• MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4
    • MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4
    • MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4
    • MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4
    • MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4
    • MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4
  • MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4

    MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE
    شماره مدل: HLCSR4QSFP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: مورد پلاستیک
    شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union
    قابلیت ارائه: 500 قطعه در ماه
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نام محصول: 40G CSR4 850nm نرخ داده: 40 گرم
    طول موج: 850nm فیبر اتصال دهنده: MPO
    ضمانتنامه: 3 سال
    برجسته:

    qsfp transceiver module

    ,

    qsfp optical module

    توضیحات محصول

    MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4

    Hilink سازگار 40G CSR4 QSFP + 40GBASE-CSR4 MMF 850nm 400M MPO

     

    ویژگی های محصول:

    حالت فرستنده کامل و دو کانال چهار کانال

    فاکتور فرم QSFP داغ قابل حل حداکثر طول لینک 300m om OM3

    فیبر چند حالته (MMF) و 400 متر در OM4 MMF

    قابلیت چند منظوره: 1.06 GB / s تا 10.5Gb / s در هر کانال

    رابط الکتریکی XLPPL غیر منتظره

    اتلاف حداکثر پوپر <1.2W

    فناوری آرایه VCSEL قابل اطمینان

    ROHS-6 سازگار است

    ساخته شده در توابع تشخیصی دیجیتال از جمله نظارت نوری

    دامنه دمای مورد کار تجاری: 0 ~ 70C

    مخزن MPO 1 × 12 le

     

    برنامه های کاربردی:

    40GBASE-SR4 40G اترنت
    Breakout به 10GBASE SR اترنت

    اتصالات اختصاصی

     

    ترتیب اطلاعات
    شماره قطعه توضیحات محصول
    HiLink-QSFP-40G-SR4 QSFP +، 40Gb / s، 40GBASE-SR4، MMF، 850nm، 100M
    HiLink-QSFP-40G-LR4 QSFP +، 40Gb / s، 40GBASE-LR4، SMF، 1310nm، 10KM
    HiLink-QSFP-100G-SR4 QSFP +، 100Gb / s، 100GBASE-SR4، MMF، 850nm، 100M
    HiLink-QSFP-100G-LR4 QSFP +، 100Gb / s، 100GBASE-LR4، SMF، 1310nm، 10KM
    HiLink-QSFP-40G-IR4 QSFP +، 40Gb / s، 100GBASE-IR4، SMF، 1310nm، 2KM
    HiLink-QSFP-40G-IR4 QSFP +، 40Gb / s، 100GBASE-IR4، SMF، 1310nm، 10KM
     

     

    MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4 0MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4 1

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    MMF 850nm 400M MPO Qsfp فرستنده نوری Hilink سازگار 40G CSR4 40GBASE-CSR4 آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!