Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

5M OM4 Duplex MM Type B 50/125um 8 کابل جامپر فیبر MPOF - 4LC/UPC

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: HILINK
گواهی: CE FCC Rohs
شماره مدل: HL-MPO-4LC-10M
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: کیسه پلاستیکی، کارتن
شرایط پرداخت: L/C، D/A، T/T، Western Union
قابلیت ارائه: 1000/عدد/ماه
  • اطلاعات تکمیلی
  • توضیحات محصول

اطلاعات تکمیلی

رابط: MPO به 4LC/UPC تایپ کنید: نوع B
طول: 10 متر نوع فیبر: SMF 50/125um
مواد: LZSH/PVC CE RoHS: حمایت کردن
برجسته:

50/125um 8 کابل جامپر فیبر

,

کابلهای جامپر فیبر OM4 دوبلکس MM

,

کابل جامپر فیبر نوری 5M

توضیحات محصول

5 متری OM4 MPO 8Fiber MPOF -4LC/UPC Duplex Multimode Type B 50/125um OM4

از آنجایی که ما انواع مختلفی از محصولات را داریم، اگر نمی توانید مورد صحیح مورد نیاز خود را پیدا کنید، لطفاً درخواست خود را برای ما ارسال کنید. ما به زودی پیگیری خواهیم کرد.

 

توضیحات محصول

فایبر پچ کورد به عنوان جامپرهای فیبر یا جامپر فیبر نیز شناخته می شود.پچ کابل فیبر نوری یکی از پرکاربردترین قطعات در شبکه فیبر نوری است.

 

ویژگی

سازگار با IEC61754-7؛ سازگار با TelcordiaGR-1435-CORE

نوع قفل فشاری - کششی.

فرول ها برای SM Standard، SM Low Loss در دسترس هستند.

MM استاندارد، MM کم تلفات.

کابل برای روبان ژاکت، روبان برهنه موجود است،

مینی کابل گرد.

تلفات بازده بالا؛ ضرر درج کم.

پین های راهنمای با دقت بالا برای تراز دقیق.

 

کاربرد

سیستم مخابرات
سیستم کابل کشی
لیزر نوری با چگالی بالا
دستگاه های QSFP

 

مشخصات

MTP به 4LC/UPC
MMF(50/125um)، OM4، 8LC چگالی فیبر بالا (حداکثر 24 فیبر برای چند حالته)
از دست دادن درج: <0.7 dB (<0.5dB اختیاری)
تلفات برگشتی: > 35dB
تست کشش درج: 500 بار * دمای عملیات: -40 درجه سانتیگراد ~ 80 درجه سانتیگراد

 

OM4نمایش تصویر

5M OM4 Duplex MM Type B 50/125um 8 کابل جامپر فیبر MPOF - 4LC/UPC 05M OM4 Duplex MM Type B 50/125um 8 کابل جامپر فیبر MPOF - 4LC/UPC 15M OM4 Duplex MM Type B 50/125um 8 کابل جامپر فیبر MPOF - 4LC/UPC 2

 

 

 

سوالات متداول:

 

س: آیا محصولات دست دوم می فروشید؟

آ:خیر. همه محصولات ما هستندکاملا نو، ما هرگز از قطعات دست دوم استفاده نمی کنیم.

 

س: چه شرایط پرداختی را می پذیرید؟

آ:T/T، Paypal، Western Unionقابل قبول هستند.

 

س: راه های حمل و نقل شما چیست؟

آ: راه های معمول حمل و نقل ما هستندDHL، FedEX، TNT، UPS، EMS و غیره3-7 روز طول می کشد.

 

س: آیا محصولات شما گارانتی دارند؟

آ: بله، ما ارائه می دهیم3 سال گارانتیبرای تمام محصولات ما از تاریخ ارسال.

 

س: چگونه می توان سفارش داد؟

آ: 1>جزئیات سفارش تایید شدلطفا مدل و مقدار مورد نیاز خود را به ما بگویید.
2>پیش فاکتور تایید شد، سفارش با دریافت پرداخت شما تنظیم می شود.
3>کالا را تایید و ارسال کنید، سپس شماره پیگیری به سرعت برای شما ارسال می شود.
4> ما به ردیابی کالاهای شما کمک خواهیم کرد تا زمانی که آنها را ایمن دریافت کنید.

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

شما ممکن است در این مورد باشید