• کابل نوری 10M فعال QSFP به QSFP کابل فیبر چند حالته فیبر نوری فعال کم مصرف برق
  • کابل نوری 10M فعال QSFP به QSFP کابل فیبر چند حالته فیبر نوری فعال کم مصرف برق
  • کابل نوری 10M فعال QSFP به QSFP کابل فیبر چند حالته فیبر نوری فعال کم مصرف برق
کابل نوری 10M فعال QSFP به QSFP کابل فیبر چند حالته فیبر نوری فعال کم مصرف برق

کابل نوری 10M فعال QSFP به QSFP کابل فیبر چند حالته فیبر نوری فعال کم مصرف برق

جزئیات محصول:

Place of Origin: China
نام تجاری: Hilink
گواهی: CE,RoHS,FCC
Model Number: HL-QSFP-AOC

پرداخت:

Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: Negotiable
Packaging Details: Static bag, Plastic bag, Retail box or by required
Delivery Time: 3-7 working days
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram,Paypal
Supply Ability: 5000pcs/month
بهترین قیمت مخاطب

اطلاعات تکمیلی

نام محصول: 40G QSFP AOC نرخ انتقال داده: 40 گرم
نوع فیبر: چند حالته طول: 1 متر ، 5 متر ، 10 متر ، 20 متر یا سفارشی
سازگار: Cisco ، Huawei ، Finisar ، Dlink و غیره ضمانتنامه: 1 سال
برجسته:

AOC Active Optical Cable

,

Active Fiber Optic Cable

توضیحات محصول

کابل نوری 10M فعال QSFP به QSFP کابل فیبر چند حالته فیبر نوری فعال کم مصرف برق

</s></s>

کابلهای نوری فعال QSFP دارای عملکرد بالا ، مصرف کم انرژی ، راه حل اتصال طولانی با پشتیبانی از اترنت 40G ، کانال فیبر و PCIe هستند.با QSFP MSA و IEEE P802.3ba 40GBASE-SR4 سازگار است.Fiberise QSFP AOC مجموعه ای از 4 باند دو طرفه است ، كه در هر لاین قادر است اطلاعات را با سرعت حداكثر 10 گیگابایت بر ثانیه منتقل كند و مجموع آن 40 گیگابایت بر ثانیه است.

امکانات

  • کابل نوری فعال موازی 4 کانال 850 نانومتری کامل
  • سرعت انتقال داده تا 10.3Gbit / s در هر کانال
  • SFF-8436 QSFP + سازگار است
  • رابط الکتریکی قابل اتصال داغ
  • دیفرانسیل واسط داده با سرعت بالا بهمراه AC
  • کابل فیبر نوری چند حالته تا 100 متر
  • 4 کانال آرایه 850nm VCSEL
  • آرایه ردیاب عکس PIN 4 کانال
  • رابط مدیریت و نظارت تشخیصی دیجیتال از طریق I2C
  • مصرف برق کم
  • مسکن جدا شده از زمین اتصال
  • ولتاژ منبع تغذیه 3.3 ولت
  • دمای مورد عملیاتی 0 درجه سانتیگراد تا + 70 درجه سانتیگراد


مشخصات فنی

  • طول: 10 متر
  • اتصال A: QSFP فعال است
  • اتصال B: QSFP فعال است
  • کانال ها: 4 باند ، دو جهته
  • نرخ داده: 1 تا 10.3125 گیگابیت بر ثانیه / کانال
  • نوع کابل: SMF (فیبر تک حالت)
  • ولتاژ تغذیه: 3.1 تا 3.5 ولت
  • دمای ذخیره سازی: -20 تا 85 ºC
  • دمای کار: 0 تا 70 ºC
  • رطوبت (غیر متراکم): 5٪ تا 95٪


برنامه های کاربردی

  • InfiniBand SDR ، DDR ، QDR
  • هاب ، سوییچ ، روتر ، سرور
  • اترنت 10G ، 40G
  • انتقال 4 کانال اترنت 10 گیگابایتی یا کانال فیبر 8.5 گیگابایتی
  • SAS ، SATA 3G ، 6G
  • فیبر کانال SAN 10G ، 20G ، 40G
  • Myrinet 40G
  • هواپیماهای نوری
  • Rack-to-Rack ، قفسه به قفسه اتصال متقابل
  • اتصال خوشه اختصاصی
  • مراکز داده


انطباق استاندارد

  • SFF-8431
  • SFF-8436
  • FCC کلاس B
  • EN55022: 2006 (کلاس B)
  • EN / IEC 61000-4-3
  • ایمنی: UL ، CSA ، CE
  • RoHS 6

سری کابل های QSFP

شماره قطعه شرح
کابل نوری HL-QSFP + 40G-Optical  
HL-QSFP-40G-AOC1M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 1M
HL-QSFP-40G-AOC3M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 3M
HL-QSFP-40G-AOC5M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 5M
HL-QSFP-40G-AOC7M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 7M
HL-QSFP-40G-AOC10M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 10M
HL-QSFP-40G-AOC20M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 20M
HL-QSFP-40G-AOC30M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 30M
HL-QSFP-40G-AOC50M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 50M
HL-QSFP-40G-AOC100M QSFP + به QSFP + ، کابل نوری فعال 100 میلی متر
کابل مس HL-QSFP + 40G  
HL-QSFP-H40G-CU1M کابل QSFP + به QSFP + مس غیرفعال 1M
HL-QSFP-H40G-CU2M کابل QSFP + به QSFP + Passive Copper 2M
HL-QSFP-H40G-CU3M کابل QSFP + به QSFP + پسیو مس 3M
HL-QSFP-H40G-CU4M کابل QSFP + به QSFP + مس غیرفعال 4M
HL-QSFP-H40G-CU5M کابل QSFP + به QSFP + Passive Copper Cable 5M
HL-QSFP-H40G-ACU7M کابل QSFP + به QSFP + Active Copper
HL-QSFP-H40G-ACU10M کابل QSFP + به QSFP + Active Copper
کابل مسی HL-QSFP-4SFP  
HL-QSFP-4SFP10G-CU0.5M کابل مس پسیو QSFP + به 4SFP + 0.5M
HL-QSFP-4SFP10G-CU1M کابل QSFP + به 4SFP + مس غیرفعال 1M
HL-QSFP-4SFP10G-CU3M کابل QSFP + به 4SFP + مس غیرفعال 3M
HL-QSFP-4SFP10G-CU5M کابل QSFP + به 4SFP + مس غیرفعال 5M
کابل نوری HL-QSFP-4SFP +  
HL-QSFP-4SFP10G-AOC1M QSFP + به 4SFP + کابل نوری فعال 1M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC3M QSFP + به 4SFP + کابل نوری فعال 3M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC5M QSFP + به 4SFP + کابل نوری فعال 5M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC7M QSFP + به 4SFP + کابل نوری فعال 7M
HL-QSFP-4SFP10G-AOC10M QSFP + به 4SFP + کابل نوری فعال 10M
 

 

کابل نوری 10M فعال QSFP به QSFP کابل فیبر چند حالته فیبر نوری فعال کم مصرف برق 0

حمل و نقل و پرداخت
1. اکسپرس بین المللی: DHL ، Fedex ، UPS ، EMS ، UPS ، TNT و غیره
2. پرداخت: T / T ، Western Union ، Paypal و غیره.

 

ضمانت

›& کاملاً جدید.

›& OEM / ODM موجود است.
›و 100٪ از طریق تست کیفیت و تست پیری.
›و 3 سال گارانتی (از تاریخ حمل و نقل).

 

پشتیبانی تکنسین

ما از راهنمای فنی برای حل سو mal عملکرد یا اجزای جایگزین پشتیبانی می کنیم و پروژه پیکربندی شبکه مرتبط را ارائه می دهیم.
خدمات پس از فروش
ما 24 ساعت خدمات پس از خدمات داریم ، وعده ارائه خدمات فنی یا راهنما را در هر زمان ارائه می دهیم.
همکاران ما در 12 ساعت پس از وقوع اورژانس به مشتری پاسخ می دهند.

کابل نوری 10M فعال QSFP به QSFP کابل فیبر چند حالته فیبر نوری فعال کم مصرف برق 1

می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این محصول بدانید
کابل نوری 10M فعال QSFP به QSFP کابل فیبر چند حالته فیبر نوری فعال کم مصرف برق آیا می توانید جزئیات بیشتری مانند نوع ، اندازه ، مقدار ، مواد و غیره برای من ارسال کنید
با تشکر!