خانه محصولاتکابل فعال نوری

کابل اترنت فعال 100G AOC نوری Hilink QSFP28 به QSFP28 برای سوئیچ درگاه 100G

کابل اترنت فعال 100G AOC نوری Hilink QSFP28 به QSFP28 برای سوئیچ درگاه 100G

    • 100G AOC Optical Active Ethernet Cable Hilink QSFP28 To QSFP28 For 100G Port Switch
    • 100G AOC Optical Active Ethernet Cable Hilink QSFP28 To QSFP28 For 100G Port Switch
    • 100G AOC Optical Active Ethernet Cable Hilink QSFP28 To QSFP28 For 100G Port Switch
    • 100G AOC Optical Active Ethernet Cable Hilink QSFP28 To QSFP28 For 100G Port Switch
  • 100G AOC Optical Active Ethernet Cable Hilink QSFP28 To QSFP28 For 100G Port Switch

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE, ROHS, FCC
    شماره مدل: HL100GAOC

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 2 / قطعه
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: کیسه پلاستیس. کیف استاتیک
    شرایط پرداخت: L / C ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram
    قابلیت ارائه: 1000PCS / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: 100G AOC 5m طول کابل: 5 متر
    ضمانتنامه: 3 سال لوگو: قابل تنظیم است

    کابل اترنت فعال نوری Hilink QSFP28 تا QSFP28 100G AOC برای سوئیچ درگاه 100G

     

     

    شرح

    حQS-MPO101-XXXC چهار کانال ، افزونه ، موازی ، فیبر نوری QSFP + است AOC برای 100 Gigabit Ethernet and Infiniband EDR Applications. 0 گیگابیت اترنت و Infiniband EDR برنامه های کاربردی. This این AOC is a high performance module for short-range multi-lane data communication and interconnect applications. یک ماژول با کارایی بالا برای ارتباط با داده های چند لاین با برد کوتاه و برنامه های اتصال به یکدیگر است. It integrates four data lanes in each direction with این چهار خط داده را در هر جهت با هم ادغام می کند 100 Gbps bandwidth. پهنای باند 0 گیگابیت بر ثانیه. Each lane can operate at هر خط می تواند در آن کار کند 25.78125 Gbps تا 70 متر با استفاده از الیاف OM3 یا 100 متر با استفاده از فیبر OM4. These modules are designed to operate over multimode fiber systems using a nominal wavelength of 850nm. این ماژول ها با استفاده از طول موج اسمی 850nm طراحی شده اند تا بر روی سیستم های فیبر چند حالته کار کنند. The electrical interface uses a 38 contact edge type connector. رابط برق از یک کانکتور 38 لبه تماس استفاده می کند. The optical interface uses an 12 fiber MTP (MPO) connector. رابط نوری از کانکتور 12 فیبر MTP (MPO) استفاده می کند. This module incorporates این ماژول گنجانیده شده است HTD مدار ثابت و فن آوری VCSEL برای ارائه عمر طولانی ، کارایی بالا و خدمات مداوم قابل اعتماد.

     

    امکانات

    ¨ 4 کانال ماژول فرستنده کامل و دوتایی

    ¨ از کل داده 100Gbps پشتیبانی می کند

    ¨ نرخ داده انتقال تا حداکثر 28.05Gbps در هر کانال

    ¨ آرایه 4 کانال 850nm VCSEL

    ¨ آرایه ردیاب عکس پین 4 کانال

    ¨ مصرف کم انرژی <3.5W

    ¨ فاکتور فرم QSFP داغ قابل حل

    ¨ حداکثر طول پیوند از 70 متر بر روی OM3 Multimode Fiber (MMF) و 100M در OM4 MMF

    ¨ مخزن اتصال MPO

    ¨ ساخته شده در تشخیص دیجیتال تشخیصینs

    ¨ دمای مورد عمل 0 ° C تا + 70 ° C

    ¨ ولتاژ منبع تغذیه 3.3 ولت

    ¨ RoHS 6 سازگار است(بدون سرب)

     

    برنامه های کاربردی

    ¨ IEEE 802.3bm 100GBASE SR4

    ¨ نامتناهی EDR

    ¨ کانال فیبر 128G

    ¨ 4x28Gb / s Multimode OTN

     

    سری کابل QSFP

     

    شماره قطعه شرح
    کابل HL-QSFP + 40G-نوری  
    HL-QSFP-40G-AOC1M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 1M
    HL-QSFP-40G-AOC3M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 3M
    HL-QSFP-40G-AOC5M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 5M
    HL-QSFP-40G-AOC7M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 7M
    HL-QSFP-40G-AOC10M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 10M
    HL-QSFP-40G-AOC20M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 20M
    HL-QSFP-40G-AOC30M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 30M
    HL-QSFP-40G-AOC50M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 50M
    HL-QSFP-40G-AOC100M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 100M
    کابل مس HL-QSFP + 40G  
    HL-QSFP-H40G-CU1M QSFP + به QSFP + کابل مس منفعل 1M
    HL-QSFP-H40G-CU2M QSFP + به QSFP + کابل مس منفعل 2M
    HL-QSFP-H40G-CU3M QSFP + به QSFP + کابل مس منفعل 3M
    HL-QSFP-H40G-CU4M QSFP + به QSFP + کابل مس منفعل 4M
    HL-QSFP-H40G-CU5M QSFP + به QSFP + کابل مس منفعل 5M
    HL-QSFP-H40G-ACU7M QSFP + به QSFP + کابل مس فعال
    HL-QSFP-H40G-ACU10M QSFP + به QSFP + کابل مس فعال
    کابل مس HL-QSFP-4SFP + مس  
    HL-QSFP-4SFP10G-CU0.5M کابل مس QSFP + به 4SFP + Passive مس 0.5M
    HL-QSFP-4SFP10G-CU1M کابل مس QSFP + to 4SFP + Passive مس 1M
    HL-QSFP-4SFP10G-CU3M کابل مس 3M QSFP + به 4SFP + Passive Copper
    HL-QSFP-4SFP10G-CU5M کابل مس 5M QSFP + به 4SFP + Passive مس
    کابل نوری HL-QSFP-4SFP +  
    HL-QSFP-4SFP10G-AOC1M QSFP + به 4SFP + کابل نوری فعال 1M
    HL-QSFP-4SFP10G-AOC3M QSFP + به 4SFP + 3M کابل نوری فعال
    HL-QSFP-4SFP10G-AOC5M QSFP + به 4SFP + کابل نوری فعال 5M
    HL-QSFP-4SFP10G-AOC7M QSFP + به 4SFP + کابل نوری فعال 7M
    HL-QSFP-4SFP10G-AOC10M QSFP + به 4SFP + کابل نوری فعال 10M

     

    نصب شده و ODM

    سفارش OEM / ODM در دسترس است.

     

    حمل و نقل

    International Express: DHL, FedEx,EMS,TNT, UPS and so on. اکسپرس بین المللی: DHL ، FedEx ، EMS ، TNT ، UPS و غیره. It takes 2-7 days. 2-7 روز طول می کشد.

     

    ضمانت

     

    We promise all the advertised optical transceivers are brand new with new components and parts and absolutely never use old and refurbished materials. ما قول می دهیم که تمام فرستنده های نوری تبلیغی با قطعات و قطعات جدید کاملاً جدید هستند و کاملاً هرگز از مواد قدیمی و مرمت شده استفاده نکنید. All the optical transceivers have been through functional test and aging test. تمام فرستنده های نوری از طریق آزمایش عملکردی و آزمایش پیری انجام شده اند. We provide 3 years warranty for all the optical transceivers from the date of shipment. ما از تاریخ حمل و نقل 3 سال ضمانت برای همه گیرنده های نوری ارائه می دهیم.

     

    آنچه ما تهیه می کنیم

     

    We supply all kinds of compatible optical transceiver modules, including SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, BIDI,CWDM,DWDM and other special transceiver modules. ما انواع ماژول گیرنده نوری سازگار ، از جمله SFP ، GBIC ، SFP + ، XENPAK ، X2 ، XFP ، BIDI ، CWDM ، DWDM و سایر ماژول های فرستنده ویژه را تهیه می کنیم. Our products محصولات ما با کلیدهای اصلی سازگار هستند.

     

    کابل اترنت فعال 100G AOC نوری Hilink QSFP28 به QSFP28 برای سوئیچ درگاه 100G

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Morven Zhu

    تلفن: +8615919890894

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات