خانه محصولاتماژول فرستنده ایکس 2

فرستنده اترنت فیبر نوری 1310 نانومتر 10g چند حالت X2 Lrm Duplex SC Connector

فرستنده اترنت فیبر نوری 1310 نانومتر 10g چند حالت X2 Lrm Duplex SC Connector

    • 1310nm Wavelength Fiber Optic Transceiver 10g Multi Mode X2 Lrm Duplex SC Connector
    • 1310nm Wavelength Fiber Optic Transceiver 10g Multi Mode X2 Lrm Duplex SC Connector
  • 1310nm Wavelength Fiber Optic Transceiver 10g Multi Mode X2 Lrm Duplex SC Connector

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE,ROHS,FCC
    شماره مدل: HL-X2-LRM

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: کیسه استاتیک، پلاستیکی تخت، جعبه خرده فروشی، توسط نیاز
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 2000 عدد / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نرخ داده: 30% طول موج: 1310 نانومتر
    فاصله: 220 متر نام محصول: HL-X2-LRM
    لوگو: می تواند سفارشی گارانتی: 3 سال

    فرستنده اپتیکال 10g چند حالت x2 lrm Duplex SC connector

    امکانات

    سازگار با X2 MSA Rev.2.0b پشتیبانی از IEEE 802.3aq، برنامه 10GBASE-LRM در 10.3125Gbps متوسط ​​قدرت خروجی: -6.5 ~ -0.5dBm حسگر گیرنده: -14.4dBm فاصله انتقال تا 220m بیش از MMF منبع تغذیه: 3.3V ، APS (+ 1.2V) استاندارد دمای کار: 0 تا 70 درجه سانتیگراد به صورت پیش فرض عملکرد تشخیصی دیجیتال عمودی لایه سطحی سطحی در اتصال 1310 نانومتری دوطرفه SC کانکتور 70 پین اتصال دهنده با رابط کاربری XAUI مدیریت و کنترل از طریق رابط MDIO 2 با شکایت با RoHS RoHS 6 شرایط محیطی

    برنامه های کاربردی

    10GE سوئیچ های اترنت و روتر 10GE هسته روتر 10GE ذخیره سازی دیگر سیستم انتقال 10Gbps اترنت

    فرستنده های X2

    شماره بخش HaiLi شماره بخش سیسکو کاربرد نرخ داده طول موج فاصله

    اتصال دهنده

    تایپ کنید

    HL-X2-SR X2-10GB-SR = X2 10GBASE-SR 10G 850 نانومتر 300 متر SC
    HL-X2-LR X2-10GB-LR = X2 10GBASE-LR 10G 1310 نانومتر 10 کیلومتر SC
    HL-X2-ER X2-10GB-ER = X2 10GBASE-ER 10G 1550 نانومتر 40 کیلومتر SC
    HL-X2-ZR X2-10GB-ZR = X2 10GBASE-ZR 10G 1550 نانومتر 80 کیلومتر SC
    HL-X2-LRM X2-10GB-LRM = X2 10GBASE-LRM 10G 1310 نانومتر 220 متر SC

    نمایش عکس واقعی

    محصولات اصلی ما

    اطلاعات شرکت

    بسته بندی و حمل و نقل

    اکسپرس بین المللی: DHL، FedEx، EMS، TNT، UPS و غیره. 3-7 روز طول می کشد

    خدمات ما

    سفارش OEM / ODM در دسترس است

    ما می توانیم محصولات را با توجه به نیازهای شما عرضه کنیم و برچسب محصولات را برای شرکت شما طراحی کنیم.

    ضمانت
    ما قول می دهیم که تمام فرستنده های اپتیکال تبلیغاتی با اجزای جدید و قطعات جدید با نام تجاری جدید و کاملا از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنند. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمون عملکردی و پیری آزمایش شده است. ما از 3 سال گارانتی برای تمام فرستنده های نوری از تاریخ حمل و نقل ارائه می دهیم.

    آنچه ما عرضه می کنیم

    ما طیف گسترده ای از فرستنده های نوری با کیفیت بالا و ماژول های غیر فعال CWDM / DWDM Mux / Demux عرضه می کنیم. ماژول های نوری با سیسکو، Huawei، Extreme، HP، Finisar، Broadcom، Foundry، Alcatel، D-Link، Enterasys، Netgear، Juniper، Nortel، Linksys، Allied، Zyxel، Dell، Redback، H3C، ZTE، Ruijie، Ciena، Alcatel-lucent، و غیره

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Allison Liu

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)