خانه محصولاتماژول فرستنده ایکس 2

X2 10GBase LR فرستنده تک حالت 1310nm طول موج 10KM فاصله X2-10GB-LR

X2 10GBase LR فرستنده تک حالت 1310nm طول موج 10KM فاصله X2-10GB-LR

    • X2 10GBase LR Single Mode Transceiver 1310nm Wavelength 10KM Distance X2-10GB-LR
    • X2 10GBase LR Single Mode Transceiver 1310nm Wavelength 10KM Distance X2-10GB-LR
    • X2 10GBase LR Single Mode Transceiver 1310nm Wavelength 10KM Distance X2-10GB-LR
  • X2 10GBase LR Single Mode Transceiver 1310nm Wavelength 10KM Distance X2-10GB-LR

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE,ROHS,FCC
    شماره مدل: HL-X2-10g-LR

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: کیسه استاتیک، پلاستیکی تخت، جعبه خرده فروشی، توسط نیاز
    شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون، MoneyGram، پی پال
    قابلیت ارائه: 2000 عدد / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نرخ داده: 30% طول موج: 1310 نانومتر
    فاصله: 10 کیلومتر نام محصول: HL-X2-10g-LR
    لوگو: می تواند سفارشی گارانتی: 3 سال

    X2 10GBase-LR فرستنده 1310 نانومتر 10KM X2 ماژول X2-10GB-LR

    ویژگی

    سازگار با X2 MSA Rev2.0b

    پشتیبانی از IEEE 802.3ae 10GBASE-LR در 10.3125Gbps

    فاصله انتقال تا 10 کیلومتر (SMF)

    لیتیوم DFB لیتیوم 1310 نانومتری SC

    اتصال دوتایی نوری SC

    اتصال پین 70 پین داغ با رابط برق XAUI

    مدیریت و کنترل از طریق رابط MDIO دو سیم

    منبع تغذیه: 3.3V، APS (1.2V)

    مانیتورینگ اپتیک تشخیصی

    محدوده دما: 0 ~ 70 درجه سانتی گراد

    ROHS سازگار است

    برنامه های کاربردی

    سوئیچ ها و روترهای اترنت 10GE

    10GE هسته روتر

    10GE ذخیره سازی

    دیگر سیستم انتقال 10Gbps اترنت

    مشخصات

    استانداردها IEEE Std. 802.3ae
    تعویض S1: فعال کردن / غیر فعال کردن پیوند عبور از طریق
    چراغ های وضعیت PWR (قدرت): ON = اتصال به برق AC خارجی
    پیوند: ON = واحد دریافت پالس پیوند از یک دستگاه سازگار دریافت می کند
    RX (دریافت): ON = بسته ها دریافت می شوند
    ابعاد عرض: 1.42 "[36.0 میلی متر]
    عمق: 0.53 "[13.5 میلی متر]
    ارتفاع: 3.58 "[91.0 میلی متر]
    طول موج خروجی -5.5 نانومتر <λc <5. 5 نانومتر
    قدرت فرستنده -6 ~ + 0.5dBm
    حساسیت گیرنده -14dB
    قدرت + 5 V +3.3 V
    مصرف برق 4.0 W
    محیط -40 تا + 85 درجه سانتیگراد عامل
    وزن حمل و نقل 0.44 پوند [0.20 کیلوگرم]
    رعایت ایمنی منبع تغذیه Wall Mount: UL Listed، C-UL Listed (کانادا)
    رعایت قوانین FCC کلاس A، CISPR22 / EN55022 کلاس A، EN55024، EN61000، علامت CE
    ضمانتنامه 3 سال

    نمایش محصول

    بسته بندی و حمل و نقل

    بسته بندی

    • ما بسته بندی ایمن و قابل اعتماد ارائه می دهیم: کیسه های استاتیک، کیسه های پلاستیکی، جعبه های خرده فروشی و یا مورد نیاز
    • مدت زمان تحویل: 1-5 روز کاری

    حمل و نقل

    • اکسپرس بین المللی: DHL، FedEx، EMS، TNT، UPS و غیره. طول می کشد 1-5 روز.

    خدمات ما

    OEM و ODM

    سفارش OEM / ODM در دسترس است

    ضمانت
    کیفیت بالا زندگی ما است. ما قول می دهیم همه محصولات تبلیغاتی با نام تجاری جدید است. ما هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نمی کنیم. هر گونه موارد معیوب می تواند در زمان گارانتی بازگردانده شود.

    آنچه ما عرضه می کنیم

    ما طیف گسترده ای از فرستنده های نوری با کیفیت بالا و ماژول های غیر فعال CWDM / DWDM Mux / Demux عرضه می کنیم. محصولات ما با سیسکو، Huawei، Extreme، HP، Finisar، Broadcom، Foundry، Alcatel، D-link، Foundry، Alcatel، D-Link، Enterasys، Netgear، Juniper، Nortel، Linksys، Allied، Zyxel، Dell، Redback، H3C، ZTE، Ruijie، Ciena سازگار هستند. ، Alcatel-lucent، و غیره

    نمایش محصولات

    اطلاعات شرکت

    ما در تامین تجهیزات شبکه تخصص داریم. محصولات عمده ما ماژول های گیرنده نوری و غیر فعال CWDM / DWDM multiplexers است. ماژول های گیرنده شامل SFP، GBIC، SFP +، XFP، X2، Xepnak و فرستنده های CWDM / DWDM هستند. گیرنده های فرستنده می توانند تقریبا همه سوئیچ های برند سازگار باشند.

    ما محصولات با کیفیت بالا را با قیمت های رقابتی عرضه می کنیم. ما کارکنان حرفه ای داریم که همیشه در اینجا برای حمایت فنی و بهترین خدمات شما ارائه می دهند.

    ماژول های محبوب ترین ما سهام داریم. اقلام بدون سهام اغلب زمان تحویل بسیار کوتاه نیز دارند. اگر شما نمی توانید موارد مورد نیاز در وب سایت ما پیدا کنید، فقط با ما تماس بگیرید. ما مدت کوتاهی پاسخ خواهیم داد.

    سایر محصولات

    سوالات متداول

    1. س: آیا شما به فروش محصولات دست دوم دست می یابید؟
    A: No. همه محصولات ما با نام تجاری جدید است، ما از اجزای دست دوم هرگز استفاده نمی کنیم.

    2. Q: چه شرایط پرداخت شما قبول می کنید؟
    A: T / T، Paypal، Western Union قابل قبول است.

    3. Q: راه های حمل و نقل شما می توانید ارائه دهید؟
    A: راه های حمل و نقل معمول ما عبارتند از DHL، FedEx، TNT، UPS، EMS و غیره 3-7 روز.

    4. Q: آیا محصولات خود را با گارانتی می آیند؟
    A: بله، ما 3 سال گارانتی برای تمام محصولات ما از تاریخ حمل و نقل ارائه می دهیم.

    5. Q: چه دستگاه هایی می توانند محصولات شما سازگار باشند؟
    A: محصولات ما با Cisco، Huawei، Ciena، H3C، HP، Extreme، Foundry، Brocade، D-link، Alcatel، Riverstone، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Ruijie، Zyxel و غیره سازگار است.

    6. پرسش: چگونه یک سفارش بگذارید؟
    A: 1> جزئیات سفارش تأیید شده، لطفا به ما مدل و کمیت نیاز دارید.
    2> فاکتور Proforma تایید شده، سفارش پس از دریافت پرداخت مرتب خواهد شد.
    3> تأیید و تحویل کالا، سپس شماره ردیابی به سرعت به شما ارسال می شود.
    4> ما برای ردیابی کالاهای خود کمک خواهیم کرد تا آنها را با خیال راحت دریافت کنید.

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Allison Liu

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)