• QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S
  • QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S
  • QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S
  • QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S
  • QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S
  • QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S
  • QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S
QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S

QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: Hilink
گواهی: CE,ROHS,FCC
شماره مدل: HL-QS100GCW2 کیلومتر

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiable
جزئیات بسته بندی: کیف استاتیک ، پلاستیک تخت ، جعبه خرده فروشی ، براساس نیاز
شرایط پرداخت: L / C ، T / T ، Western Union.paypal
قابلیت ارائه: 100 / رایانه شخصی / ماه
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نرخ داده: 100 گیگابایت در ثانیه فاصله: 2 کیلومتر
طول موج: 1310nm فیبر اتصال دهنده: LC
ضمانتنامه: 3 سال بسته بندی: QSFP28
برجسته:

ماژول گیرنده نوری QSFP28 ، ماژول گیرنده نوری DOM ، QSFP-100G-CWDM4-S

,

DOM Optical Transceiver Module

,

QSFP-100G-CWDM4-S

توضیحات محصول

QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S

QSFP-100G-CWDM4-S سازگار 100GBASE-CWDM4 QSFP28 1310nm 2km ماژول فرستنده نوری DOM

توضیحات محصول

 

100G QSFP28 CWDM 2 کیلومتر

هزینه

من پشتیبانی از 100GBASE-CWDM4 (103.1Gb / s)

من نرخ بیت لین 25.78 گیگابایت در ثانیه ؛

من انتقال تا 2 کیلومتر در SMF ؛

من گیرنده لیزر و پین CWDM DML ؛

من رابط الکتریکی I / O با سرعت بالا (CAUI-4) ؛

من رابط I2C با نظارت دیجیتال تشخیصی یکپارچه ؛

من بسته QSFP28 MSA با اتصال LC دوبلکس ؛

من منبع تغذیه تنها + 3.3 ولت

من حداکثر مصرف برق 3.5 وات

من دمای مورد کار: 0 تا +70 درجه سانتیگراد ؛

من سازگار با 100G CWDM4 MSA ؛

من مطابق با IEEE802.3bm ؛

من سازگار با SFF-8665 و SFF-8679 ؛

من مطابق با دستورالعمل 2011/65 / EU اتحادیه اروپا (RoHS 6/6) ؛

 

کاربرد

برنامه 100GBASE-CWDM4 با FEC

 
پارامتر

QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S 0

QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S 1QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S 2QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S 3QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S 4

 

 

 

QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S 5

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
QSFP28 1310nm ماژول گیرنده نوری DOM QSFP-100G-CWDM4-S آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!