خانه محصولاتفیبر رسانه تبدیل

فیبر تکنیک مبدل تجهیزات سیمپلکس سیمپلکس Simplex Rj45 SC 5V

فیبر تکنیک مبدل تجهیزات سیمپلکس سیمپلکس Simplex Rj45 SC 5V

    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
    • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V
  • Telecom Equipment Simplex Fiber Media Converter Single Mode Fiber To Rj45 SC 5V

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن ، گوانگدونگ ، چین
    نام تجاری: HiLink
    گواهی: CE , ROHS,
    شماره مدل: HL-MC-1000SFP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: کیسه استاتیک ، پلاستیک PVC Pack ، جعبه خرده فروشی ، جعبه فنی یا سفارشی.
    زمان تحویل: 2-5 روز کاری
    شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union ، پی پال ، AliExpress ، Alipay و غیره.
    قابلیت ارائه: 3000 / قطعه در ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام محصول: مبدل تک فیبر رسانه ای SC سبک بندر: درگاه SFP Style & RJ45
    نرخ داده: 10/100 / 1000BASE نوع فیبر: SMF و MMF
    سوکت: SC ضمانتنامه: 3 سال

    فیبر تک مبدل تجهیزات ارتباطات از سیم فیکس سیمپلکس Simplex Rj45 SC 5V
     
     
    ویژگی ها:
     
    Hilink series Gigabit Ethernet Fiber Switch has 1 port 10/100/1000M UTP ports and 1 fiber port 1000Mbps SFP socket(The end users can use different SFP module according to his requirements, for example: 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000Base-LX etc.). فیبر سوئیچ سری Gigabit Ethernet سری Hilink دارای 1 درگاه UTP 10/100 / 1000M درگاه UTP و 1 پورت فیبر 1000Mbps SFP SFP (کاربران نهایی می توانند با توجه به شرایط وی از ماژول SFP مختلف استفاده کنند ، به عنوان مثال: 1000Base-T، 1000Base-SX، 1000Base- LX و غیره). The product is possessed of stable performance, excellent quality and reasonable price because of adopting latest IC from USA and high quality of transceivers. این محصول به دلیل اتخاذ آخرین آی سی از ایالات متحده و کیفیت بالای فرستنده فرستنده از عملکرد پایدار ، کیفیت عالی و قیمت مناسب برخوردار است. It is applicable to use in small patterns of Optical Fiber Ethernet. استفاده از آن در الگوهای کوچک اترنت فیبر نوری قابل استفاده است.
     

    • یک درگاه 10/100 / 1000Base-T RJ45 و 1 سوکت SFP ، می تواند سیگنال های اترنت نوری-برقی را بین پورت های UTP 10/100 / 1000M و پورت های فیبر نوری 1000M تبدیل کند و سیگنال های اترنت را بین پورت و پورت تغییر دهد.
    • عملکرد مذاکره خودکار از درگاه UTP برای خودکار 10/100 / 1000M و Full Duplex / Half Duplex پشتیبانی می کند.
    • محافظت از طوفان
    • از قاب حداکثر 1536 بایت پشتیبانی می کند
    • مصرف برق اندک (3W) ، گرمای کم ، پایداری خوب

     
     

    پارامتر مشخصات فنی
    حالت دسترسی اترنت 10/100 / 1000Mbps گیگابیت
    استاندارد IEEE802.3 10Base-T اترنت ، IEEE802.3u 100Base-TX / FX سریع اترنت ، IEEE802.3ab 1000Base-T ، IEEE802.3z 1000Base-SX / LX گیگ تریت ، IEEE802.1qVLAN، IEEE802.1po درخت
    طول موج 850nm / 1310nm / 1550nm
    فاصله انتقال

    فیبر دو حالته: 220m (62.5 / 125um) / 550m (50 / 125um)
    الیاف تک حالت: فیبر دوتایی: 20/40/60/80 کیلومتر
    حالت تک فیبر تک: 20/40/60/80 کیلومتر
    جفت پیچ خورده رده -5: 100 متر

    بندر

    یک درگاه RJ45:
    اتصال با جفتهای پیچیده STP / UTP رده 5
    یک درگاه نوری:
    فیبر دو حالته: SC (50 ، 62.5 / 125um)
    فیبر دو حالته: SC / FC (9 / 125um)
    حالت تک فیبر تک: SC / FC (9 / 125um)

    تبدیل یعنی تبدیل رسانه ها
    تاخیر انداختن <10us
    BER <10-9
    MTBF 100000 ساعت
    نشانگر LED PWR، 100M؛ FXL، 1000M، TX، RX؛
    منبع تغذیه AC220 0.5A / DC-48 (داخلی)
    مصرف برق 5W
    دمای کارکرد -10 ~ 55 ° C
    رطوبت عملیاتی 5٪ ~ 90٪
    دمای ذخیره سازی -40 ~ 70 ° C
    حفظ رطوبت 5٪ ~ 90٪ غیر چگالشی
    ابعاد 95mm * 70mm * 25mm (منبع تغذیه خارجی)

     
     
    مزیت سرویس ما:
     
    1. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تا سفارش خود را تأیید کنید.
    2. زمان سرب کوتاه پس از تأیید.

    3. ما کالاها را توسط International Express تحویل می دهیم.
    4. پاسخ سریع برای بازخورد مشتریان و سوالات دیگر.
     
     
    فیبر تکنیک مبدل تجهیزات سیمپلکس سیمپلکس Simplex Rj45 SC 5V

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Morven Zhu

    تلفن: +8615919890894

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات