عامل مورد: 0 تا 70
    • مطابق با 100GBASE-LR4
    • رابط ارتباطی I2C

    برنامه های کاربردی :

    • 100GBASE-LR4

    • Infiniband QDR و DDR متصل می شوند

    • اتصالات 100G Datacom

    سری QSFP:

    سفارش اطلاعات
    شماره قطعه توضیحات محصول
    HiLink-QSFP-40G-SR4 QSFP +، 40Gb / s، 40GBASE-SR4، MMF، 850nm، 100M
    HiLink-QSFP-40G-LR4 QSFP +، 40Gb / s، 40GBASE-LR4، SMF، 1310nm، 10KM
    HiLink-QSFP-100G-SR4 QSFP +، 100Gb / s، 100GBASE-SR4، MMF، 850nm، 100M
    HiLink-QSFP-100G-LR4 QSFP +، 100Gb / s، 100GBASE-LR4، SMF، 1310nm، 10KM

    تصاویر محصول:

    حمل و نقل:

    اکسپرس بین المللی : DHL، FedEx، EMS، TNT، UPS و غیره. 3-7 روز طول می کشد

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Pauline

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)