• کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm
    • کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm
    • کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm
    • کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm
    • کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm
    • کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm
  • کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm

    کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE
    شماره مدل: HL XFP

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: مورد پلاستیک
    شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union
    قابلیت ارائه: 500pair در ماه
    بهترین قیمت مخاطب

    اطلاعات تکمیلی

    نام: XFP BIDI 10G طول موج: 1490 / 1550nm
    فیبر: فیبر تک اتصال دهنده: LC
    ضمانتنامه: 3 سال مواد: LSZH ، PVC ، پلاستیک
    برجسته:

    qsfp transceiver module

    ,

    qsfp optical module

    توضیحات محصول

    کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm

    فرستنده DOM الیاف فیبر تک هیلینک XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 / 1550nm

    XFP 80Km 10G BIDI

    ماژول فیبر WDM تک فیبر Hilink XFP 1490 / 1550nm 80Km 10G BIDI فرستنده DOM

    فرستنده گیرنده سری Hilink HLXBxx1XL-CD80 برای 10G اترنت 10G طراحی شده است ، و می تواند نرخ پشتیبانی از داده ها را از 9.953Gb / s تا 11.3Gb / s بدست آورد. بهینه سازی شده برای هر شکل بالا و مقرون به صرفه برای تهیه بهترین راه حل ها برای برنامه های داده-کام و ارتباط از راه دور به مشتریان.

     

    امکانات

     

    9.95 تا 1 را پشتیبانی می کند1.3نرخ بیت Gb / s

    اتصال دهنده Simplex LC

    ردپای XFP با قابلیت اتصال داغ

    خنک شد 1490 نانومتر EML فرستنده، 1550nm گیرنده APD

    خنک شد 1550 نانومتر EML فرستنده، 1490nm گیرنده APD

    مناسب برای 80 km ارتباط SMF

    مصرف کم انرژی، < 3.5W

    رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی

    رابط نوری مطابق با IEEE 802.3ae 10GBASE-زر

    رابط برق سازگار با SFF-8431

    دمای مورد عمل:

    تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد

     

     

    برنامه های کاربردی

    اترنت 10GBASE-BX 10.3125Gb / s

    اترنت 10 GBASE-BX 9.953 گیگابایت در ثانیه

    SONET OC-192 & SDH STM I-64.1

    پیوند نوری دیگر

     

    کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm 0

    می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
    کانکتور LC تک فیبر DOM فرستنده گیرنده Hilink XFP WDM BIDI 10G SFP + 1490 1550nm آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
    با تشکر!