خانه محصولاتماژول فرستنده ی SFP +

10G ماژول گیرنده فیبر نوری 80KM LC اتصال با 1510nm CWDM SFP + ZR

10G ماژول گیرنده فیبر نوری 80KM LC اتصال با 1510nm CWDM SFP + ZR

    • 10G Fiber Optic Receiver Module 80KM LC Connector With 1510nm CWDM SFP+ ZR
    • 10G Fiber Optic Receiver Module 80KM LC Connector With 1510nm CWDM SFP+ ZR
  • 10G Fiber Optic Receiver Module 80KM LC Connector With 1510nm CWDM SFP+ ZR

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: Hilink
    گواهی: CE,ROHS,FCC
    شماره مدل: HL-CW-SFP10G-ZR

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    قیمت: Negotiable
    جزئیات بسته بندی: کیف استاتیک ، پلاستیک تخت ، جعبه خرده فروشی ، براساس نیاز
    شرایط پرداخت: T / T ، Western Union ، MoneyGram ، پی پال
    قابلیت ارائه: 2000PCS / ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نرخ داده: 10 گرم طول موج: 1510nm
    فاصله: 80 کیلومتر اتصال دهنده: کانکتور LC
    ضمانتنامه: 3 سال

    ماژول گیرنده فیبر نوری 10G 80KM با 1510nm CWDM SFP + ZR

     

     

     


     
    توضیحات محصول


    فرستنده HILINK 'HLSCXX1XL-CD80 CWDM 10Gbps SFP + برای انتقال و دریافت داده های نوری طراحی شده است
    over single mode optical fiber for link length 40km. فیبر نوری بیش از یک حالت برای طول پیوند 40km. This transceiver consists of two sections: The transmitter این فرستنده شامل دو بخش است: فرستنده
    section incorporates a CWDM EML laser. بخش شامل یک لیزر CWDM EML است. And the receiver section consists of a APD photodiode integrated with a و بخش گیرنده متشکل از یک فتودودیود APD است که با a
    TIA. TIA All modules satisfy class I laser safety requirements. همه ماژول ها الزامات ایمنی لیزر کلاس I را برآورده می کنند. Digital diagnostics functions are available via a 2-wire عملکردهای تشخیص دیجیتالی از طریق یک سیم 2 سیم در دسترس هستند
    رابط سریال ، همانطور که در SFF-8472 مشخص شده است ، که اجازه می دهد تا دسترسی به زمان واقعی به پارامترهای عملیاتی دستگاه مانند
    دمای فرستنده گیرنده ، جریان بایاس لیزر ، قدرت نوری منتقل شده ، قدرت نوری و گیرنده را دریافت می کند
    ولتاژ تغذیه.

     


     
     
    فرستنده نوری 10 گیگابایتی
     

    شماره قسمت سیسکو هیلینک قسمت نونبر شرح
    XFP-10G-MM-SR HL-XFP-SR XFP 850nm، MMF، 300m، DDM
    XFP-10GLR-OC192SR HL-XFP-LR XFP 1310nm، SMF، 10km، DDM
    XFP-10GER-192IR + HL-XFP-ER XFP 1550nm، SMF، 40km، DDM
    XFP-10GZR-OC192LR HL-XFP-ZR XFP 1550nm، SMF، 80km، DDM
         
    XENPAK-10GB-SR HL-XENPAK-SR XENPAK SR MMF ، 850nm ، 300m، DDM
    XENPAK-10GB-LR HL-XENPAK-LR XENPAK LR SMF ، 1310nm ، 10km ، DDM
    XENPAK-10GB-ER HL-XENPAK-ER XENPAK ER SMF ، 1550nm ، 40km، DDM
    XENPAK-10GB-ZR HL-XENPAK-ZR XENPAK ZR SMF ، 1550nm ، 80km، DDM
    XENPAK-10 GB-LRM HL-XENPAK-LRM XENPAK LRM MMF ، 1310nm، 220M، DDM
         
    X2-10GB-SR HL-X2-SR X2 SR MMF ، 850nm ، 300m، DDM
    X2-10GB-LR HL-X2-LR X2 LR SMF ، 1310nm ، 10km، DDM
    X2-10GB-ER HL-X2-ER X2 ER SMF ، 1550nm ، 40km، DDM
    X2-10GB-ZR HL-X2-ZR X2 ZR SMF ، 1550nm ، 80km، DDM
    X2-10GB-LRM HL-X2-LRM X2 LRM MMF، 1310nm، 220M، DDM
         
    SFP-10G-SR HL-SFP-SR SFP SR MMF ، 850nm ، 300m، DDM
    SFP-10G-LR HL-SFP-LR SFP LR SMF ، 1310nm ، 10km ، DDM
    SFP-10G-LRM HL-SFP-LRM SFP LRM 220M 1310nm MMF، DDM
    SFP-10G-ER HL-SFP-ER SFP ER SMF ، 1550nm ، 40km، DDM
    SFP-10G-ZR HL-SFP-ZR SFP ZR SMF ، 1550nm ، 80km، DDM
     

     
     

     

     

    امکانات

    نرخ بیت 9.95 تا 11.3 گیگابایت در ثانیه را پشتیبانی می کند
    اتصالات LC دوبلکس
    ردپای قابل اتصال داغ SFP +
    منبع خنک کننده 1470nm ~ 1610nm ML فرستنده EML ، گیرنده APD
    قابل اجرا برای اتصال 80 کیلومتری SMF (فیبر حالت یک حالت)
    مصرف برق پایین ، <1.5W
    رابط مانیتور دیجیتال تشخیصی
    رابط نوری مطابق با IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR
    رابط برق سازگار با SFF-8431
    دمای مورد عمل: تجاری: 0 تا 70 درجه سانتی گراد صنعتی: -40 تا 80 درجه سانتی گراد

     

     


     

     

     

     

    برنامه های کاربردی

    10GBASE-ZR در 10.3125Gbps
    10G اترنت
    سایر پیوندهای نوری

     

     
     
     
    اطلاعات شرکت

     

    همانطور که ما محصولات متنوعی داریم ، اگر نمی توانید کالای صحیح مورد نیاز خود را پیدا کنید ،لطفا با ما پرس و جو ارسال. ما به زودی پیگیری خواهیم کرد.
     
    10G ماژول گیرنده فیبر نوری 80KM LC اتصال با 1510nm CWDM SFP + ZR


    Alcatel-Lucent 7700-CB-A 80Km 10G SFP + 1550nm

     

     

    سؤالات متداول


    س: آیا محصولات دست دوم را می فروشید؟
    پاسخ: نه. همه محصولات ما کاملاً جدید هستند هرگز از قطعات دست دوم استفاده نکنید.
    س: چه شرایط پرداخت را قبول دارید؟
    آ:T / T ، پی پال ، Western Union قابل قبول هستند
    س: راه های حمل و نقل را می توانید ارائه دهید؟
    پاسخ: روش های حمل و نقل معمول ما هستند DHL ، FedEX ، TNT ، UPS ، EMS etc.It 3-7 روز طول می کشد.
    س: آیا محصولات شما دارای ضمانت هستند؟
    پاسخ: بله ، ما ارائه می دهیم 3 سال ضمانت برای همه محصولات ما از تاریخ حمل و نقل
    س: محصولات شما با چه دستگاه هایی سازگار است؟
    پاسخ: محصولات ما با آنها سازگار است Cisco، Huawei، Ciena، H3C، HP، Extreme، Foundry، Brocade، D-link، Alcatel، Riverstone، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Ruijie، Zyxel، و غیره.
    س: چگونه می توان سفارش داد؟
    پاسخ: 1>جزئیات سفارش تأیید شدلطفاً مدل و کمیت مورد نیاز خود را برای ما بگویید.
    2>فاکتور Proforma تأیید کرد، سفارش پس از دریافت پرداخت شما ترتیب می شود.
    3>کالا را تأیید و ارسال کنید، سپس شماره پیگیری به سرعت برای شما ارسال می شود.
    4> ما کمک خواهیم کرد کالاهای خود را ردیابی کنید تا زمانی که آنها را با خیال راحت دریافت کنید.

    اطلاعات تماس
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    تماس با شخص: Allison Liu

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)